Benim durumum cok vahim bilgisi olanlar ltfe yardim edin

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve xhxuxzxuxnx tarafından 4 Eylül 2007 başlatılmıştır.

4 Eylül 2007
    Konu Sahibi : xhxuxzxuxnx
  1. xhxuxzxuxnx

xhxuxzxuxnx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar 15 yasindan itibaren adetim bitti, su an 25 yasindayim ozamandan buyana hormon haplari ile adet görüyorum ve 3 senelik evliyim simdi cocuk istiyorum dr lar yumurtalik hücrelerimin olmadigini söylüyolar yanii bir nevi erken menopoz diyolar cok korkuyorum ya hic bir zaman cocugum olmazsa ,ki dr lar da ümitsiz. acaba cevrenizde benim gibi olan varmi.bu gün yeni bir dr da randevum var dua edin nolur benim icin insallah hayirli haberlerle dönerim

2. 4 Eylül 2007
  3. Barbie

Barbie Guest

dualarım seninle canım gezinirken formda gördüm yazını.bekar olduğum için şimdilik öyle bir sorunum yok ama biliyorum ki zor bir durum.allah yardımcın olsun.inşallah rabbim seni annelik sıfatına eriştirir.moralini çok yüksek tut.dualarım seninle.sevgiler

4. 4 Eylül 2007
  5. EU1

EU1 Guest

alah yardımcın olsun güzel haberlerle dön inşaallah

6. 4 Eylül 2007
  7. DBHS

DBHS Bir pamuğum var artık Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    canım Allah en kısa zamanda bebeğini kucağına almayı nasip etsin.üzme kendini yıllarca asla çocuğun olmayacak denilen insanlar bile hamile kalabiliyo.Allah büyük umudunu kaybetme.sevgilerle..

8. 4 Eylül 2007
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    canım, benim arkadaşımdada erken menopoz başlangıcı varmış dr öyle söylemiş, onlarda çocuk istiyorlar ve bunun için tedavi sürecine girdiler, dr tavsiyelerine uy ve umudunu kaybetme

10. 4 Eylül 2007
  11. Ab-xix Hayat

Ab-xix Hayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    en kısa sürede hamile kalırsın inşallah

12. 4 Eylül 2007
  13. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ALLAH yardımcın olsun ALLAH tan ümit keislmez moralini bozma biz çok duyduk olmaz deyip çocuğu olanları

14. 4 Eylül 2007
  15. xhxuxzxuxnx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar malesef iyi haberle dönmedim doktordan,yumurtalik hücrelerim tamamen bitmis ve birdaha olusmasi imkansizmis,örnek : beyin hücreleri bitince beyin fonksiyonunu kaybediyo ve birdaha asla geri dönüsümü olmuyo.fakat kan aldi doktor tekrar bakicak ya bu hafta yada öbür hafta belli olucak ama dr hic ümitli deyil yani allahtan bir mucize olmadigi sürece anne olamiycam.arkadaslar cok kötüyüm ben ya napicam bilmiyorum allahim insallah dualarimi kabul eder

16. 4 Eylül 2007
  17. xhxuxzxuxnx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ha bu arada anne olabilmek icin tek bir secenegim varmis oda yumurtalik satin almak,baskasinin yumurtasiyla hamileligi ben geciricem.ama hic sicak bakmiyorum genetik olarak benim olmiycak esimin ve yumurtasini aldigim kadinin olacak.

18. 4 Eylül 2007
  19. xhxuxzxuxnx

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    saol küpe,ama bu ilk dr deyil.bana öyle bi sans verilmiyo bakalim 1 sene sonra ilaci bairakip tekrar test yapilacak ama hic ümit vermiyolar allah büyük.bundada bir hayir vardir diyorum