Benim gibi kekeme olan var m? nefret ediyorum kendimden:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve LoVe_GuL tarafından 31 Ekim 2009 başlatılmıştır.

31 Ekim 2009
    Konu Sahibi : LoVe_GuL
  1. LoVe_GuL

LoVe_GuL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kendimden o kadar nefret ediyorum ki anlatamam bi yenemedim su kekelemeyisenağlama
    bu yasima geldim halen kekeliyorum konusurken... Ailem bile cok uzuluyor durumuma ne yapacam bilmiyorum :1no2: benim gibi olan varmi, varsa nasil yendiniz bu sorunu? offf offf cildirmak uzereyim arkadaslar, guzel ve tane tane net konusan, insanlari görunce o kadar kiskaniyorum ki onlarin agizlarinin icine baka kaliyorum.
    Nasil oluyorda onlar kekelemiyor da, ben kekeliyorum diyesenağlama öyleyse ben niye yasiyorum ne zamana kadar surecek bu kekelemeksenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2. 31 Ekim 2009
  3. samimi

samimi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    279
    Ödül Puanları:
    113
    canım hiç psikoloğa gittin mi?

4. 31 Ekim 2009
  5. LoVe_GuL

LoVe_GuL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

hayir canim hic gitmedimsenağlama

6. 31 Ekim 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    kekelemek utanç duyulacak bişiy değil sinirlerim bozuksa bende kekeliyorum. bu biraz daha psikolojik önce psikolağa gidin o size yol gösterir. ve bunun için özel kurs gibi şeylerde var. dermanı olan bir sorun bu o kadar dert etmeyin ya dilsizler ne yapsın. üzmeyin kendinizi lütfen.

8. 31 Ekim 2009
  9. samimi

samimi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    279
    Ödül Puanları:
    113
    bence git o sana yol gösterir sonuçta çaresi var.hem sen kafaya ne kadar çok takarsan sorun o kadar büyür. seni anlıyorum bu durumdan çok rahatsızsın ama dedğim gibi sakin olmayı dene ve psikoloktan yardım ala.s.

10. 31 Ekim 2009
  11. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kendi kendinize yenebilmeniz zor bu durumu.
    Kekemelik tedavisi ile ilgili birçok psikolojik hizmet veren merkezler var.
    Bir uzmandan yardım alırsanız kendinizi daha iyi hissedersiniz.

12. 31 Ekim 2009
  13. iyide canım bu aşılamayacak bişey değil ki? bunun tedavisi var.gayette basit. neden bu kadar kendini yıpratıyorsun? internette araştır bak . seanslar var videolar ar nasıl aşacağınla ilgili pek çok bilgi var. allah başka hastalık vermesin. ayrıca ben kekeleyenleri çok sempatik bulurum:teselli:

14. 31 Ekim 2009
  15. LoVe_GuL

LoVe_GuL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

benim icin cok utanc bisey, bilemezsiniz nasil bisey bu biriyle konusacak olsam hemen panige kapiliyorum, korkuyorum o esnada kekeliyorum 7 yasindan beri kekeliyorumsenağlama okulda herkez benimlen dalga gecerdi sirf bu yuzden:1no2:
    simdi ise tanidiklarim tarafindan hor göruluyorum, kendi evlatlarini benden ustun göruyorlarsenağlama ben yurtdisinda kaliyorum,psikolaga görunmeyi elbette dusundum fakat ben en iyisi Trde görunmek istiyoruma.s

16. 31 Ekim 2009
  17. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    canım yapman gereken tek şey bir an önce tedavi olmak için zaman ayırmak ve kararlı olmak ...maliyeti hk. herhangi bir bilgim yok açıkçası ama elimizden gelen birşey keşke olabilse bu konuda ve yardımcı olabilsek,maddi ve manevi .... hiç üzülme,kendine olan güvenini kendini bilmez insanlar yüzünden kaybetme ve hırpalama kendini ....hatta ne olur buna da şükret ...allah dermansız dert vermesin ...en kısa zamanda tedavi sürecini başlat ve daha fazla yıpratıp ,üzme kendini...

18. 31 Ekim 2009
  19. ebru82

ebru82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım 4 5 gün önce tv de görnüştüm.ankara yad istanbulda tam hatırlamıyrum ama bi mkerkezde 6 seansta düzeltilebiliyomuş.orda tedavi olan insanların ilk kursa geldikleri günü ve kurs bıttıkten sonrakı hallerını görünce gercekten şaşırmamak imkansız.maliyetide 2000 tl demişlerdi.bence intrnetten araştır..