Benim Gibi Doğumu Bekleyenler Yardim Edin

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 22 Nisan 2008 başlatılmıştır.

22 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kızlar bugün doktora gittim. Nts ye bağlandım sancı falan yok hala ultrosonda doktorum doğum yakın dedi. Açıklık olup olmadığına baktılar hala açıklık yokmuş sadece rahim ağzında incelme var dediler.

Cuma günü tekrar gideceğim tabi doğurmazsam doktorum istersen yatırıyım hastaneye dedi ben istemedim. Cuma günü büyük bir ihtimalle yatıracak sanırım istersem. Artık iyice gerilmeye başladım ben.

Birde doğum yapacağım hastanede 40+4 de hala doğum olmadıysa suni sancıyla doğumu başlatıyorlar. Korkuyorum ben ya. Normali çok istiyorum ama napcam bilmiyorum. Canda tatlı bugün açıklık olup olmadığına baktıklarında bile canım çok yandı doktor alış bunlara dedi normal olursa 2 saatte bir kontrol edilecekmiş ya napıcam ben. Şeytan diyor ki git sezeryan ol kurtul.

2. 22 Nisan 2008
  3. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    amanın canım beklemişin ya az daha bekle cesarerin varsa canım allh sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin

4. 22 Nisan 2008
  5. ERVUS

ERVUS CANIM OĞLUM İYİKİ DOĞDUN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım bence korkuyosan sezeryan yap kurtul okadar acı çekiceksin suni sancıda

6. 22 Nisan 2008
  7. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım yaa hakkında haıyırlsı olsun bende nısan sonunda dogum yapacaktım kanamam olunca 11 nısanda dogurdumm

8. 22 Nisan 2008
  9. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım o kadar bekledin az daha bekle normal yap hem belki suni sancıya gerek bile kalmaz zaten azda olsa hala günün var.doktor tehlikeli görüp sezeryan istemediği sürece normal doğumda ısrar et.

10. 22 Nisan 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Bende kesinlikle normal istiyordum ama bugün canım çok yandı belkide kendimi kastım diye oldu. Rahat bırakamadım ama işte sancı gözümü korkutuyor ne kadar kararlıydım normalde halbuki işte zaman yaklaştıkca stres bir taraftan korku bir taraftan iyice kafam karıştı.

12. 22 Nisan 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Evet canım seninle aynı gün gözüküyordu doğumlarımız bak sen bebişini kollarına alalı 11 gün oldu ben hala beklemedeyim. hangi şekilde olursa olsun hayırlısı neyse o olur inşallah.

14. 22 Nisan 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Ay canim ya kiyamam bu kadar sabrettin azcik daha sabir hayirlisiyla sende evladina kavusucaksin.Azcik daha sabir canim Allah yardimcin olsun.

16. 22 Nisan 2008
  17. EU1

EU1 Guest

inşallah ya sanki o günleri göremiyecekmişim gibime geliyor. Sabretmeye çalışıyorum çünkü tehlikeli bir durum olmadığının haricinde sezeryanda istemiyorum ama korkuyorumda. Amin benim gibi doğumu bekleyen herkezin yardımcısı olsun Yüce Rabbim.

18. 22 Nisan 2008
  19. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bak bende normal dogumu bekliyordum ve bebek dogum seklini almisti 38+5 e kadar bir anda dondu plasentam yolu kapadi bebek popo gelisini aldi butun planlarim altust oldu ustelik genel anestezi istedim oda olmadi yarin sabah epidural sezaryan olucam istemeye istemeye o yuzden en dogru karari bebegin beynin plasentan dr sartlar birleserek karar veriyor tabiki en guzeli normal kendini bunaltma emin ol vucut kararini cabucak veriyor allah sana kolay dogumlar nasip etsin ve tabi su an bekleyen tum anne adaylarina