benim gibi 3 kere tüp bebek deneyip sonu hüsranlabiten arkadaslar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve aydennnn tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

4 Nisan 2010
    Konu Sahibi : aydennnn
  1. aydennnn

aydennnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yazarmısınız lütfen beyninizde bitmek tükenmek bilmeyen sorulara nasıl katlanıyosunuz.hep beynimin bi tarafı bu konuyla yoğunlaşmış............:uhm::uhm::uhm::uhm::uhm::uhm:

2. 5 Nisan 2010
  3. ankara101

ankara101 Guest

canım bende 3 defa tüp bebek yaptırdım,ikisi tuttu biri tutmadı.tutanlar da da biyokimyasal gebelikle sonuçlandı.çok zor günler yaşadım. ama şimdi doktorumu buldum çok şükür.bunları belki de yaşamayacaktım.araştırmacı ve tecrübeli doktor çok önemli.şimdi kendisiyle devam edecegim.

4. 5 Nisan 2010
  5. badenur

badenur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    bende üç kez denedim olmadı, her seferinde biraz daha fazla yıkıldım, yataklara yapıştım, evden dışarı çıkmadım... yemedim, içmedim... düşüne düşüne karmakarışık olsum... sonra baktım, bu herşeyi daha da zorlaştırıyor, bana sadece zaman kaybettiriyor, yoluna devam edenlerse muradına eriyor , kendimi yeniden onardım, güçlendim, araştırmalarımı derinleştirdim, ayaklarımı daha sağlam basmaya karar verip, dördüncü kez yola çıktım... şimdi yeni bir serüvendeyim, allah kısmet etmişse olacak... olmazsa, hayırlısı buymuş deyip kabulleneceğim. Ama elimden gelen herşeyi pes etmeden yapmaya kararlıyım... hemen pes etmek yok... çok düşünme... önce biraz ruhunu ve bedenini dinlendir, sonra salim kafa ile yoluna devam et... herkesle konuşup kafanı karıştırmalarına izin verme... sadece yaşayanlar biliyor, bu sıkıntıları...

6. 5 Nisan 2010
  7. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım bak bizler de varız....................yani bu hadiseler tek senin başında ceryan etmiyor.............
    takılma bu kadar...Allah nasip etmemişse 3 degil 13de olsa olmaz..............hikmetle iş yapan bir zata sen niçin böyle yapmadın denebilirmi???????