Benim gibi düşünen var mı?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve sevgi84 tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : sevgi84
  1. sevgi84

sevgi84 aşkım oğlum beN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hayata hep pozitif bakan bir insanım ben.kendimden önce karşımdakini düşünürüm.kendi yaşantımda bile hep etrafımda değer verdiğim insanları kıırarım endişesiyle yaşadım durdum.kendi tarafımdır,eşimin tarafıdır aman dengede tutayım,aman yanlış anlarlar aman gücenirler diye diye benim hayatım gidiyor.farkettim de ne kadar uzun zaman olmuş kendim için bir şeyler yapmayalı (en son kendim için ne yaptığımı bile hatırlamıyorum ya..)
    yarına sağ çıkabiliceğimin bile garantisi yokken,...meğer ben etrafı düşünürken kendimi unutmuşum.:a015::a015::a015:

2. 17 Ağustos 2009
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    etrafı düşünerek yaşamak da yinede kendimizi düşünmek değilmidir ?

onlar üzülürse bende üzülürüm telaşıyla böyle davranırız.. bize bu şekilde davranmamız için baskı yoktur bu kendi seçimimizdir. kendi iç huzurumuzu böyle sağlarız.etrafımızda ne kadar mutluluk varsa o kadar mutlu oluruz.
    yastığa başımızı rahat koyabiliyorsak gerisi hikayedir.

4. 17 Ağustos 2009
  5. akidem

akidem KUZEYİM... Pro Üye

Beğenildi:
    2.988
    Ödül Puanları:
    238
    alkisalkisalkisalkisalkisalkis

6. 17 Ağustos 2009
  7. NIMETOMER

NIMETOMER Ömerimm Seni Seviyorummm. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevdiğin insanları hele de sevdiğinin sevdiği insanları mutlu etmek çabası genelde hep vardır.ama karşıdaki bunu anlayabiliyomu yani hep senmi bunu yapıyosun yoksa karşılıklımı önemli olan bu bence:teytey:..

8. 17 Ağustos 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Eskiden bir bakima bende böyleydim....ama olgunlastikca anladimki herkesin gönlünü yapmak kadar imkansiz birsey yokmus hayata...

Hersey dozunda oldugu zaman güzeldir....bir tutam egoistlik her insanda olmali, buna bende kanat ettim artik.....yoksa aynen böyle dedigin gibi kendini unutuyorsun ve bakiyorsunki hayati sen degil...hayat seni yasiyor.....:nazar:

Kendine iyi bak.:1hug:

10. 17 Ağustos 2009
  11. irem4006

irem4006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım anlayabiliyorum seni .bende aynen senin gibi yaşadım durdum yasım 24 oldu ve en son şu 1 sene içindede evlilik vs..cok şey aldı benden .. takmayayım kimseyi kendime bakayım diyorum olmuyor bunu yapabilsem kendim icin mutlu olmak için ne yapmama gerektigini bile unuttum bu durumdan kurtulmak kendim icin başkalarınıda üzmeden yaşamak istiyorum :)

12. 17 Ağustos 2009
  13. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.164
    Ödül Puanları:
    463
    eğer böyle yapmak seni yoruyor ve üzüyorsa bırak böyle davranmayı, kendin ol, rahat ol, senin kalbin temizse, kimse sana gücenmez zaten merak etme, zaten ne demişler güzel bakan güzel görür, demekki gücenen, küsen, kızan da kendi bakış açısı yüzünden böyle düşünüyordur senin haraketlerin yüzünden değil yani

14. 17 Ağustos 2009
  15. distancee

distancee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım biraz daha rahat davranmaya çalış bence ben birine çok değer verdiğmi hissedersem hani bir şey yaptığımda fazla geldiğini hissedersem sorarım kendime o benim için bunu yapar mıydı diye cevabıma göre çizerim yolumu

16. 17 Ağustos 2009
  17. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kendim eşim ve bebeğimden başkası için kendimi üzmem,harap etmem,çabalamam.karşımdakini üzerim diye düşünmem.hakedene hakettiği gibi davranırım.beni üzen üzülür.dengede tutmaya çalışmam,kendimi neden bu kadar üzeyim ki. denge değilse zaten bir şey vardır,üstelemeye gerek yoktur yani .

18. 17 Ağustos 2009
  19. bazen yapıyorum ama hep bi sınırım var.kimse patlama noktama yaklaşmasın.patladığım ana ne var ne yok dinlemem.herkeste bilir bunu