benim karmasık hikayem

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve ciceci tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ciceci
  1. ciceci

ciceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim hikayem karmasık biraz ama bende anlatmak istedim suan 5 aylık evliyim ama hala bi baskası için gözyası döküyorumsenağlama.esimle 5 yıl önce tanışmıştık arkadas sayesinde ilişkimiz güzel gidiyordu tamda seviyorum dediğim anda beni aldattıgını ögrendim ve ayrıldık.ben onun için onca fedakarlık yapmışken aldatması zoruma gitmişti o her seferinde arayıp affetmemi bensiz olamıyacagını söylesede kalbim kırılmıştı bi kere.bende ona acıyı yasatmak istedim ve karsıma çıkan ilk kişiyle çıkmaya basladım 1 ay.. 2ay...3ay...derken aslında sevginin ne oldugunu bunda gördüm sevdim ve sevildim muutluydum mutluyduk hersey dört dörtlüktü su an da esim olan kişi hala arıyordu ama herseferinde olmayacagını bi baskasını sevdiğimi sölüyodum.ben sevmiştim kimsenin kimseyi sevemeyecegi kadar çok sevmiştim evlenme kararı aldık aileler işin içine girdi ve iki tarafta istemedi biz herseye ragmen savasıyoduk ama zamanla aileler sayesinde ilşkimizde yıpranmaya basladı her zaman tartısmalar sevdiğim adamın kıskanlıkları hiç bitmedi ayrılıp barısmalar başladı en fazla 1 gece ayrı kalabiliyoduk sabah kalktıgımız zaman sanki biz kavga etmemişiz gibiydik çünkü seviyorduk cünkü seni seviyorum derken titriyoduk 2 sene gecmişti askla sevgiyle tartışmayla bi gün kıskançlık yüzünden tartıştık ve ayrılma kararı aldık bu kadar basitse ayrılalım dedim ve kabul etti eşim olan kişi ise hala arıyodu bende eger çok istiyosan gönder aileni dedim sandımki babam karsı çıkar istemez ama ailemde onay verdi ben ne oldugunu anlayamadan bi anda verdiğim karar yüzünden nişanlandım sevdigimi arayamadım anlatamadım çünkü suçluydum o aradı nişanlı bile olsam görüstüm nişanlı oldugumu söyleyemedim bi süre sonra acıkladım ve sen bi öfkeye sevgimizi mahkum ettin dedi ve bi daha aramadı nişan atmaya kalkıştım ailem karsı çıktı karsı attırmadılar nişanı eşime söledim sevmiyorum seni dedim unutamam dedim ama atmadı nişanı ve aileler benim nişanı atarsam diye korkularından düğünden önce nikah tarihini aldılar yok dedim yakmayın beni dedim ama resmen evlendim düğünüme 1 ay vardı nikahtan 1 hafta sonra o aradı yapamıyorum sensiz nişanı at kaçalım dedi ama yapamadım artık evliydim boşanmak zorundaydım herseye ragmen avukatla konustum esimin gönlünü etmeye calıştım anneme yalvardım ama kabul etmediler bosanamadım şimdi 5 aylık evliyim ve hala onun için aglıyorum gecenlerde msnde gördüm slm falan derken ben hala burdayım ve hala seni seviyorum dedi eger hala sende seviyosan boşan gel ben razıyım dedi şimdi ne yapacagımı bilmiyorum eşim boşanmak istemiyor.bana kızdıgınızı biliyorum ama yasarken yanımda olsaydınız beni daha ii anlardınız işte buda benim hikayem ve şimdi bana akıl vermenizi istiyorum

2. 23 Ocak 2009
  3. sevgi_ada

sevgi_ada Guest

bence hiç düşünme sevmediğin bir adamla bir ömür mü geçireceksin kaç git peşinden zaman ilerledikçe senin için daha kötü olur

4. 24 Ocak 2009
  5. camelia87

camelia87 Guest

oncelikle hikayenize çokkkk uzuldmmmmmsenağlama seni seviyorum derken onu hissederek soylemeniz vs hepsiii
    simdi oldugunuz durum off neler yasamissiniz
    :KK43:
    oncelikle sevmediginiz biriyle omur gecirmek zor olur
    ayrica o kisinin sizi hala beklemesiii cok ama cok guzel
    fakat gelgelelim hayatin gerceklerine
    simdi sizin birlikte olmanizi aileler istememis pekiya oyle birsey yapsaniz arkadasin dedigi gibi kacip gitseniz sonu ne olur?
    aileler sizinle nasi olur dahasi evlisiniz ayrilmiormusta esiniz :bbo:
    oyle cekip gitmekle mutlu son olmazkisenağlama
    kaderinize razi olun da diyemem elbet ama kacin gidinde diyemem :KK43:
    sizin icin hayirlisini diliyorum cok iyi dusunun ve pisman olucaniz birsey yapmayin bizimle paylastiginiz icinde tskler...

