BENIM gibi yapan varmi

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve nezy tarafından 7 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : nezy
  1. nezy

nezy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkdaslar aranizda bebegini gece besleyen varmi benim gibi kizim alti aylik oldu mamaylan besliyorum ek mamalarida veriyorum arada sirada ama gece hep alti aydan beri devam mamasi veriyom kücük dogdugu icin doktor belirli kiloya kadar gece kaldir mama ver demisti alti ay gecti hala veriyom doktorum vermene gerek yok demisti ama gündüzleri az yiyor napayim veriyorum ARANIZDA ÖGLE YAPAN VARMI

2. 16 Temmuz 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Benim oğlum 11 aylik oldu gece kendisi uyanip mama istiyor zaten. Vermezsem kiyamet kopuyor.

4. 17 Temmuz 2008
  5. nezy

nezy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla bende uykusundan kaldirip veriyom vermessem icim rahat etmiyo yavas yavas kesmem gerekiyor gece mamasini doktor kendi kalkar yer dedi ben hala kafama göre gidiyom:)))))

6. 17 Temmuz 2008
  7. yaren 84

yaren 84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 17 ay emzirdim kızımı okadar emiyordu ki sabaha kadar ancak doyuyordu.bende hep aynı sorunun cevabını aradım acaba memeden kesince geceleri acıkcakmı diye.ama inanın sadece su içmeye kalktı.gece belirli bir saatten sonra yemek istemiyor.zaten gece beslenmesi çocuklar için zararlı.doktorum söylemişti.nasıl alıştırırsanız öyle gider arkadaşlar.

8. 17 Temmuz 2008
  9. MeleklerKorusun

MeleklerKorusun Yorgun Savaşçı Pro Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    CANIM YİNEDE DAHA ÇOK KÜÇÜKLER BENİM KIZIMDA 23 AYLIK OLUCAK BU AYIN 28 İNDE..GECELERİ Bİ BARDAK SüT İÇİRİP YATIRIYORUM YİNEDE..UYANINCADA VERİYORUM..EN AZINDAN TOK TUTAR.....:KK46::nazar:

10. 17 Temmuz 2008
  11. yaren 84

yaren 84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimde kızım 28 aylık bazen süt içiyor yatmadan ama çok az bazende meyveli yogurt yemek istiyor.kilosuda gayet yerinde..artık onlarda bizim gibi birey olmuşlar biz nasıl gece yemek yiyince midemiz sıkılıyorsa onlarda aynısı yaşıyorlarmış doktorum söylemişti bende onu uyguluyırum.kızını benim için öp tamammı?:1hug:

12. 17 Temmuz 2008
  13. MeleklerKorusun

MeleklerKorusun Yorgun Savaşçı Pro Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    sende canım..kızını benim için öp.Şeniz
    .ben öpmekle kalmıyorum..ısırıyorumda..:KK46::asigim:tabi hafifçe..
    cadıya ısırıyımmı seni ceren diyorum..ısı diyo kollarını uzatıyo....:KK46::nazar:coksekeriremsu..

14. 17 Temmuz 2008
  15. hayat_bu

hayat_bu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Güleceksiniz belki ama benim oğlum 5 yaşını bitirdi hala gece kalkar sütünü içer.Bundan 8 ay öncesine kadar (doğduğundan beri) biberon maması içiyordu.Artık okula gideceksin diye diye mama olayını bıraktık süte geçtik.Biberon maması okul çağına kadar verilebiliyor.Gece uyanıp mama yemek isteyen çocuğa vermek sakıncalı değil.hele hele gündüz iştahlı değilse bence ver.Bizim doktorumuzda istiyorsa ver acıkmasa zaten istemez demişti

16. 21 Temmuz 2008
  17. nezy

nezy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklisin yaren nasil alisirsa ögle gidiyorlar bende simdi gece kestim yemesini aksam dokuzda tahilli kasik mamasi veriyom sabaha kadar iyi uyyor bir kalkarsa su veriyom bende..allah bagislasin kizini canim

18. 21 Temmuz 2008
  19. nezy

nezy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslinda devam mamasini üc yasina kadar vermek cok iyiymis bende devam mamasina devam edecegim gece degilde yatmadan evel veririm artik nasil isterse inek sütüde bir yasindan sonra sabahlari verebilirim insalah alirsa tabi ..dedigin gibi gündüz istahsiz olursa birsekilde vicut ihtiyacini vitaminleri karsilamak gerek gece veya gündüz bakalim o günlere gelelimde bir allah saglik sihat versin.. allah bagislasin yavrunu canim...