benim gibi arka arkaya kimyasal gebelik yasayan ve sorunun neden olduğunu bilen varmı

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve _BERAY_ tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : _BERAY_
  1. _BERAY_

_BERAY_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar 3 kere hamile kaldım üçüde kimyasal gebelik
    tüm testlerim oldu ama bi problem gözükmemekte
    benim gibi olan var mı aranızda
    varsa tedaviyle mi oldu nasıl oldu lütfen yardım cı olun

tweety23 bunu beğendi.
  2. 15 Ocak 2009
  3. esra2811

esra2811 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba beray
    öncelikle geçmiş olsun canım , aynı sorunu ben de yaşıyorum eylül ayından bu yana 3 defa yani her ay kimyasal gebelik yaşıyorum testlerde çıkıyor 8-10 gün sonra kanama başlıyor ve düşüyor. ben de bunu sürekli tekrarlanacağından korkmaya başladım
    artık evde testi yapıyorum 10 günü bekliyorum dr gitmek için çünkü karın ağrısı ve ardından kanama başlıyor
    ilkinde dr gitmiştim her kadına olur yılda birkaç defa ama çoğu fark etmez dedi
    ama benim testlerde ikinci çizgi bayaa net oluyor ve adet gecikmesi 10 gün oluyor ayrıca karın ve bel ağrısı çok yaşıyorum

eylul7158eylul bunu beğendi.
  4. 24 Aralık 2009
  5. feryad

feryad BebeğimSanaEmanetRabbim.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende 2 kez kimyasal gebelik yaşadım :KK43:

6. 25 Aralık 2009
  7. sekerdelisi

sekerdelisi So I am so different... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar ben de iki kere ard arda kimyasal gebelik yaşadım. Yardımcı olmayı çok isterim çünkü sizi çok iyi anlıyorum. sebep bulamamak çok kotu. Rabbime sükür ben buldum sebebini hem de kendi çabamla. doktorlara hiç güvenmiyorum. arastırmalarım sonucunda kendi tedavimi kendim yapabilecek asamaya geldim nerdeyse hamdolsun. doktoruma bile bende bu rahatsızlıklar olabilir diye zorlayıp test yaptırdım. çoğu doktor da anlamıyor bunu zaten. simdi infertilite alanında uzman bir tup bebek doktoruna gidiyorum.kızlar bendeki asıl sebep kandaki pıhtılaşma ve progesteron hormonu eksikliği. bunların yanında pko var bende. pıhtılaşma için günde 1 aspirin yetiyor, progesteron için hapa başlayacagım. pko için hormon tedavisi görüyorum. erken düşüklerde sebep bunlar. benim de biri5 digeri 3 haftalıktı. hamile oldugumu öğreniyordum 4-5gun sonra düşük oluyordu sevinemeden yıkılıyorduk:KK43:

8. 25 Aralık 2009
  9. dashuri

dashuri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende bu ay yaşadım çok moralim bozuk. Dün test yaptım positiv di, ama bu gün hastalandım. ağlamaktan içim şişti. kötü bişeymiş.

10. 25 Aralık 2009
  11. sekerdelisi

sekerdelisi So I am so different... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    anlarım canım seni hem de çok iyi anlarım. Ben ikisini de düştükten sonra gördüm gözleri ve beyinleri belliydi içim oyle yandı ki. Küçüçük bi et parçasıydı ama onlara o kadar bağlanmıstım ki. Gözleri siyah siyahtı benim için herşeydi o iki küçük siyahlıki başkası için sadece bi et parçasıydı eşim bile tiksintiyle baktı kanlı oldugu için ama benim için o kadar değerliydiler ki yaşatmak için bi mucize olsaydı da rahmime tekrar yerleştirebilseydim keşke öyle bi sey elimden gelseydi.o küçüçük yavrularımı optum o duygu bile çok harikaydı.ama gittiler hala içim yanıyor hamile olan birisini görsem elim istemsiz olarak karnıma gidiyor sonra içimin cayır cayır yandıgını hissediyorum. Allah ım bana sabır ver diyorum ve hamdediyorum rabbime bugunum için...

12. 11 Haziran 2011
  13. Asena40

Asena40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    offf beni mahvettin sen arkadaşım yaaa. Bende bu ay yaşadım kimyasal gebelik :KK43: öldüm öldüm. sadece 1 gün yaşadım o heyecanı...ama hiç moralimi bozmuyorum. Eşimde çok üzülüyo birbirimize belli etmiyoruz. İnşallah Rabbim bizlerede hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip eder.

14. 16 Haziran 2011
  15. prettyy

prettyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende bu ay yaşadım,ilk tüp bebek denememdi vede kimyasalla sonuçlandı,:KK5::KK5::KK5::KK5:

16. 17 Kasım 2011
  17. nursen_celik

nursen_celik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76

benımde ilk tüp bebek denememdı.ve sonuc kimyasal gebelık oldu..su an çok kötüyüm..moral sıfır:KK43:((
    tedavıs var mıdır arkadaslar.hep boyle devamı mı gelır mı ?:KK43:(

18. 22 Kasım 2011
  19. dogan_75

dogan_75 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bende 2 kere üst üste kaimyasal gebelik yaşadım. tahliller normal çıktı. eşimin ilkin testinde spermler sorunlu çıktı. ilaç kullandı. başka bi yerde yaptırdık daha farklı çıktı. spermlerden olabliyor. sağlıklı döllenme olmuyor.

tüp bebekte kimyasal gebelik nasıl oluyor?? sağlıklı embryolar oluşturuluyor bildiğim kadarıyla..