benim gibi doğumuna yakın zaman kala bebeğine bişe olmasından korkan varmı ?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nnagihann tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : nnagihann
  1. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    mrhb arkadaşlar. düşünmekten kendimi alamıyorum ve çok çaresizim inanın. etrafımda ki insanlara bişe diyemiyorum herkez paronoyaksın sen manyaksın diyip başlarından atıyolar. ama benim içimi dökmeye çok ihtiyacım var. hamile olduğumu öğrendiğim de sevinmekle sevinememek arası garip bi duygu içerisindeydim. halbuki bi bebeğim olması için aylarca uğraştım. rabbim sonunda bana küçük meleğimi yollamıştı. hamileliğimden emin olmak için doktoruma gittik ama kan değerleri düşük çıkmıştı bekleyelim demişti. sonra kan değerleri bi düşüp bi yükseliyordu hastenede yattım dış gebelik dendi yok sen düşük yapıcaksın dendi. dediler dediler günlerce ağladım artık kan almalarından kollarım delik deşikti .. ama sonra herşey yoluna girdi meğer bebeğin olması geeken yere tutunmuş ve beni bırakmaya hiçte niyeti yokmuş rabbime şükürler olsun. öyle böle derken şuan 34+4 haftalık hamileyim. ama inanın kafayı yicem ya bebeğime bişe olursa ya kalbi durursa ya onu kaybedersem :KK43: ya bunu bi türlü aklımdan çıkaramıyorum . kötü başlayan hamileliğim psikolojimi bu hale getirdi. hiç keyif alamadım hamileliğimden hep b i korku ya ona bişe olursa. inanın daha bi çorabp almadım bebeğime hep ailem eşimin ailesi bişeler alıyolar ... sırf bu yüzden sezeryanla doğum yapmak istiyorum 40 cı haftayı beklemeyip 38 ci hafta bebeğime kavuşabilmek için :KK43: benim gibi böle korkuyla doğum yapmayı bekleyen varmı :KK43: çok çaresizim aklımdan bu saçma düşüncewleri atamıyorum ne yapıcam ben :KK43:

2. 28 Temmuz 2010
  3. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    lütfen sizlerlerden bişeler duymaya çok ihtiyacım var :KK43: kafayı yicem düşünmekten :KK43:

4. 28 Temmuz 2010
  5. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    canim neden bu dusuncelerle kendini uzuyorsun.
    senin bu dusuncen icindeki bebegide uzuyordur.
    Dua et. Gerisini Allaha birak.
    Allah bisey olmasini yazmissa zaten sen engel olamazsin.
    tek yapacagin sey dua etmek, Rabbinin evladini sana bagislamasini dilemek.
    bende dua ederim sana. Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin.

6. 29 Temmuz 2010
  7. yyyaprak

yyyaprak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aynı şeyleri bende yaşıyorum sanırım. İlk bebeğimin 8.haftada kalbi durdu. BU bebeğimde sürekli kanama geçirdim. 30. haftamda bile kanamam oldu. Acile ve hastaneye gidip durdum. 36. haftama girdim hayırlısıyla. Ama bende çok korkuyorum ona birşey olmasından ve bende sırf bu panikten normal doğum esnasında birşey olmasından korktuğum için sezeryan olmak istiyorum. yani erkenden alınsın diye değilde doğumda ya birşey olursa diye.
    Allah hepimize sabır versin.

8. 30 Temmuz 2010
  9. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    ALLAH razı olsun çok sğln .. gerçekten haklısınız. rabbimden hayırlısını istemek ve bol bol dua etmeliyim dediğiniz gibi ne olursa olsun herşey rabbimden .. çok tşk ederim çok sğln

10. 30 Temmuz 2010
  11. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    rabbim sizinde yardımcınız olsun inş . sizde zor günler geçirmişiz anlaşılan. inş hayırlısıyla bebeklerimizi sağ sağlim sağlıklı sıhatli kucağımıza alırız. rabbim herkezin yardımcısı olsun. ama gerçekten insan bazen kafasındakilere engel olamıyor. düşünmek istemiyorum ama mani olamıyorum. ayın 7 sinde haftaya kısmetse doktor kontrolüm var ve günler biran evvel geçsin de doktorumla herşeyi konuşmak istiyorum ... ALLAH herkezin evladını annesine babasına bağışlasın inş.

12. 30 Temmuz 2010
  13. ebrar_53

ebrar_53 Sana sığındık Rabbim Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    198
    canım hiç boşuna kendini strese sokma kötü düşünceler hep kötüyü çağrıştırır .olumlu düşün ki herşey güzel olsun .bak çok şükür sopn zamanlardasın bütün hamilelerde bu korku vardır galiba ama seninki biraz fazla kendini rahatlatmaya çalış onunla geçireceğin güzel günleri hayal et .
    RABBİM sağlıkla kucağına almayı nasip etsin .burdan bize bebişini kucağına aldığın müjdeyi vericeksin inşallah opuyorumnanaktan

14. 30 Temmuz 2010
  15. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    ALLAH razı olsun sğln. evet haklısınız kendi kendimi yıpratıyorum hamileleiğimin tadını bile çıkaramadım :KK43: inş hayırlısıyla sağ sağlim sağlıklı sıhatli dünyaya getirirm inş. rabbim tüm isteyenlere nasip etsin. doğum yaptıktan sonra mutlaka burada yazıcam ALLAH ın izniyle