benim içinde mutlu ol...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve angelica tarafından 16 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2006
    Konu Sahibi : angelica
  1. angelica

angelica Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Geceleri üşürdüm ama soğuktan değil...
    Tutamamaktan sıcağı, tutunamamaktan sıcaklığa...

Geceler sensiz..
    Geceler soğuk..
    Sabahlara kadar ayaz geceler..

Gülümseyerek bakıyorum geçmişe. Yaşadığımız o güzel günlerin ardından sadece bunu yapabiliyorum. Gülerken ağlıyorum.... Nasıl diye sakın sorma; resimlerimize bakıyorum önce... Yaşadığımız güzel anlar geliyor aklıma gülüyorum. Ama sonra, evet sonra, şimdiki halimize dönüyorum ve gözlerimden yaşlar akıyor... İçimdeki sevgin canlanıyor....

Ne yaptıysam yok edemedim bu sevgiyi... Kurtulamıyorum bir türlü. Gün geceye dönüyor bense resimlerimize bakıp, o anları tekrar yaşıyorum... Acı çekiyor ama kurtulamıyorum işte.. Vazgeçemiyorum Senden Birtanem...

Oysa ne çok demiştim kapılmayacağım, her şeye hazırlıklı olacağım diye. Meğer benimki sadece kendimi kandırmakmış. Ben kendimi sana ilk anda teslim etmişim meğerse. Şimdi ne yapacaksın diye sorma bana sakın, inan bende bilmiyorum çünkü. Yüreğimde sen varken başkasıyla olamam. Başkalarında seni arayıp onları mutsuz edemem.

Ve Senden Son İsteğim...

Unut beni... Yeniden doğ bensiz.. Sakın kaybetme yaşama sevincini... Yaptıklarımın acısını belleğinden silerek büyü. Yaralı kalbini sar yarınlarla, yeni umutlarla, yeni sevinçlerle. ilerde seni bekleyen mutluluğa koş, sana hiçbir zaman vermeyi başaramadığım mutluluğa koş.. Yoktur seni benim kadar seven ve sevecek olan, bir o kadarda sana layık olamayan, seni anlayamayan... Ben yaşarım acını, gözlerini hayal eder, biraz daha içer vururum kendimi kelimelere.. Dudaklarına dokunup seni sevdiğimi söylemeyi özlerim ama yaşarım, yaşarım farkında olmadan... Mutlu ol, eksik olmasın yüzünden gülücükler, acılar bulmasın seni. Mutsuzluğumla, bu hayat üzerinde bundan sonra hiç olamayacak olmamla, sensizliğimle yargılayıp affet beni. Cezamı çekiyorum ben.

Her şeyden vazgeçerken tek vazgeçemediğim sana bir çift sözüm var. Seni Hala Seviyorum, Seni Seviyorum...

Mutlu ol.. Mutlu ol... Benim içinde mutlu ol Sevdiğim...

(alıntıdır. sanırım daha önce kk da yayınlanmıstı. bende cok begendiğim için saklamıstım)

2. 16 Temmuz 2006
  3. deryagmur

deryagmur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Yazı çok güzeldi ama ben bu söze de bayıldııııım... Teşekkürler canım Angelica!.. :KK66:

4. 21 Temmuz 2006
  5. NILBERA

NILBERA SeVGi KeLeBeĞi Pro Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    153
    tşk ablacım paylaşımın için bende derya gibi burayı çok beğendim

6. 21 Temmuz 2006
  7. wonderfulgirl84

wonderfulgirl84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Böyle Duygusal şeylere Hiç Gelemiom Hemen Içim Burkuluveriyo
    Ellerine Sağlik Canim.......

8. 22 Temmuz 2006
  9. ecitah

ecitah Guest

Ve Senden Son İsteğim...

Unut beni... Yeniden doğ bensiz.. Sakın kaybetme yaşama sevincini... Yaptıklarımın acısını belleğinden silerek büyü. Yaralı kalbini sar yarınlarla, yeni umutlarla, yeni sevinçlerle. ilerde seni bekleyen mutluluğa koş, sana hiçbir zaman vermeyi başaramadığım mutluluğa koş.. Yoktur seni benim kadar seven ve sevecek olan, bir o kadarda sana layık olamayan, seni anlayamayan... Ben yaşarım acını, gözlerini hayal eder, biraz daha içer vururum kendimi kelimelere.. Dudaklarına dokunup seni sevdiğimi söylemeyi özlerim ama yaşarım, yaşarım farkında olmadan... Mutlu ol, eksik olmasın yüzünden gülücükler, acılar bulmasın seni. Mutsuzluğumla, bu hayat üzerinde bundan sonra hiç olamayacak olmamla, sensizliğimle yargılayıp affet beni. Cezamı çekiyorum ben.

Her şeyden vazgeçerken tek vazgeçemediğim sana bir çift sözüm var. Seni Hala Seviyorum, Seni Seviyorum...

Mutlu ol.. Mutlu ol... Benim içinde mutlu ol Sevdiğim...

En çok bu bölüm hoşuma gitti teşekkürler arkadaşım

10. 22 Temmuz 2006
  11. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    çok güzel hikaye gidenin arkasından beddua yerine çok güzel temennileri var

12. 18 Aralık 2013
  13. meltemce000

meltemce000 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Okurken biri günlüğümü çaldı zannettim :))