Benim gibi olan var mı:(

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve MeLeKzuzum tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

10 Eylül 2010
    Konu Sahibi : MeLeKzuzum
  1. MeLeKzuzum

MeLeKzuzum Kuzum kollarımda:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır yazmaya çekindim ama dayanamıyorum:KK43: Benim 1 yıl önce bebeğim hidrosefalıden dolayı alındı bı kerede kımyasal gecırdım. Birdaha da hamıle kalamadım:KK43: kalamamamın nedeni cinselliğimizin çok az olması aslında:KK43: tamamhormonlarım bozuldu pko goruntusu var ama daha once kalmıştım. tek başınada olmuyor. bu drum benı çok uzuyor. bu ay aşılama tedavısıne başlıyacağız. bu durumu yaşayan var mı? bu durumda olupta aşılamayla bebegı olan. eşim erkenden yatıyor hep yorgun bu yuzden pek ılışkıye gıremıyoruz cok nadır off canım cok sıkkın:KK43::gitme::gitme::gitme:

2. 10 Eylül 2010
  3. MeLeKzuzum

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    aşılamadan da korkuyorum 300 luk ıgneyle başlıycaz ınsallah olur.

4. 10 Eylül 2010
  5. MeLeKzuzum

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    benim yaşadıklarımı yaşayan yok galiba:KK43: olmasında zaten istemem zor bir durum.

6. 11 Eylül 2010
  7. TATLICIK

TATLICIK Evrenim&Berenim.herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    aşılamadan korkma, hiç zor bişi değil... inşallah meleğin sıkı sıkı tutunur sana....
    hem 300 lük le başladığına göre maşallah yumurtalarının durumu iyi demekki korkma inşallah herşey yolunda gider ve bebeğine kavuşursun.......:Saruboceq:

8. 12 Eylül 2010
  9. MeLeKzuzum

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    verdiğin moral için çok teşekkür ederim:) doktor hersey yolunda hormonların duzelmış sadece pko goruntusu var dedi. çok detay bılmıyorum

10. 12 Eylül 2010
  11. burp

burp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    pkoo çok kötü birşey değil hatta tedavilerde en avantajlı hastalık bile diyebilirim stresi kendinden uzaklaştır ben ilk aşılamada hamile kalmıştım kimyasal yaşamıştım ama iki tüp bebek tedavisinde alamadığım poziitfi aşılamada görmüştüm rahat ol kocanlada konuş bir uzmandan yardım alın yoruluyorsa iş değiştirebiiliyorsa değiştirsin şeker vb. rahatsızlığı varmı kontrol ettirsin fizyolojik nedenide olabilir bu sıkıntısının ama sırtını dönmek yerine hep çözüme ulaşmaya çalış umarım herşey yoluna girer

12. 12 Eylül 2010
  13. MeLeKzuzum

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    ben ilk korumayı bıraktığımda doktora gitmiştim bana pko dememişti. ve 3 ay sonra kendiliğimden hamile kaldım. 4.5 aylıkken gebeliğim sonlandırıldı. kabus o zaman başladı. birden tüylenme kilo alımı adet düzensizliği bir bakıldı pko goruntusu var ama kendıme 3 ay dıkkat ettım kılo veremesemde sporumu yaptım moralım ıyıydı prolaktın hormonu çok yuksektı ındı hormonlarım düzeldi o sırada kımyasal hamıleleık yasadım sadece o ay bır kere ılışkıye gırdık ve oldu. ondan sonra duzenım yıne bozuldu morak kalmadı ılışkıye de az gırmekte stres yaptı şimdi aşılama yapcaz bakalım. eşimle konuştum bakalım birşey değişecek mi. yıne uzun oldu kımseye anlatamadıgımdan dolmuşum. insallah bir an önce bebeişin gelir sağlıklada kucağına alırsın .

14. 12 Eylül 2010
  15. aleyna84

aleyna84 ya mücib Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bu kadar üzülme o bizim eşlerimizdede oluyo işleri yogun oluyo adam gözünü zor acıyo ilişkiye nasıl girsin biliyosun ilişki için dinlenik olmak cok önemli mutlaka yorgunluktandır eşinin sorunu

işi yogunsa adamın yoruluyodur bide erkekler biz kadınlar kadar üstüne düşmüyo bu bebe olayının bizden daha cok istiyolar ama

bide sen hamile kalmışsın 2 kere demekki eşinde sorun yok sende de yok takipte yaptırabilirdin aslında ama aşılamada iyi olur inşallah pozitifi görürsün canım

16. 12 Eylül 2010
  17. MeLeKzuzum

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Amin inşallah :)
    sende bebiş var mı? benim eşim birazda üşengeç bu yuzden sorluk yaşıyoruz acayip uykuyu seviyor. ben sürekli olsun derdinde değilim ama haftada bir olsa en azından onun içinde iyi bakalım üzüldüğümü anladı gibi inşallah bundan sonrası hayırlı olur. farlutal içiyorum 10 gun sonra reglı olunca iğnelere başlayacağız. hersey kısmet

18. 12 Eylül 2010
  19. aleyna84

aleyna84 ya mücib Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    yok canım bende bebiş bende aşılama yaptırdım olmadı malesefffff

hayırlısı İNŞALLAH bizlerde hamile kalırız İNŞALLAH