Benim gibi:(( Ei/Sevgilisi kilosundan ikayeti olan var m?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve qsd tarafından 3 Kasım 2009 başlatılmıştır.

3 Kasım 2009
    Konu Sahibi : qsd
  1. qsd

qsd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bugün yine tartıştık bu konuda...
    Sürekli birşeyler deneyip kilo veremeyenlerdenim ben de ..Aslında 23 yaşındayım kilom 63-64 ama boyum 1.55 olduğundan gösteriyorum kilomu ama aşırı değil balık etli gibi nerdeyse...Birde yüzüme toplanmış kilom.
    Yanaklarım ve gıdığım var...Bende çok rahatsızım..Hemen herşeyi denemişimdir şimdiye kadar ama hep yarıda kesiyorum irademi toparlayıp sonuna ulaşamıyorum....
    Sevgilimin böyle yapması beni bazen gaza getirse de bugünkü gibi üzüp de hiçbir şey yapmak istememe de neden oluyor bazen...
    Merak ediyorum sizinkiler de böyle mi??
    Çok kırıldım,arada söyler ama benim birşeyler yapmadığımı görünce bugünkü gibi kırıcı oluyor,beni sevdiğinden bile şüphe ediyorum böyle zamanlarda....
    5 yıllık bir ilişkimiz var o da her seferinde söyleyip benim birşeyler için çabalamadığımı görünce kızıyor ,böyle kırıyor...

2. 3 Kasım 2009
  3. anaksunamoon

anaksunamoon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben bir troid muaynesi yaptır derim.Sen 1.55 boy için kilom fazla değil demişsin ama aslında fazla.Erkekler ne yazık ki günümüzde kilolu bayanları beğenmiyorlar.Henüz çocukda yok çocuk olduktan sonra kilolarla iyice başın belaya girebilir.Kilo sağlıklı da değil.Bence sevgilin haklı üzülme ama birşeyler yap derim.

4. 3 Kasım 2009
  5. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Şimdiye kadar kilomdan hiç şikayet etmedi...Gerçi bende hiç şişman olmadım... Ama kilo aldığım zamanlarda göbeğim biraz çıksın popom büyüsün yada ne bileyim yağ falan yaptığımda ben şikayet ederken aşkım ne kilo olması saçmalama dedi hep... Ve bazı dönemlerde çok zayıfladığım zamanlar oldu o zamanlarda da aşkım sen çok zayıfladın kilo almalısın biraz bak incecik kaldı belin ,kolların bacakların deyip bana hep sürekli ye aşkım ondan ye bundan ye şundan ye protein tozu iç vs deyip durdu..
    Ben bazen takılırım ona aşkım benim kocaman bi göbeğim olsa ilerde şişmanlarsam sen beni beğenmezsim dimi dediğim zamanda da ne yani sen beni şimdi beğenmiyormusun der:) Ben seni her halinle seviyorum ve beğeniyorum der.. Benimde hoşuma gider bu..
    Benim sevgilimde biraz kilolu ona yakışıyor ama kocaman bir göbeği var... Ve ben ona derim aşkım ben senin bu göbeğini çok seviyorum bu hep kalsın derim sarılırım göbeğine mıncıklarım o benim derim:)Onun da hoşuna gider...
    Demek istediğim seven insanlar birbirini her haliyle kabul etmeli...

Bu konudan rahatsızlık duyduğunu ve seni kırdığını anlat ona..

6. 3 Kasım 2009
  7. flammer

flammer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aaaah ah bir ben bir de Allah bilir ne dalga geçti benimle,ne kadar kırdı kalbimi,8 senelik bir iilişkiydi 5 ay önce bitti,boyum 1.60 kilom 51.ve liseden beri kilom 1 aşağı bir yukarı neredeyse hiç değişmedi.Bana sürekli kilo ver 45 ol,bu ne böle dobi misket,duba,dokunsam yuvarlannıcaksın fln bi sürü şey sölüodu,kendimi çok aşağılattım senelerce ama her insanın bir dayanma gücü var,yeter dedim...tabiki bundan bitmedi ama çok kırılmıştım zamanında,sonra takmamayı öğrenmiştim...

8. 3 Kasım 2009
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.695
    Ödül Puanları:
    463
    1.60 boyundasın 51 kilosun ve sana duba mı diyoakannehirakannehir
    valla biraz dayak istiyomuş seninki bencekaydirigubbakcemile3

10. 3 Kasım 2009
  11. flammer

flammer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Zaten dayağın alasını yedi terkedişimle,Allah yolunu açık etsin...

12. 3 Kasım 2009
  13. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sana şöyle bir örnek vereyim. annemin bir arkadaşı evlendiğinde çok zayıf değilmiş, hafif balık etliymiş. o dönem nişanlısı kilo versen, şöyle yapsan, böyle yapsan diyip duruyormuş. aldırış etmemiş annemin arkadaşı. evleniyor, haliyle birçok insan gibi kilo alıyor. kocası başlıyor söylenmeye ve gerçekten çok kırıcı oluyor. sonuç ne oldu biliyor musun? boşandılar...

sizin sonunuzda böyle olur demiyorum ama seni bu kadar kıran ve inciten bir insan ileride sana nasıl davranır, eşi olduğun zaman? sadece görüntüden ibaret olmadığını bir yüzüne vur bence. sonuçta kilo verememenin sebebi arkadaşın söylediği gibi tiroid ya da herhangi başka bir rahatsızlık olabilir. bu kadar düşüncesizce üstüne gelmemeli. bence sen biraz dik dur da, o da ayağını denk alsın...

14. 3 Kasım 2009
  15. YareNaz

YareNaz Bir Melek diledim verdin Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    walla canım benim eşim zayıf ben biraz balık etliyim ama hiç şikayet etmedi şimdiye kadar ben taksamda o hiç konusunu bile açmıyo ben seni böyle beğeniyorum diyor.Beni beğenen böle beğensin beğenmiyosa çeker gider derdim senin yerinde olsam seni böle rencide etmesine ne gerek var gitsin manken gibi kızla beraber olsun seni beğenmiyosa

16. 3 Kasım 2009
  17. qsd

qsd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende öyle dedim zaten artık sabrım taştı git kemik torbası bul kendine dedim..Hayır kendi tipi de düzgün olsa yanmıycam...

18. 3 Kasım 2009
  19. qsd

qsd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Valla allah korusun da ben de ondan korkuyorum...Bazen o kadar kırıcı oluyor ki dayanamıyorum...her insanın bi sabrı var...