6. 25 Ocak 2009
  7. creative

creative bebeğinin annesi :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aileni kaybetmeyi göze alabilir misin?
    sevdiğine kavuştugunda aşkınızın sonsuz devam edeceğine inanıyor musun?
    şu an eşin olan kişi bunları hak ediyor mu?

çok iyi düşünmen lazım..

8. 25 Ocak 2009
  9. EU1

EU1 Guest

çok zor bi durum ya.. ailen çok suçlu ama! nikah tarihini filan öne almak ne demek, ne bu acele seni illa evlendirmek için?!.. eşin de bi garip, unutamadım onu seviyorum demene rağmen senden ayrılmamış.. bu durumda kim evlenir ki?

çocuk zaten hiç peşini bırakmamış ki, heralde hala seviyor.. keşke biraz daha durup düşünseydin, ani hareket etmeseydin.. neyse artık geçmiş tabii.. kocanı hiç sevmiyosan hazır çocuğun da yok, 5 aylık evlilik çok taze; yanlış yönlendirmek istemem ama geri dön.. bu şekilde neden hayatınız zehir ediceksin? sevdiğin kişi de evlenmiş olmana rağmen seni geri istiyorsa (ki bence gerçek sevgi göstergesidir) otur düşün çok geç olmadan bir karara var derim..

10. 25 Ocak 2009
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    baskalari degil sen yasiycaksin kendi hayatini canim icinden sevdigin adamin yaninda olmak geliyosa direk bosan derim.
    keske aileler bu kadar karismasa!!

12. 25 Ocak 2009
  13. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    madem bu kadar seviyordun niye evlendin be arkadaşım.eski sevgilin boşan gel kabul ederim diyor peki güveniyormusun ona.yuvanı yıkacaksın ya sonunda oda sevgisini bittiğini söylerse ya.o zaman ailenin yüzüne nasıl bakacaksın.evlenmişsin işte eşinde seni seviyorsa yıkma yuvanızı.pişman olacağın kararlar verme..

14. 25 Ocak 2009
  15. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Bilmem ki.... Sevgi bu kadar küçüldü mü, ufacık kıvılcımlarla yanıp kül oldu mu bu zamanda....

Bir anlık öfken, kızgınlığın nelere malolmuş bak canım....

Şimdi sana eşinden boşan sevgiline git dersem eşinin günahını alır üzülürüm....

Sen yanlış kararlar verdiğin gibi doğruyu da vereceksin.... Bana kızma ama gerçek bu....

Gidersen mi mutlu olursun? Kalırsan mı? Bunu düşün....

Ya da ikiside olmadan yaptığın hataları yapmadan kendi kendine yeni düzeninle mi mutlu olursun?

Ne deyim kararın sana mutluluk getirsin....

16. 26 Ocak 2009
  17. umudumuz

umudumuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
    gerçekten kolay bi durum değil....kimse yaşamadan bilemez Allah kolaylık versin...ama sevmediğin biriyle bi ömür geçmez...öncelikle güçlü durmasını bileceksin ve kaçmak yerine önce boşanmak için mücadele etsen...bi şekilde bunu başarmak zorundasın...kaçmak bi çözüm olmayacak emin ol daha çok yıpranacaksın sende sevdiğin kişi de ...o yüzden bu evliliğin bittiğini ve ayrılmk istediğini söylemelisin...o kadar kolay değil diyeceksin ....ama kaçarsan emin ol daha kötü bi sonuçla karşılanacaksın o yüzden sen uyarını yap ailene anlamayacaklardır amaaaa.....mücadele etmek zorundasın kardeşim...ALLAH YARDIMCIN OLSUN

18. 31 Ocak 2009
  19. acxix_hatxixralar

acxix_hatxixralar 19.09.2014 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa bişey sormak istiyorum tam anlayamadım..seni aldatan kişi şimdiki eşin mi oluyo :uhm: ki eğer öyleyse bi an bile durma derim :1no2:
    hakkında hayırlısı olsun..