Benim kocam niye byle?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dolphins tarafından 11 Ekim 2009 başlatılmıştır.

11 Ekim 2009
    Konu Sahibi : dolphins
  1. dolphins

dolphins gelecegi görebilsem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba...ya artık evlenelı nerdeyse altı yıl olacak ama bu adamın takıntılarımı desem...degısmedı ıste..dun kuafore gıdecem uzerımı gıyındım.benı dedım ıse giderken dolmusun oraya bırak ordan gıderim.neymıs efendım kıme sormusum nıye gıdıyormusum hıcbı yere gıdemezmişim...hemde bagırarak..annesının falan duyacagı sekılde onların yanında..tamam dıyorum bagırma vde konusuruz..yok anlamıyo..ama konunun komıklıgıne bak ya...altı ustu bı kuafore gıdecem..enıde sonunda gıttım ama beyfendı benımle kus.konusmuyo..neymıs yanı kendı kafama gore karar vermısım ..bıktım ya..bı yere gıdecegım zaman bunun tepkısı ne olur dıye bın edefa dusunyorum.artık nasıl davranav-cagımı bılmıyorum.yoruldum.ıdare ıdare..valla yoruldum.bana kaprıs yapıyo sımdı ya...madem oyle bendfe konusmuyorum ama nereye kadar yıne bır yere gıdecek olsam nıye gıdıyorsun gıtme ne gerek var...bırsuru sey..sızce nasıl yaklasmalıyım bu adama ben.varmı kocası boyle takıntılı olan

2. 11 Ekim 2009
  3. estel

estel Guest

evleneli nerdeyse altı yıl olacak demişsiniz.

bundan sonra değiştirmek için uğraşmayın derim..kabul etmeniz lazım.kendiniz diyorsunuz hep idare ettim diye yani artık olan olmuş..

ta en baştan oluyo böyle değişimler..

4. 11 Ekim 2009
  5. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benim esiminde vardir boyle sacma sapan cikislari bende artik sadece gidecegimi soyleyip cikiyorum ilk baslarda suraya gidebilirmiyim vs dedim simardi sanirim birgun kafama dank etti artik ben suraya gidiyorum diyip gidiyorum bir iki surat asti bakti takan yok sesi cikmiyor

6. 11 Ekim 2009
  7. aycaaaaaaa

aycaaaaaaa can oğluşlarrıımm :)) Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    163
    ayy Allah sbaır versin arkadaşımm
    bence artık surat asmasına takılma bırak o bi köşede istediği kadar assın suratını..

8. 11 Ekim 2009
  9. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    pardon

10. 11 Ekim 2009
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    7 sinde ne ise 70 indede odur

değiştirmeye uğraş anca sizi yıpratır

12. 11 Ekim 2009
  13. AhuiFelek

AhuiFelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Buralari okudukca es adayima nasil davranmam gerektigini ögreniyorum :umursamaz:

14. 11 Ekim 2009
  15. yelisss

yelisss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bu saatten sonra değişmesini bekleme bence.:1no2:sadece kendini yıpratır sinir küpü olur çıkarsın-tatlicadiarzu-.benim eşimde nişanlılık döneminde öyleydi.nereye gitsem izin almam gerekiyordu.baktım olmayacak bende ona aynısını yaptım.benden habersiz biyere gittiği zaman burnundan getirdim:mymeka:.bana yaşattıklarının bin türlüsünü yaptım.şimdi 5 yıllık evliyim.asla 'gidebilirmiyim' demiyorum. 'yarın arkadaşa gidiyorum' diyorum mesela.o da aynı şekilde davranıyor.karşılıklı menfeaat ilişkisivereliniortak.
    keşke en baştan ipleri eline vermeseydin.ama benim yaptığım gibi yapabilirsin aslında bi dene belki o da senin neler hissettiğini anlar.
    fisfisfis

16. 11 Ekim 2009
  17. MySky

MySky Rütbesiz.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardimciniz olsun kendini annesine karsi kanitlamaya calisan bir erkek modeli..Yalniz hersey sizin elinizde esinizi gercekten cok seviyorsaniz biraz daha ozveride bulunup onu egiteceksiniz..Karsilikli herseyinizi paylasmayi,iletisim kurmayi..zamanla olur,herkesin evliliginde bu veya buna benzer sorunlar oluyor zamanla hersey yerine oturuyor..Herseye cok takilmamak lazim..biraz karsilikli empati yapabilseniz ne guzel olur..

18. 11 Ekim 2009
  19. Yaxgxmurseli

Yaxgxmurseli Üşüyorum kapama gözlerini Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    İşte evlilik böyle bir şey galiba,bekarken üfff be seninle mi uğraşcam deyip rest

çekebiliyoruz da evlenince laf söylenmiyor.

En iyisi kulağını tıkamak sanırım.Çünkü gereksiz bir parlama yapmış.

Öyle pasaklı gezince seviyorsa bir de öyle dene istersen.Sakallı,bıyıklı,kaşlı boyasız

yıpranmış karşısına çık da belki dank eder.