benim gibi ne zaman yumurtladığını bilmeyenler ve adeti düzensiz olanlar

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve 3MELEKANNESI tarafından 29 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : 3MELEKANNESI
  1. 3MELEKANNESI

3MELEKANNESI CANIM KIZM SENİ SEVİYORUM Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    vallahi ne yumurtalam günümü biliyorum ne de adetim düzenli.tarihi belli olanlar ne güzel sayıyor adet gününü gebelik için.ben de onları kıskandım.ben de gelecek ay içinde adet olacak mıyım diye sayacağım.,isterseniz katılın..........sevgiler
    son 32 güüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüün.............-tatlicadiarzu-

2. 29 Ağustos 2008
  3. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ahh canım ah bu güne kadar çatır çatır 28 günde düzenli olarak adet olurdum.. ama bu iki aydır karma karışık oldu geçen ay 7 gün gecikti bu ay ara kanama başladı daha adetiime 9 gün varken eylülün 1'de olmam gerekiyordu çünkü geçen ay ağostos 3'de oldum ama o lekeler gelmeye başladı bu sabah birden gelmiş bende çözemedim gitti bir ay erken bir ay geç bende ne zaman yumurtluyorum bilemiyorum kafam karıştı....

artık bu ay akışına bıraktık hormon testine falan başlıyoruz bakalım sonuca göre ne olacak?

4. 29 Ağustos 2008
  5. sudem02

sudem02 Canım SUDE'MM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım genç kızlığımdan beri benimde çok düzensizdi liseye bile giderken hap kullandım ama hiçbir düzelme olmadı proflara gittim testlerim falan normaldi evlendikten sonra da bi düzelme olmadı ama ben 6 ay sonra hamile kaldım hep 40-42 günde bir hasta olurdum

6. 29 Ağustos 2008
  7. BeyzaNur-HH

BeyzaNur-HH geL artik Melegim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benim duzenliydi evlendikten sonra cok duzensiz oldu :KK43:((
    bazen ayda iki kere oluyorum --bazen olmuyorum hic nedendir bilmem
    doktor hicbir sorun yok diyor
    sanirim strestendir

8. 29 Ağustos 2008
  9. 3MELEKANNESI

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    sormayın kızlar ya ben de sürekli doktor kontrolündeyim.ilaç kullanmasam düzelmiyor.bırakınca birkaç ay sonra tekrar bozuluyor.yumurtalık tembelliği var zaten.şimdi de bebek istiyoz.rahim filmi falan çekildi.sağ tüpümde biraz tıkanıklık var,rahimde hafif eğrilik var ooooof of hangisini sayayım ki.neyse önümüzdeki ay adet olursam 2.gün gonal f iğne olacam.yumoşlar uyumasın büyüsün diye.iğnelerim hazır bile ama inşallah gerek kalmaz gelecek aya kadar hamiş olurum yaaaaaaaaaaaaa......benim geri sayma yöntemimde bayağı bir mantıksız ama yine de sayacağım işte
    son 32 güüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüün

10. 29 Ağustos 2008
  11. yasamak

yasamak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadasım ınan gun saymaya özenme ınsanın ruh halı bozuluyo ay bı gun kaldı acaba olacakmıyım olmayacakmıyım sankı bu sefer bı gun geçtı yok olcam olmuycam ben bu hesaplar yuzunden delırmek uzereyımmm oyuzden takmaaa ama ılla bı netlık ıstıyosan takvım tut geneldeee 28 gunde bır olan için yumurtlama gunlerı 12 14 16 bu tarıhlere dıkkat et hergun yapmak ıyı degılmıs gun asırı yap ama 32 gun olamsı bıraz sorun olabılır Allah hepımızıe saglıklı bebeler versınnn benım bır yıl oldu bekleyelı bakalım belkı eylul ugurlu gelır hayırlısı olsunda beklemeye razıyım

12. 29 Ağustos 2008
  13. yasamak

yasamak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    öykü bebek pekı hamıle kalmak için herhangı bı yontem denedınmıııı

14. 29 Ağustos 2008
  15. 3MELEKANNESI

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    ah canım ah ben gebelik üstüne doktora yapacağım neredeyse.bilmediğim öğrenmediğim şey kaldımı ki?takvimime bir baksan(kahverengi lekenin geldiği gün,tam olduğum gün,şeker hapına başladığım gün,duphaston içtiğim gün,bal+tarçın a başladığım gün)işaretlemediğim tarih mi var.takvim görünmüyor vallahi.benim ne 28 günde biri bak sana adet tarihlerimi yazayım ay ay (ocak19,şubat yok,mart4,nisan3,mayıs13,haziran11,temmuz yok,ağustos5 nasıl yeterince açık mı içler acısı durumum?üstelik bunlar da haplarlakafamçokkarıştı

16. 29 Ağustos 2008
  17. d.e.s.i.r.e

d.e.s.i.r.e ღ benim minik kuzum ღ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ..............

Son düzenleme: 6 Temmuz 2009
  18. 29 Ağustos 2008
  19. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bende aynı derten müzdaribim hep düzenli adet olanlara imrenirim ben ilaç kullanmadan hiç düzenli olamıyorummmmmmmmmmmmm buda çok sinir bozucu bidurum ama ne yapalım demekki böyle olması gerekiyooooooooooooo
    allah herkezin şifasını bol bol versin inş