Benim göbiş çok aşağıdaaa

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve serya tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : serya
  1. serya

serya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    KIZLAR BEN 23 HAFTALIK HAMILEYIM AMA BENIM GÖBEGIM ÇOK AŞAĞIDA AYIN 30 UNDA RANDEVUM VAR AMA SIMDIDENMI GITSEM ACABA KORKUYORUM CUNKU BU BAZEN BENIM DIK YURUMEMI BILE ENGELLIYO GERDIRIYO YANI E TABI HALIYLE ACI VERIYO BANA BENIM GIBI OLANINIZ VARMII ICIMI RAHATLATIRMISINIZ :uhm:

2. 18 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

cnm sanırım erkek bebek bekliyorsun çünkü genelde erkeklerde böyle bi durum oluyo. sık sık oturmanı öneririm normalde bile yani yukarda taşısan bile zorluk çekiliyor zaten::) birde dikkat et aşağıda olan bebeklerin düşme riskleri olabiliyomuş bi kaç yerde okumuştum doktoruna böyle bi riskin olup olmadıgınıda sor bende 13 haftalık hamişim hiç kilo almadım terslik var diye üzülüyodum doktor normal dedi..hepimizi allh bi avazda kurtarsın inş..

4. 18 Kasım 2008
  5. serya

serya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet erkek bebek beklıyorum persembeye gıdıyorum zaten doktora sorucam yoksa ıcım rahat etmıycek sankı bı garıplık var ılk gebelığım olduğu ıcın çok tedırgınım bılgılendırdığın ıcınde çoook tesekkur ederım canım orumlarınızı beklıyorum benım gıbı olanlarrrr

6. 18 Kasım 2008
  7. doremi

doremi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım hiç merak etme bişey yoktur...
    biraz da vücut yapısına göre öyledir o...
    korkmana gerek yok bence...

8. 25 Kasım 2008
  9. serya

serya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar benım gobegımın asağıda olmasını sordum doktora 6 ıncı aydabebk rahme donermıs ve baskı yaparmıs o yuzdenmıs bundan sonra hep aynı kalacakmıs oh beee ıcım rahatladı

10. 25 Kasım 2008
  11. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    sevindim canım,bizi de bilgilendirmiş oldun ,teşekkürler.

12. 25 Kasım 2008
  13. gamur

gamur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende başından beri hemde senin gibiydim halada öyle bende çok sıkıntı yaşadım ama sıkıntıdan kastım yanlış anlama hem sık tuvalete çıkıyordum hemde biraz aşşağına ağrı yapıyordu zonklama gibi ama başka bir problemim olmadı benimkide erkek yani bende başka bir sorun olmadı

14. 25 Kasım 2008
  15. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim korkam bende 28 haftalığım ve bebeğimde erkek.ama benimde göbeğim hiç yukarı çıkmadı diyebilirim genelde aşağıda.hatta çevremdekiler aaa göbeğin artık aşağıya inmiş doğuma hazırlanıyor diyolar.dr herşeyin normal olduğunu söledi.canım çok fazla düşünme herşey normal.

16. 25 Kasım 2008
  17. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    erkek bebek bekliyorum...28 haftalık hamileyim...1-2 haftadır göbeğim aşağıda...çünkü çocuk ters döndü...çıkış provoları yapmaya başlıyorlar artık biliyorsunuz..o yüzden panik yapmayın..bu durum normal..hatta sık idrara çıkma vs.. hep bu yüzden oluyor son aylarda....

18. 26 Kasım 2008
  19. EU1

EU1 Guest

sevindim cnm problem olmayışına bak bilmiyordum 6. ayda böyle olduguna benim o zaman inş kızdır çünkü benim aşagı kısımlarda miyom var kocaman ve bebeği aşağıda taşırsam bu miyom bebegi sıkıştırır ve kanama hatta erken doğum yani ölü doğum olabilir allh korusun inş hakkımda hayırlısı olur ve sağlıcakla kucagıma alırım ilk zamanlar bebek aşağıda oluştugundan miyom hep kanama yaptı bende inş bi daha olmaz