Benim kiskancligim ve süphem normal mi yoksa hastalik derecesinde mi? :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Mery50 tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Mery50
  1. Mery50

Mery50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaslar yaklasik 4 bucuk aylik bir beraberligim var. Baslarda onun hic birseyine karismazdim ve bana her gittigi geldigi yeri ne zaman kiminle ne yaptigini anlatirdi. Zamanla (burda ben sucluyum biliyorum) ben kiskancliga basladim iste arkadaslariyla cafe'ye gittiginde yaninda kizlarin filan oldugunu söylerdi bende durduk yere kiskanclik cikarirdim ikidebir rahatsiz oldugumu söylerdim (aksam gec vakitlerde oldugundan dolayi ben cikamiyorum o saatlerde). Bir kac kezde kavga ettigimiz oldu ve bana dedi ki "madem öyle bende bundan sonra ona göre davranirim" artik ne dogru düzgün gittigi yeri söylüyor ne o ortamda kizlarin oldugunu söylüyor ne de baska birsey. Ben baskalarindan duyuyorum sordugum zamanda evet varlardi diyor neden demedin deyincede kiskanirsin yine diye söylemedim diyor. Aslinda hakli ben olsam bende ayni tepkiyi gösterirdim.

Ilk beraber oldugumuzda cep telefonuyla ilgilide bir sorunu yoktu ne zaman gördü ki benim telefonumda sifre var o da sifre koydu ve bakmak istedigim zaman hep karsi cikiyor veya elimden aliyor gecen biraz üstüne gittim dedim bende güvensizlik yaratiyorsun cep telefonunu saklamalar filan ne demek bu ya dedim öyle konusunca verdi telefonunu elime resimlere baktim eski kiz arkadasiyla cekindikleri iki tane resim var icinde (kizi benim tanidigimi bilmiyordu) görünce benim tepem atti. Bu kim dedim kizin ismini söyledi nerden taniyorsun dedim eski okuldan arkadas dedi görüsüyormusunuz dedim hayir 1 yildir görmüyorum dedi. Sinirlendim ama bisey demedim sadece eski kiz arkadasin degilmiydi o dedim evet dedi ikimizde sustuk bi süre sonra hakli olarak daha hala kizin resminin telefonunda ne isi var diyorsun dedi ve sildi resmi.

Gecen gün kiz kardesim o ve ben bulustuk aldim telefonu ve sifreyi kaldirmis cok ciddi bir sekilde ver dedi bende bakmadan geri verdim. Sonra dedim yine bu tavrin bende güvensizlik olusturuyor diye sen cok takintilisin telefona o yüzden vermiyorum inadima yapiyorum ama bundan sonra al istedigini yap ben karismam dedi.

Simdi benim süphelenmem kiskanmam normal mi yoksa hastalik derecesinde mi??? :uhm:

2. 21 Ekim 2010
  3. zehra2509

zehra2509 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    canım daha ilişkiniz çok yeni zaten ona ne kadar güvenebilirsinki?ayrıca eski kız arkadaşının resmi neden hala tlfsinde duruyormuş anlamadım bence o kızı hala unutmamış....sende kıskanmışın hakkın ama keşke belli etmeden onu boğmadan kıskansaydın neyse olan olmuş bikere bence kendini bu çocuğa çok kaptırma derim ben şimdiden sendin bendin yapmaya başlamışınız canım neyse hakkında hayırlısıakannehir

4. 21 Ekim 2010
  5. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    benim sevgilim gec saatlerde kizlarin bulundugu ortamlarda takilsa kizli erkekli falan ben de bozulurdum hatta ben de senin yaptigini yapardim, bu konuda hak veriyorum.
    cep telefonda eski kiz arkadasinin fotografini hala tutmasi da cok yanlismis, silmis ama sen soyleyince...

bence bu kiskancliklarin normal canim...
    bana erkek arkadasin pek guven vermedi :eek:lmaz:

6. 21 Ekim 2010
  7. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle senin kıskançlıklar normal sen o konuda rahat ol...
    asıl sorun senin erkek arkadaşın da hala ne eski kız arkaşının resmi dururmuş telefonunda.
    çok yanlış bence senin eski erkek arkadaşın resmi telefonunda olsaydı ne tepki verirdi
    acaba..(hiç hoş tepki vermezdi eminim)
    ama sana o adamdan ne köy olur ne kasaba.

8. 21 Ekim 2010
  9. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188

ben evliyim.
    bi kere kocamin cüzdanina baktim,oda sirf merakimdan.
    nüfus cüzdaninda resmi nasil diye (evli degildik daha)
    bana sadece "ben senin cantani karistiriyor muyum" dedi o bana yetti.

esim hoslanmaz, ne cüzdanina dokunmami, ne telefonunu kurcalamami ister
    hatta esim oldugu halde msn sifresini bile bilmem
    hic sormadim, oda hic söylemedi

insan özel hayati kendinedir, evli olsanda, sevgili olsanda
    bi yerlerde sinir vardir bence.
    siz daha 4 aylik bi ciftsiziniz. bu sekilde herseyine müdahale etmen hos degil bence.
    sende bi güvensizlik seziyorum sevgiline karsi, sevgilinde bunu hissetmis olmali ki
    böyle tepkiler gösteriyor sana

10. 21 Ekim 2010
  11. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Helal olsun gercekten.

Bende kiskaniyorum sevdigimi oda beni kiskaniyor.

Suan evli degiliz o yüzden dikkatli olmaya calisiyorum.

Ama evlendikten sonrada insaAllah sizin yaptiginizi bende basarabilirim.

12. 21 Ekim 2010
  13. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Bence tavırların gayet normal emin ol sen aynı seyi yapsan yani gec saatlere kadar erkekli bir ortamda bulunsan sevgilin de bu sekilde tepki verecekti bosuna kendini suclama. Ayrıca eski sevgilisinin resminin durması da yanlıs.:1closedeyes:

14. 21 Ekim 2010
  15. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188

bende cok kiskanirim kocami,ama öyle telefonuna ne mesaj geldi, msninde kim ekli tarzinda degil. baskasi ona baktiginda icim gider, ama bunda onun sucu yok neden olsa :)
    su ana kadar allaha sükür kiskanclik nedeniyle tatsiz bi tartismamiz olmadi, insallahta olmaz.

bende sevmiyorum esyalarimin kurcalanmasini ondan esime karsi daha anlayisliyim sanirim.

16. 21 Ekim 2010
  17. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    eski sevgilisinin fotoğrafı ne geziyormuş? h,ç tepki vermedin mi sildi diye sustun mu? çok değer vermiş olmalısın adam kendini bulunmaz Bursa kumaşı sanıyor. :1closedeyes:

18. 21 Ekim 2010
  19. sessizLik

sessizLik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben bir sefer telefonunaa bakmistim oda kendisi vermisti istersen bakabilirsin diye bende merakimi gidermek icin teklifi kabul etmistim...

ve facebook sifresini söylemisti bazen kontrol ediyorum ne yalan söyleyim...

ama o benim facebookuma bakamiyor...

bu durumda ona haksizlik etmis oluyorum degilmi ?