Benim konum biraz özel ama...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve yosunnk tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : yosunnk
  1. yosunnk

yosunnk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Kızlar ben yeni evliyim.Çok çok utanıyorum ama,Çocuk sahibi olmak istiyoruz. ilişki sırasında eşim boşalma yani orgazm yaşarken aynı anda benimde orgazm olmam mı gerek.Eşimde erken boşalma var çok şükür biraz daha geç oluyo ama bilirsiniz kadınların biraz daha geç oluyo bu erkeklerden.neyse bu spermlerin içeriye gitmesinde etkili olur mu.mesela eşim boşaldıktan hemen biraz sonra da ben o. oluyorum.etkili oluyo mudur ki.ne biliyim bilmiyorum.Hamile kalanlar nasıl oluyo ki.:kedi:

2. 18 Ekim 2010
  3. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben birinden böle bişi duymuştum ama hamile kalmada pekde önemli olduğunu sanmıyorum...
    yumurtlama günlerinde ilişkiye girin..kalkma ayaklarını dik..
    ALLAHIN izniyle olur inş..başka bi formülü yok bence..başarılar

4. 18 Ekim 2010
  5. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hamile kalman için eşinin spermlerinin senin yumurtalıklarına ulaşması gerek.senin orgazmınla alakası yok.bu biyololjik bir durum. eğer ulaşırsa ve döllenme olursa hamile kalırsın..stres yapma eğer istiyorsanız inş gönlünüze göre olur herşey...

6. 18 Ekim 2010
  7. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    yok canım orgazmla alakası yok yeteri kadar ıslanırsa vajinan spermi yumurtlalıklarına taşır.
    ayrıca şunu da düşün tecavüze uğrayanlar bile gebe kalabiliyor sen rahat ol yeter.

8. 18 Ekim 2010
  9. tugcal

tugcal hoşgeldin oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım orgazm olmakla alakası yok.... hamilelik planlıyorsan eğer mümkün olduğu kadar eşin üstte olsun boşaldığında en az yarım saat kalkmadan yat... ayaklarını havaya kaldır veya beline bir yastık koy....hatta sabaha kadar yatsan daha iyi... ancak sana tavsiyem eşin boşaldıktan sonra ilişkiyi bitirin bence.... spermlerin dışarı akmaması için....

10. 19 Ekim 2010
  11. yosunnk

yosunnk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    spermlerin dışarıya akması da ayrı bi dert yaa
    ne kadar yatsamda kalkayım hemen sızıntı oluyo.anlaamıyorum.bi kere yattım öyle kalkmadım ama gece hatırlıyorm dönerken mi neyse hemen aktı biraz üffff.