benim gibi bir kadın daha var mı?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve teacher81 tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

8 Mart 2010
    Konu Sahibi : teacher81
  1. teacher81

teacher81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar..Eşim 2 gün önce bana "sanki bir erkekle beraberim,bana hiç cilve yapmıyorsun,kadınsı giyinmiyorsun" dedi.Cilve bir kişilikse ben kişiliğimi değiştiremem,yada yetiştirilme tarzı ise ben böyle yetişmişim kısacası değişemem.çünki denedim.kadınsı kıyafetler aldım kendimi beğenmedim rahat edemedim,eşimde aldıklarımı beğenmemişti zaten :) o günden beri eski halime döndüm.Eşimin beni sevdiğini biliyorum fakat beni kadın olarak görmüyor,sadece iyi biri olduğumu düşünüyor oda kendi açısından haklı evde bir erkek olmalı oda o, ben fazla oluyorum..:) güldüğüme bakmayın bu konu çok canımı sıkıyor..neyapsam da ben cilveli olamıyorum eşim cilveli olmamı istiyor ona yetmiyorum.ben ne yapacağım ya:KK43:(((acaba benden soğur mu zamanla henüz 1 buçuk yıllık evliyiz..güzel olduğumu söylemez.nişanlı iken bile söylemezdi.eğer söyleseydi belki biraz cesaret gelirdi bana. oda haksız aslında..duymak istiyorum güzel sözler.söylemiyor.beni sevmiyorsun,güzel olduğumu söylemiyorsun diyorum.illa söylememmi gerek sen güzelsindeyip geçiştiriyor.sizce sadece ben miyim sorunlu olan beni bakımsız olmakla suçluyor ,kadınsı olmamakla suçluyor.beni istemeye geldiklerindede aynıydım oysaki..ozaman almasaydı beni.size bu sorun basit gelebilir fakat evde iki yabancı olacağız neredeyse onunla..ama birbirimize karşı çok saygılıyızdır..neyapacağım ben ya:çok üzgünüm: benim gibi bir kadın daha varmı?cilveli olmayıp eşi bundan şikayetçi olan??

2. 8 Mart 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.571
    Ödül Puanları:
    363
    Allah Allah bekarken görmemiş mi nasıl giyindiğinizi?:kızgın:
    Cilve de ha deyince olmaz ki..
    İçten gelen bişiydir bu..:icecream:
    Bence açık açık konuşun,fikirleri neden değişmiş acaba?:uhm:

4. 8 Mart 2010
  5. gisel

gisel Guest

saçınıza başınıza bakan bir tip misiniz?
    makyaj yapar mısınız?
    her şey kadınsı kıyafetlerde bitmiyor , öyle tipler var ki dünyanın en kötü elbisesinin içinde bile çekici olmayı başarabiliyor..
    şayet saçınızla makyajınızla pek ilgili bir tip değil iseniz , işe buralardan başlayın derim ben nacizanebayanssulusmile

6. 8 Mart 2010
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    evet o niye boyle biriyle evlendi ozaman buda bir problem yani..esin boyle dedigine gore baya erkeksi tavırların var sanırım ve bu erkeklerin hic hosuna gitmes erkeklerin kendisine suslenen kadınlar daha cok ilgisini ceker bence sende kendin icin biraz yapmalısın degistirmeye calıs kendini kıyafetlerini birilerinden yardım al eger daha mutlu olmak istiyorsan bence bu sart

8. 8 Mart 2010
  9. teacher81

teacher81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saçıma çok dikkat etmiyorum.makyaj yapmıyorum.şimdi diyeceksinizki eşin haklı iyi ama ben değişemiyorum,içimden gelmiyor sorunda bu zaten.kadınsı olmak bana göre değil

10. 8 Mart 2010
  11. salomonji

salomonji Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    oda cilveli olsun o zaman. senin içini hoplatsın.
    büyükler hep der aslında kadın evinde kocasının aşiftesi olsun diye. diyemedim burda ama erkekler cilveli kadınları seviyo .

12. 8 Mart 2010
  13. teacher81

teacher81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşimle tanıştığımda da sıradan kıyafetlerim vardı çok bakımlıda değildim.bence erkekler çok fazla şey istiyor.ben onun her istediğini yapıyorum,üzmüyorum,kaprisli değilim,ailesine saygılıyım,fakat o fazlasını istiyor bende olmayanı yani kadınsı olmamı

14. 8 Mart 2010
  15. Liza.

Liza. love Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence kendin ol
    bir erkek için kendini istemeyerek değiştirmeye çalışma, değmez.
    herkes kadınsı kıyafetlerle rahat edemez,şahsen bende giyemem nefret ederim..

16. 8 Mart 2010
  17. tekduzehayat

tekduzehayat YEPYENİ BİR HAYAT!!!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ünv.bı arkadasım vardı kıs gayet muteasıp gıyınırdı
    konusurkende oyleydı
    ama kıs resmen cılvelıydı yaa
    uzun sure dusundum
    ne kırmızı ruj suruyodu nede mını etek
    ıs onda degıldı kızın dılı tatlıydı
    erkek arkadasını öpmemıs bıle ve 8 senedır beraberlerdı
    ve erkek arkadası pesınden kosardı resmen
    uzun sure dusundum neydı bu kızı cekıcı yapan sadece tatlı dııllı ve konuskandı vıcık vıcık dııldı
    bız kıza derdık cok cılvelı suslusun dıye
    yuzu kızarırdı
    bence romantık bısıler yap esını şaşırt

18. 8 Mart 2010
  19. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Açıkça söylemek gerekirse bende erkek olsam evde kendine bakmayan erkek gibi dolaşan işve cilve yapmayan yakın olmayan kadından soğardım...
    ıstemeye geldiklerindede aynıydım demişsin... O zamanla farklıdır... Aşkın gözü kördür o zaman bir çok şeyi görmez... ayaklar yere inince göz açılır... göremedikleri insana görünür...
    Hatanın çoğu sende... Zorla kendini.. Ne demek kadınsı olamıyorum... Kendine bak..Saçını bi düzgün toplamak gözüne bi kalem sürmek kıyafetlerine dikkat etmek bu kadar mı zor...
    Ha zor diyorsan eşinin bu sözlerine alışsan iyi olur.. Çünkü bi erkek böyle bi kadınla birlikte olmak istemez...