benim hikayem...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve suakci tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

19 Mart 2008
    Konu Sahibi : suakci
  1. suakci

suakci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar, hepimiz buraya sürekli bir umutla geliyoruz. aslında devamlı bu sayfaya girmiyorum ama ben de ayın belli günleri acaba hamile miyim heyecanıyla diğer arkadaşların yazılarına bakıyorum. görüyorum ki kimimiz mulu, kimimiz hüsranla sonuçlanan deneyimlerinden söz ediyor.
    ben yaklaşık 3 yıldır evliyim. evliliğimin ilk 1 senesini eşimle ayrı geçirmek zorunda kaldık. sonra biraraya geldik. çocuğumuzun olmasını istedik. sonuça bu bizim en doğal isteğimiz ve hakkımız dedik...maalesef her seferinde hüsranla sonuçlandı. ama dedik ki Allah tan umut kesilmez, Allah hikmetinden sual olunmaz...ama hala birşey yok...en son 7 ocakta adet oldum ve hala olmadım. 2 hafta önce acaba hamile miyim diye idrar testi yaptım, pozitif çıktı. sonra hemen kan testi yaptım hamile olmadığımı öğrendim. sanki birileri benimle dalga geçiyordu. çok mutsuz oldum. doktora gittim benim neyim var diye. doktorda baktı etti gayet normal, hiçbir problemin yok dedi. psikolojiktir vs. dedi. ama kan testi ve başka testler yaptırdı. sonucu pazartesi öğreneceğiz. umudum yok ama hayırlısı. inancımı kaybetmiyorum ama...
    çok uzun oldu ama sizlerle paylaşmak istedim...

2. 19 Mart 2008
  3. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya inşallah şu mübarek günde bol bol dua et bebegin olsun bizimde dualarımız seninle

4. 19 Mart 2008
  5. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzme kendini allah yardımcın olsun inşallah bu mubarek gecenin hürmetine allah senin yüzünede bakar

6. 19 Mart 2008
  7. mavi45

mavi45 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım senin için ne hayırlı ise Allah sana onu versin.Bol bol dua edicez canım.

8. 20 Mart 2008
  9. EmirkanVeEymenin Annesi

EmirkanVeEymenin Annesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Canım benim lütfen umudunu kaybetme . Allah inşallah tez vakitte bi bebek verir sana.............

10. 20 Mart 2008
  11. neshe1976

neshe1976 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım inşallah olumlu sonuç alırsın.ben de 5 yıl sonra çocuk sahibi oluyorum.herşeyin bir zamanı var,bunu sakın unutma.kendini üzmekle sadece yıpranırsın.dualarımız seninle

12. 20 Mart 2008
  13. lifeisgood

lifeisgood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım şu zamana kadar hala adet olmadıysan hamiş olma ihtimalin çok fazla gibi geldi bana sanki. İnşallah hayırlısı olsun canım. Hep hayırlısı diye dua etmemiz gerek biliyorusun:))

14. 20 Mart 2008
  15. aytii

aytii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım uzulme bende 2 sene bekledım ve ummadıgım anda hamıle kaldım
    ınsallah sende en kısa zamanda bu mujdelı haberı bızımle paylasırsın
    Allah gönlüne göre versin

16. 20 Mart 2008
  17. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen gönlünü ferah tut.bu sefer olmazsa bidaha ki seferde olur inşallah .gebelik testinin doğrulayan çizgi varsa hamilesindir.umudunu kaybetme.:1hug:

18. 20 Mart 2008
  19. suakci

suakci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    KIZLAR HEPİNİZE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...gerçekten beni anlıyorsunuz ve kendimi sayenizde yalnız hissetmiyorum...ben de Allah tan hepimiz için hayırlısını diliyorum, umarım Allah ım hepimize gönlümüze göre hayırlı, sağlıklı çocuklar nasip eder:)