Benim gibi doktora gitmeye korkanlar burayaa..bize moral lazım

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve aybuke07 tarafından 3 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : aybuke07
  1. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    slm herkese, yarın doktor kontrolüm var, 1 aydan sonra ilk kez gideceğim, ama ben ya kötü bişey duyarsam, ya hayallerim yıkılırsa diye çok çok korkuyorum. Ama doktora gitmezsem de olmaz biliyorumi bebeğimi görmeyi çok istiyorum ,ama inanın her doktorun kapısında bekleyişimde bir titreme alıyor beni, hemşire her kapıyı açışında beni çağıracak eyvahhh sıra bana geldi diye çok korkuyorum,, bunu sözlüye kalkacak çocukların sırasını heyecan ve korkuyla beklemesi şeklinde tarif edebilirim...Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook.. İnanın o masaya yatarken ellerimi ısırıyorum, tir :1no2::1no2: tir titriyorum:1no2:herdefasında hemşire sakinleştirmeye çalışıyor, benim gibi olanlar var mı??

bu arada benim böyle olmamın tek sebebi, birinci bebeğimi hiç bir problem yokkken aynı odada, aynı masada kaybetmem olabilir...

Son düzenleme: 3 Ağustos 2008
  2. 3 Ağustos 2008
  3. EU1

EU1 Guest

edit edit edit edit edit edit edit edit edit

Son düzenleyen: Moderatör: 11 Eylül 2008
  4. 3 Ağustos 2008
  5. serayy

serayy çook şeker Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Eeee neden başka dr.a gitmiyorsun.
    Bu kadar gergin olursan, bebeğin sağlıklı bile olacaksa Allah korusun bişey olabilir stresten.
    Lütfen biraz sakin ol. Sonuçta Allah ne derse o olur, olacağın önüne geçilmez.
    İlk 3 ayım kanamalı olduğu halde dr. a giderken hiçde korkmuyorum.
    Evet 2li test ve 2. düzey ultrasonda heyecanlandım ama hiç korkmadım.
    Allah hepimizin bebişlerini sağ salim doğurmayı nasip etsin.

6. 3 Ağustos 2008
  7. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    canım başka doktoru da denedim, ama gittiğim ilk başka doktor hatalı bilgiler verdi, saçma sapan şeyler söyledi, yok bebeğim gelişmemiş miş, yok tansiyonum 18 miş , falan filan, aklımı karıştırdı, bak değiştirdiğim doktordan da kötü şeyler duydum, benim doktorumla ilgili sıkıntım yok, aksine çok çok memnunum, çok çok moral veriyor, adam tam bir moral deposu, benim derdim doktorumla , ya da hastaneyle değil, genel olarak doktordan kötü bişey duymakla ilgili, yani herşey tam yolunda giderken, birden hayallerinin yıkılması korkusu, kahretsin bunu defalarca yaşadım inan...

8. 9 Ağustos 2008
  9. canım benim sana tavsiyem hemen dr nu değiştir bende senin çektiğin sıkıntıları 2 defa çektim ve Allah bana 3.yü nasip ederse zaten dr mu değiştirdim ona gitcembence sende öyle yap.Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin sana banada bu ay hamilelik darısı başıma bana dua et nolur...

10. 9 Ağustos 2008
  11. zeytohnm

zeytohnm saglıkla gellll erkegimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende daha önce düşük yaptım ve seni çok iyi anlıyorum şu an hamile degilim aamaa çalışmlar varr bende ölye korkuyorum ki anlatamam ALLAH bebegini saglıkla kucagına almayı nasi petsinn inşallahhhh cümlemizin AMİNNNNNNNNNNNNNNNNN

12. 9 Ağustos 2008
  13. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canım o evham hiç bitmez. O korkularla bi an önce başa çıkman gerekir . İster kendi kendine ister psikologa falan giderek..
    Çünkü doğumla da bitmiyor, doğduktan sonra da sen kovmadıkça aynı korkular devam edecektir. Kötü şeyleri hiç düşünme bebeğini (kızını yazıyodum kız mı olacak acaba kaydirigubbakcemile3 ) allahın izni ile kucağına alacağın günü düşün

14. 9 Ağustos 2008
  15. kraker kız

kraker kız Guest

o korkuyları fazlasıyla bende yaşıyorum ya kalbi durduysa ya bişi olduysa ya kaybedersem doktorum araştırıp durur dakikalarca içime sıkıntı çöker artık yüz mimiklerinden anlıyorum durumun iyimi kötümü olduğunu.iindeki korkuyu at bir an önce her defasında iyi olucak diye düşün güzel düşün ki herşey çokkk güzel olsun

16. 9 Ağustos 2008
  17. minik_kelebek

minik_kelebek ilk hedef 70!!! Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    146
    canım öncelıkle tebrık ederım tekradan hamıle kalmıssın,inşallah hayırlısıyla alırsın bebegını kucagına.senı tam olmasada cok iyi anlıyorum cunku benımde ılk hamılelıgım düşükle sonuclandı.7 haftalıktı cok zor gunler gecırdım ama hamdolsunkı atlattım sayılır.bu kötü olay 2 hafta önce basıma geldı ve şimdi tekrar hamıle kalmak istiyoruym fakat ya bunuda düşürürsem diye cok korkuyorum.sende stresı atmaya calıs üstünden bılıyosunkı bebegıne stressız rahat huzurlu bı ortam lazım annesi :1hug:
    buarada canım nekadar zaman sonra hamıle kaldın a.s.

18. 13 Ağustos 2008
  19. SEVCAN_84

SEVCAN_84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    CANIM BENDE AYNI PANİĞİ YAŞADIM EYVAH DİYORDUM VE HEP DOKTORA GİDECEĞİME YAKIN STRESE GİRİYOR UYUYAMIYORDUM AMA BAKTIM Kİ HEM KENDİME HEMDE BEBEĞİME ZARAR VERİYORUM ZAMANLA BU HUYUMDAN VAZGEÇTİM...ÇOK SAĞLIKLI BİR BEBEĞİM VAR ARTIK :))kaydirigubbakcemile5