benim gibi hamile olupta ağrı çeken varmı???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve senemcik tarafından 31 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : senemcik
  1. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canlarım benim gibi hamile olupta bel ve karın kasık ağrısı çeken varmı.gece uyku uyuyamıyorum.acaba iltahaplanmadanmı ne olur cvp verin....

2. 31 Mayıs 2008
  3. ALEYA

ALEYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canm bende 2 aylık hamıleym ama asırı bı agrım yok gercı arasıra cok sancı vuruyo adet sancısı gıbı onada normal dıyolar.bıkac gundurde kendımı cok yordum dr um yatak ıstırahatı ve gece ıstırahatı verdı:) sende yat dınlen bol bol sonra sanada yasaklar gelmesn

4. 31 Mayıs 2008
  5. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya canım benim idrar yollarımda iltihaplanma var o ağrı yapıyordur dediler büyüklerim ve daha yeni 20 lik diş çıkarıyorum oda aşırı ateş ve halsizlik yapıyor.yani dünden beri ağrıdan ateşten sevincimi bile doğru dürüst yaşayamadım.

6. 31 Mayıs 2008
  7. patik

patik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım iltihabı mutlaka kururtmak gerekmiş bebeğe zararlı..bunun için hamilelerin kullanabildiği penisilin içeren antibiyotik dr veriyo...ağrılarının çoğu ondandır sanırımm..ama inan ben 6cı aayımdayım hala kasık ağrısı karın ağrısı bebeğin iç organlarımızda yarattığı baskı ve gelişim süreci nedeniyle zaman zaman da şiddetli ağrım var..herhangibi kötü kokulu akıntı yada kanama benzeri bişi olmadıkçada evham etmemeye çalışıyorum..geçmiş olsun...

8. 31 Mayıs 2008
  9. secosel

secosel hayatçokgüzel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun ben 37 haftalık hamileyim 33.haftamda bel agrım oldu.uyuyamıyordum yürüyemiyordum bile doktorum bir ilaç verdi 3 gün kullandım biraz iyi geldi birkaç gün sonra da geçti şimdi agrım falan kalmadı.doktora git mutlaka idrar yollarında mikrop varsa kasıkların o yüzden agrıyor olabilir ihmal etme

10. 31 Mayıs 2008
  11. anadolukizi

anadolukizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Canım olmaz olurmu, genelde herkes kasık ve bel ağrısı çeker hamilelikte benimde ilk 3 ay oldu. şu an yine arada oluyor ve karın ağrısı ve mide ağrısı da eklendi. İltihaplanma varsa o da ağrıyı artırır illaki.Allah yardımcın olsun doktoruna danış.

12. 31 Mayıs 2008
  13. serpilla

serpilla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun.benim de zaman zaman ağrılarım oluyor ama şiddetli değil idrar yolları iltihabım var ve sürekli akıntım var fazlar ağrı yapmıyor ama hamileyken sıkıntı oluyor.

14. 1 Haziran 2008
  15. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    hıc merak etme canım bende de asırı sancı oluyor senı anlıyorum bu olası bişey hıc kafana takma ıltıhap vs. bunları cıkar aklından herkes gebelıgı farkılı yasıyor kımı asırı kusuyor kımı hıc kusmuyor kımının belı agırıyor kımının karnı veya hepsı bız aılece boyleyız ılk 3 ay kusmuyoruz sadece kasık agırlarımız asırı oluyor ve de belımız cok agırıyor... olsun vallaaaa tadını cıkarrr ya surda kaç ay cekeceksın kı bu agrıları sonucunda bebısımız olacak oyle dusun emı canımm hıccccccccc kafana takma olurmuuuu

16. 1 Haziran 2008
  17. ceyda atalar

ceyda atalar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaslar bnde 5 haftalık hamıleyım ve kasıklarımda ara ara sıklıkla sancı oluyor ve korkuyorum dusurcem dıye:KK43:
    daha önce ıkı dusugum olmustu sımdı sebep bulundu ama yınede korkuyorum yanı bu kasık sancısı normalmı:KK43:(

18. 1 Haziran 2008
  19. nazoo

nazoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde ağrılarım var doktorum çok normal olduğunu hamileliğin evrelerinden biri olduğunu söyledi içini ferah tut sen yinede geçmiş olsun canım:KK46: