benim gibi tedavi zamann bekleyenler varm

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nursevgi tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : nursevgi
  1. nursevgi

nursevgi neseli ve sabırsız Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaslar ben cok sabırsızım eylulde ucuncu tupbebek denemesini yapmayı dusunuyorum ama bekleyemiyorum gunler sanki hic gecmiyor gibi benim gibi tedaviye baslamayı dusunup bekleyen arkadaslar varsa lutfen yazsın cunku kendimi bu konuda cok yanlız hissediyorum:nazar:

Son düzenleme: 14 Haziran 2009
  2. 8 Haziran 2009
  3. EU2

EU2 Guest

selam canim
    o donemi ben cok iyi bilirim
    bi ara hic gecmeyecek saniyorsun ama inanki basladiginda hemen gecmis oldugunu goruyorsun
    ben subatta negatifi gordum zaten oncedende kararimdi hic durmadan devam etmek
    ben iki ay sonra baslarim demistim dr 4 ay atti cok uzun nasil bekliycem dedim ama bak simdi birde uzun protokoldu benim gonal f lere gecmisim bile
    allah sabir versin ve ins bu son denmen olsun

4. 8 Haziran 2009
  5. bebegem

bebegem BEBEĞİMİ VER RABBİM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben şuan iğne tedavisi görüyorum ama sanki hiç sonuç almicak gibiyim korkuyorum çünkü 1 sene bitti herkes çocuk soruyorr bıktım ama

korkuyorumda

sizler heralde aşılamada yaptırdınız dimi.....

6. 8 Haziran 2009
  7. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    insallah canım beklemek cok zor esimde bana zaten her ne olursa olsun hic vazgecmeyecez sonuna kadar devam edecez demisti ilkinin ustunden ikiay gecti gene yaptım ama bunda esim sana ilaclar zarar verir daha uzun bekleyelim dedi ve inan zaman hic gecmiyor asi kendimi bazen cok yanlız ve caresiz hissediyorum :a015:

8. 8 Haziran 2009
  9. ezine77

ezine77 Rabbime çok şükür.. Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    benim de temmuz 18 20 gibi transferi yapmış oluruz dedi.şimdi doğum kontrol hapı kullandırtıyor dr um.bu sefer olucak kızlar ve tüm beklediğimiz zamanlara değicek..hep böyle düşünelim.geç olsun ama güç olmasın...

10. 8 Haziran 2009
  11. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım nurcıum ınş hayırlı olur ....sabırlı ol canım bılıyorum beklemek zor amainş geç ols guzel ols....ınş bebişin senı beklıyodur canım inşş....

12. 8 Haziran 2009
  13. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.324
    Ödül Puanları:
    163
    nursevgi inan seni çok iyi anlıyorum çünkü bende aynı durumdayım.şubatta düşük yaşadım kürtaj oldum.dr.ara verelim dedi bizde temmuza erteledik sonra tekrar karar değiştirip eylül gibi düşünüyoruz.bu kararı eşimle verdik ama ben zaman geçtikçe karar değiştirmeye başladım artık eşime yalvarıyorum neolursun temmuzda başlayalım diye.oda vucudun dinlensin üst üste düşükler çok zarar verdi diyor,ama inan hiç birşeyi gözüm görmüyor,birde insanların bebek yokmu daha demelerine artık dayanamıyorum,herkese açıklama yapmaktan bıktım.inanın kilo almaya korkuyorum insanların sürekli gözleri göbeğimde.senağlama

14. 8 Haziran 2009
  15. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evet asılama biteli cok oldu iki asılama ve iki tupbebek denemem oldu simdi ucuncu icin gun sayıyorumfisfisfis

16. 8 Haziran 2009
  17. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    insallah allah gonlune gore versin senin ilk denemenmi

18. 8 Haziran 2009
  19. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım ablam tesekkur ediyorum sende bana dua etmeyi unutma olurmu seni tekrar tebrik ediyorum insallah darısı basımıza bu arada senden artık ikinci bi test istemeyeceklerdir degilmi