benim gibi yaşı biraz geç hamileler endişeliyim

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve SYDA tarafından 24 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

24 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : SYDA
  1. SYDA

SYDA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1no2:arkadaşlar slm 38 yaşındayım ve 7+4 hamileyim ancak inanın çok telaşlıyım hatta panik üstelik bu ikinci çocuğum umarım bu stres her dakka bişey olacak korkusu geçer sevgiyle kalın

2. 24 Mayıs 2008
  3. gulbeseker

gulbeseker HAYATIMIN TADLARI...BÜYÜYORLAR Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bende 39 yaşındayım ve doğum edeceğim zaman 40 yaşıma gireceğim. üstelik kalp hastasıyım ... ama yine de Allahdan umudumu hiç kesmedim. hep hayırlı ve umutlu ve de iyi düşüncelerle doktoruma gidiyorum. ve şükürler olsun Rabbime şu ana kadar da hiç bir problem yok ve inşallah bundan sonra daolmaz... zira 2 oğlum var ve bu bebeğin de % 90 kız dedi doktorum onu sabırsızlıkla bekliyorum.. kırkımda gelen annemin adını vermeyi düşündüğüm güzel kızımı...16 hafta 5 günlük hamileyim nasip olursa kasım 5 gibi gelecek kızımız...a.s.:asigim::dance:

4. 24 Mayıs 2008
  5. SYDA

SYDA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canı çok pozitifsin içimi rahatlattın umarım hepimiz hayırlısıyla kurtuluruz benimde tansiyon problemeim var ancak gebe kalınca ilacı bıraktım normal gidiyo şimdilik allah büyük:nazar:

6. 24 Mayıs 2008
  7. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bence Allah kolayligini sagligini verir kaldi ki gunumuzde anne olma yasi cok yukarilara cekildi ama yinede beslenmene kontrollerine sporuna dikkat et insallah 2ogluna kiz kardes gelir benim kizimda 1aylik oldu kiz bebek buyutmek ayri bir zevkmis anliycaksin arkadasim ayrica ben 32 yasinda anne oldum ve astimim vardi ama kizim bana hic zorluk yasatmadi ve hastaligim geriledi bile bebekler birer mucizedir hayirli dogumlar canim

8. 24 Mayıs 2008
  9. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım kalbini ferah tut ve rabbimize sığın kendine dikkat et gerisini allaha havale et benim bir tanıdığım 41 yaşında doğum yaptı üstelik şeker hastası tansiyonu var ve kilolu ama hamileliği boyunca ve doğumda hiç bir problemle karşılaşmadı rahat ol inşallah rabbim hayırlı ve kolay bir hamilelik ve doğum nasip etsin aminnn

10. 24 Mayıs 2008
  11. SYDA

SYDA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol arkadaşım allah hepimize hayırlısını versin

12. 24 Mayıs 2008
  13. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende 35 yaşındayım ikinci bebeğim 8 yıl sonra istedik hiç de pişman değilim inşallah sağlıklı ve çok rahat bir hamileliğimiz olacak seni de tebrik ederim allah tamamına erdirsin

14. 24 Mayıs 2008
  15. EYLXIXK

EYLXIXK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim ben 41 yaşındayım ve deli gibi korkuyorm 12 haftalık hamileyim ama inan herşey allahtan kalbini ferah tut inşallah alıçaz bebeklerimizi kucağımıza:teytey:

16. 24 Mayıs 2008
  17. ilktuxgx

ilktuxgx HAYATIM DAHA GÜZEL OLACAK Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende senin gibi 35 imde 2.çocuğumu kucağıma aldım 9 sene sonra ki farkında değilim tiroid problemim varmış.Ama şimdi oğlum 3 yaşında ve çok sağlıkla.Rabbim en iyisini bilir,sizler kafanıza takmayın herşey güzel olacak inşallah.Her ay düzenli kontrole gittikten ve yediklerinize dikkat ettikten sonra hiç bir problem olmaz.Ve buradan sizlerin mutlulukla dolu yavrularınızı kucağınıza aldığınızın haberinide alırız inşallah.Hayırlı,sağlıklı doğumlar,rabbim gönlünüze göre versin.a.s.

18. 25 Mayıs 2008
  19. meltemDE

meltemDE 7.aydayiz Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bi kulup kuralim bari bende nufus kagidi eskilerdenim artik yasimi demicem. Ikinciye hamileyim ama sorunlu geciyor fiziksel olarak bisey yok ama surekli bi karisiklik kanama derken moral olarak coktum bu haftada pisman oldum buna kalkistigima. 4,5 yasinda oglum var onda hic bi sorun yasamamistim zipzip dolaniyorudum. Bu seferde öyle kolay olur sandim ama olmadi bakalim sonumuz neye varacak moral olark iyi diilim beli persembe kalp atislarini duyunca mutlu olurum.Bizi neler bekliyo cok endiseli geciriyrum gunlerimi oysa oglumda böyle diildi cok mutlu gecmisti gunler.Bunun yasla alakasi yok eger yasini sorun eden varsa. Bu sefer öyle oldu sadece.