benim hkayem,aşkım oğlum

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve Lebiss tarafından 7 Kasım 2007 başlatılmıştır.

7 Kasım 2007
    Konu Sahibi : Lebiss
  1. Lebiss

Lebiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar hepiniz emeğinize sağlık,benimde bir hikayem var,ben evliliğin eşiğinden döndüm çok ağladım,çok yıprandım,işte kader çalıştığım işyerimde tanıştığım eşimle mantık evliliği yaptım,seviyoruz ve anlaşıyoruz artık geride kalan gözyaşlarımın üzerine sünger çekip mutlu giden evliliğimi sürdüreym derken bebeğim oldu ve rahatsız doğdu,ben bu gözyaşlarından kurtulamıycamı anladım,aslında dr'lar geçici birşey kendiliğnden düzelecek diyorlar ama yinede anne yüreği işte dayanamıyorum,hep diyorumki Allahım hayatımın erkeğini buldum çok güzel bir aşkımız var ne olur evladıma sağlık verde güldür yüzümü!!!!

2. 9 Kasım 2007
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Allah bebegine tez zamanda sagligna kavustursun canim benim, üzülme ve sükür et bak doktorlar kendiligenden düzelecegni söylemis daha ne bu cok olumlu bence rabbim dermansiz dertler vermesin ben hep böyle dua ederim.

En güzel ask bir annenin evladina olan askidir cünkü en güzel ask karsilik beklemedigin asktir bir anne evladini karsiliksiz sever.

Allahim yavrularimizi bize bagisla onlari yarinlarin aydin insanlari yap onlari kötü insanlarin serrinden koru onlari senin korkun ve sevginle dolu insanlarla karislastir amin.

Bebegin cok tatli :KK46:eger resimdeki oysa allah bagislasin canim, üzülme ne olur rabbim yardimcin ve beraberin olsun
    Sevgiyle canim a.s.

4. 9 Kasım 2007
  5. bahara

bahara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım alalh bebeğininm tez zamanda sağlıgını versinn kendini cok fazla üzme bak doktorlarda zamanla düzelecegini söyküyor allaha şükret sakın üzme kendini

6. 10 Kasım 2007
  7. Lebiss

Lebiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim arkadaşlar,inşallah hepimizin dualarıyla bebeğim sağlığına kavuşacak,benim oğlum çok güçlü teyzesi :) resimdeki benim bebeğim,hepinizden Allah razı olsun,ama neolur dualarınızı eksik etmeyin,şuanda oğlumun tek şifası dua oğlum ve ben tekrar teşekkür ederiz...
    emir şuanda boğazından nefes alıyor tek istediğim biranönce boğazındaki cihazdan kurtulsun,çünkü daha onun sesini bile duyamadım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. 10 Kasım 2007
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    sibelcim canim sakin üzme kendini ayni sorun benim esimin kuzenin bebeginde vardi bir yasina kadar o cihaz kaldi sonra cikardilar simdi gelde gör sapasaglam yaramazin teki hicbirseyi yok.

Allah bebegine sana bagislasin allah tez zamanda bebeginin sifasi versin gülüm yinede sükür edelim beterin beteri var rabbim dermansiz dertler vermesin.

Sevgilerimle canim Şeniz

10. 11 Kasım 2007
  11. Lebiss

Lebiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gülsüm sultan ilgi ve alakan çok teşekkür ederim,inan şu zor günlerimde çok teselli oluyorsun bana.bana eşinin kuzeninin bebeğinin rahatsızlığını tam olarak yazarmısın,acaba benim bebeğimin rahatsızlığındanmı?neden cihaz vardı boğazında,emirin yüzünde lenfanjiom denen rahatsızlık var yani lenf damarlarının anne karnında gelişmeyip genişlemesi buda soluk borsuna baskı yaptığı için boğazına cihaz yerleştirildi.lütfen bana sizin bebeğin rahatsızlığını açıklarmısın bizimki yüzde ilk defa görülmüş,doktorlar hala bu olaya şaşırıyrlar.tekrar teşekkür ederim

12. 12 Kasım 2007
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    canim esimin kuzenin bebegi erken dogdugu icin nefes borusunda bir bozukluk vardi yani tam gelismemis oldugu icin bogazina o cihazdan taktilar o da hic sesini duymamisti bebegin ama sonradan düzeldi tabiki bir iki ameliyat gecirdi ve konusmasi gecikti ama necitede saglina kavustu önemli olanda o güzelim konussunda gec konussun öyle degilmi?? Senin yavrunun rahatsizligini ilk defa duyuyorum gercektende sasirtici birsey ama doktorlari düzelcek demis daha ne be gülüm üzme kendini derdi veren dermanida veriyor.

Ne zamana kadar kalicak o cihaz emirde yani hic bir süre koydumu doktorlar??

O bebekte 1,5 seneye yakin kaldi simdi 5 yasinda ve gayet saglikli umarim seninde iyi haberlini aliriz canim
    Allah yardimcin ve beraberin olsun a.s.a.s.a.s.

14. 12 Kasım 2007
  15. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    rabbım bıran once sıfa versın bebegıne ınsallah arkadasım üzülme allaha sıgın bak gor hersey çok guzel olucak sen yeterkı rabbımden ıste....:teselli:

16. 12 Kasım 2007
  17. Lebiss

Lebiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim sedacım sağolasın,dualrınızı eksik etmeyin neolur,rabime sığındım oğluma acil şifa versin...onun şuan tek şifası dua

18. 12 Kasım 2007
  19. Lebiss

Lebiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım tek duam biranönce boğazından çıksın o cihaza gerek kalmasın sizin gibi çevremdeki herkesi arayıp müjde vericem herkes güzel haberler bekliyor ama zaman belli değil,belki 1 ay belki bir sene dilinin altında da var onların tamamiyle bitmesi bekleniyor çünkü onlar kanama yaparsa boğazındaki cihazdan aspire edilecek ciğerlere deki kan temizlenecek +birde şuanki normal yolla aldığı soluğun durumunu bilmiyoruz bir emarı var onu çektirince belli olacak kötü haber alırım korkusuyla emarı çektirmeye bile korkuyorum Allah yardımcım olsun........o kişilerle sık sık görüşüyormuydun bilmiyorum ama çok merak ettim o bebeğide annesi sık sık aspire ediyormuydu ben evde aspire edyorum ama emir çok doluyor 10 dk.da bir aspire ediyorum diyebilirim,buda organlarının tahrişine neden oluyor....