Benim ilişkim..(Yorumunuza ihtiyacım var)

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve glsh85 tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

12 Şubat 2009
    Konu Sahibi : glsh85
  1. glsh85

glsh85 Guest

bir suredır burdayım ve ıcımdekı duygularla derdı olan arkadaslara yorum yapıyorum ve mutlaka bır yon verıyordur yazdıklarım care arayanlara..
    yazmakla yazmamak arasında kaldım dert mı bılmyıorum ama öle mantıklı ve bılgılı arkadaslar var kı mutlaka fıkırlerı degerlı oalcaktır dedımmm veeee............

evlılıgı dusunuyoruz bız sevgılımle,okul bıtsın adım adım hersey baslayacak ınsallah..4 senelık cok guzel bır arkadaslıgımızın yanı sıra 2 sene olacak ılıskımız var okulumda son dönemım ınsallah oda bır sırkette calısıyor.

sevgılım bıraz sınırlı yanı durduk yere degıl ama sınırlendıgı zaman gözu gormuyor ama 5dakıka sonra cok pısman oluyor ve kırmamak ıcın elınden gelenı yapıyor artık

bıraz rahat bırı ben cok ınce eleyıp sık dokurum ama o cok daha rahat bana oluruna bırak der hep,bende ınce ayrıntılara takıldığımdan hep surat asarım onun haberı bıle olmaz:1no2:

mesela tartısırız buyuk ıhtımal ben kucuk bır noktaya takılmısımdır geece konusuyorsak telefonu kapatınca yatar uyur benım kırıldıgımı bıle bılee cok kızgınsam uyamaz :) uyutmam :KK70:

ınsan esının attıgı her adımı bılır ya aynen öleyım bende onu cok ıyı tanıyorumm bılıyorumm:nazar:

ben ıstıyorum kı tutkulu bır ılıskım olsun elbette cok sevıyoruz bırbırımızı ama sankı bır seyler eksık gıbı ne oldugunu bılmıyorumm.yanyana oldugumuzda hıcbır sorunumuz yok evlenınce ben napıcam heycan ısterım fln deyınceede o zaman her zmn yanında olcam evımız olcak daha rahat olcaz bızım sorunumuz yokkı dıyor.

sımdı bıle heyecan azalmıssa evlenınce nolcak fisfisfis

uzun ılıskılerın sonu bumu arkadaşlar ?:1closedeyes:

kımı ılıskıler var dın yuzunden kultur yuzunden farklılıklar oluyor bızım bu yonden hıc sorunumuz yok cok sukur:nazar:

ben cok sey mı beklıyorumm acaba dıyorum bazen

ılıskımı renklendırmek ıcın neler yapabılırımm?

bız haftasonları görusuyoruz haftaıcıde ben cıkabılırsem bazen gorusuyoruz..

uzun oldu ama mutlaka faydalanacgım yorumlar gelecektır dıye umuyorumm tşkler sımdıden

2. 12 Şubat 2009
  3. offf canım herşey bi yerden sonra sadeleşir ilişkin şuandaki benim ilişkime çok benziyor,
    tabi biz evliyiz
    ama önemli olan imza değil zaman
    zaman geçtikçe ,birbirine alıştıkça,sen ve ben bitip bizler başlayınca malesef bişeylerde sadeleşiyor kayboluyor,

ama oda güzel onunda güzel yanları var zamanla görürsün

4. 12 Şubat 2009
  5. psiqo

psiqo ........... Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim anladığım kadarıyla gayet güzel bir ilişkin var.benden sana haddime düşmeden küçücük bir öğüt inan şuanki mutluluğunun kıymetini bul.ne güzel ki sevgilin evliliği düşünüyor ve belliki sana sadık.önemli olan da bu.sonra çok pişman olursun.neler var şu hayatta.heycan işine gelince.4 senenin verdiği bir monotonluk vardır belki ama bu senin elinde.küçük oyunlar,süprizler geleceğe dair planlar seni de onuda heycanlandırabilir belki.ikinizede mutluluklar dilerim.

6. 12 Şubat 2009
  7. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canımcım eğer ilişkide bu hareketli diye nitelendirebileceğimiz şeyler çok sık olursa bir anlamı kalmaz diye düşünüyorum.
    düşünsene sürekli heyecanlı, sürekli sürprizlerle dolu bir ilişkiyi...
    insan zamanla o heyecanlara alışır ve gözü görmez olur bence
    seni çok iyi anlıyorum, gayet normal isteklerin
    ama bence çok da ince eleme yapma bu konuda.
    sen onu seviyorsan, o da seni seviyorsa, aranızda büyük farklılıklar yoksa sorun yok bence
    heyecanlar nasıl olsa arada olur ve seni o zaman çok mutlu eder
    Rabbim daha büyük dert vermesin a.s.

8. 12 Şubat 2009
  9. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Hiç kimse 4-4 lük değil ki...
    Bende erkek arkadaşın gibi detayları fazla düşünmem ama sevdiğim tüm detayları düşünür sorun çıkıyor ama huyum bu ne yapayım...
    Ve uzun süreli ilişkiler olsun evlilikler olsun tabi ki bir süre sonra ilk heyecanını kaybeder...
    Ne kada ro heyecanı yakalamak elimizde desekte boş hiçbir şey ilk zamanlarda olduğu gibi olmaz...
    Bence böyle devam edin, sık sık buluşmakda ilişkileri soğutur bana göre...
    Ama bak benim7-8 yıllık ilişkim var.. Tabi ki ilk zamanlarda ki gibi değil ama herşey çok güzel çok şükür :nazar:
    Böyle küçük şeyleri takma bence ..

10. 12 Şubat 2009
  11. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    sende kendi ilişkimin aynısını gördüm canım...
    malesef bizimki mutlu bitmedi, gerçi bitmesindeki tek sebep heyecan eksikliği değildi ya neyse...
    canım bence sen heyecanı falan bir kenara koy, o halledlebilir bir şey nasıl olsa. hem bir arkadaşın dediği gibi hep heyecan hep heyecan olmaz; heyecan bile bir süre sonra rutine biner...
    bence heyecandan daha önemli olan onun rahat seninse her şeyi kafana takar bir yapıda olman...inan bana ben de hep susuyordum, bakışımdan duruşumdan anlar, gönlümü alır diyordum ama yok öyle bir şey. seni üzdüğünde pat diye yapıştıracaksın, beni kırdın şu sebeple diye yoksa an-la-maz!!!
    malesef herkes bir olmuyor, bazıları bir anda hiddetle bağırıp çağırır 5 dakika sonra hiç birşey olmamış gibi davranabiliyor. ben üstünden 5 ay geçse yine unutmuyorum, her hatırladığımda canım sıkılıyor; o yüzden sıcağı sıcağına gayet açık ve net biçimde uyar onu...
    ben yapmadım, içime attım sonunda içimde birikti birikti bana zararı oldu..ben asık suratlı, onun moralini bozan oldum, çekilmez oldum onun gözünde...
    böyle ola ola ne heyecan kaldı, ne mutluluk....
    bence önce sen kendini ifade etmeyi öğren biraz gerisi gelir yavaş yavaş....heyecan da olur aşk da olur...
    mutluluklar dilerim...

12. 12 Şubat 2009
  13. akasya26

akasya26 Guest

anlatımınızdan anladığım kadarı ile, belirgin net bir probleminiz yok.
    ama heyecan da yok.. yani hissetmiyorsunuz..
    zaten hadi hissedelim demekle yaşanacak birşey değildir bu.. kendiliğinden eserse eser de siz de etkilenirsiniz..
    birlikteliğiniz de artık birbirinizi iyice tanışmışınız.. hangi etkiye hangi tepkiyi vereceğini bilir olmuşsunuz.. ....
    aslında hemen her ilişkinin devamın da olur bu..
    neden ilk başta heyecan olur.. çünkü birbirinizi tanımazsınız,, yeniliğin heyecanıdır o.. bilinmezliğin heyecanıdır.. bilinenin ne pırıltısı olsun ki.. hem zaten ne olucak ki.. ne bekliyorsunuz.. ne istiyorsunuz.. tam olarak adlandırabilir misiniz.. bence hayır.. ne istediğimizi bile bilmiyoruz aslında.. ama sadece istiyoruz.. istemeye alışmışız çünkü.. alışkanlıklar aratır kendini.. olumsuz da olsa alışkanlıkları yaşamaktan ayrı bir keyif alırız..

o heyecan dolu ilişkiler bilinmezliklerden geliyor bence..
    birbirinizin bilinmezlikleri de muhakkak vardır..
    genişse fikirleriniz, konuşarak yakalayabilirsiniz birbirinizi..

ortak keyif alanlarınız var mı..
    sinema ardından konuşup daha çok tanımak birbirini ..
    kitap okuyup fikir alışverişin de bulunmak ..konuşmak ..
    ortak yardımlaşma alanları oluşturmak.. çalışıyorsanız işlerinizde ki ortaklık..
    ortak keyif aldığınız oyunlar...
    vesaire vesaire ..

sevgi varsa.. ilgi varsa.. yakınsa fikirleriniz.. önemsenmek varsa karşılıklı,,
    kişiselliklere takılmadan, beklenti içinde de olmadan
    herşey hallolur ..

14. 12 Şubat 2009
  15. baby_dilay

baby_dilay Yok olmak istiyorum!.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Canım yaa duygularıma tercüman olmuşsun walla:nazar:

16. 12 Şubat 2009
  17. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    Erkekler hiçbizaman küçük ayrıntılara takılmaz ki...burda kaç kişinini sevgilisi eşi sennn anlattığın gibi değilidr yani...zaten belli bi süre sonra eskisi kadar heyecan kalmaz ama ilişkinin ayakları yere basar...daha sağlamlaşır her şey....bence ilşkinini her anınının tadını çıkar...kuruntu yapma..

18. 12 Şubat 2009
  19. canım evlilikle sevgili olmayı karıştırma birbirine.evlenince farklı sorumluluklar alıcaksınız.geçim derdi,çocuklar,iş hayatı eğer çalışırsan.heyecan bi gün biter mi bilmem çünki sanırım kişiden kişiye değişebilir.kendini yenileme her zaman senin elinde.eğer daha sevgiliyken heyecan tükenmiş ya da azalmışsa sanırım evlenince hiç kalmaz.bence sen evliliği tekrar düşün.belki arkadaşın sana uygun biri değildir.