benim minik kizim 2 yasina girdi....

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve Zxuxmmin tarafından 16 Ocak 2010 başlatılmıştır.

16 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Zxuxmmin
  1. Zxuxmmin

Zxuxmmin RABBIMIN EMANETISINIZ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    2 sene önce bugün....hastaneye gittigimde...senin sancilarin baslamis...dogum olcak denilmisti...o günden sonra cok zor bi iki sene yasadik...yogun bakimlar hastaneler ameliyatlar..8 ay sonra benim kizim yogun bakimdan cikti...cok zordu...aileden uzak evden uzak....simdi 2 sene gecti...koskoca iki sene...hala atlamadik hastane izlerini...hala bebegime bakim gerekiyor...ama ne mutlu bana Rabbim onu bana emanet etti ve bende evimde suanda....Allahim kimseye evladiyla sinamasin...Rabbim herkesin yardimcisi olsun

2. 16 Ocak 2010
  3. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Zumim Allah uzun ömürler versin evlatlarına inşallah
    yaramaz aceleci kızına söyle benim de oğlum erken gelmeye çalışıyor söyle gelmesin
    çok zor günler gecirmissindir gercekten usununce bile insan kahroluyor 8 ay dokuanamdinmi ona

4. 16 Ocak 2010
  5. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nice sağlıklı mutlu yıllara canım..kaç haftalık doğdu kızın ve gelişimi nasıl gidiyo..bilgilendirirmisin canım.

6. 16 Ocak 2010
  7. kornelya

kornelya Elvin&Elvan Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doğum gününüz kutlu olsun... nice mutlu, sağlıklı ve birlikte yaşlara. umarım herşey günden güne daha da iyiye gider.... haklısın Allah kimseyi evladıyla sınamasın, hepimizin yardımcısı olsun... önce miniklerimize güç versin, sonra da bizlere...

8. 16 Ocak 2010
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    zuumıncım bak kızına sabrından dolayı ıkıncı bebegın saglıklaaa gelıyo canım.........ablası onu cok sevecek............hayırlı omur ınşş

10. 16 Ocak 2010
  11. soraya

soraya mucizem.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    dogum gunleriniz kutlu olsun nice saglikli mutlu senelere insallah hepimizin bebegi bir an once sagliklarina kavussun neyi var bebeginzin kac haftalik dogdu?
    benim de erken dogan suan 10 aylik bir oglum var ve bizde hala hastanelerdeyiz ve daha uzun bir sure oraya muhtac olacagimizabenziyor allah kimseye vermesin

12. 17 Ocak 2010
  13. Zxuxmmin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim...Rabbim seni ve pasamizi korusun....insallah erken gelmez....zamaninda gelir...8 ay cok zordu canim....Rabbim kimseye göstermesin...cok zor imtihan

Yildiz_yagiz bunu beğendi.
  14. 17 Ocak 2010
  15. Zxuxmmin

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    28 haftalik dogdu canim...gelisimi olmadi be güzelim....sanki hala 4 aylik gibi...mamasinida yiyemiyor...mide hortumu var...Rabbimin emaneti hediyesi neyleim...buda benim bi imtihanim......

amin canim....amin..

ah ablacim...pastasini bile yiyemedi kizim...neyleyim ablacim...dün 2 yasindaki cocuklari görünce bagrim nasil yandi...Rabbim ikinci melegimi saglikli gelmesini nasip eder insallah erken gelmez insallah....

amin canim....biz hastaneden ayrilmicaz gibi gözükiyor...her hafta gidiyoruz...28 haftalik dogdu..doktorlar normal cocuk gibi olmicak diyor...hatta fazla ömür vermiyorlar..kizima...dedigin gibi Allah kimseye vermesin...

16. 17 Ocak 2010
  17. soraya

soraya mucizem.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim bende her hafta hastanedeyim benim oglumada hic bir zaman normal bir cocuk olamiyacak dediler ama omru hakkinda birsey soylemediler
    gelisimi kotumu?

18. 17 Ocak 2010
  19. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    zummıncım hıç uzme canım kendını ...........ınş ıkıncı kızın gelıcek saglıkla.......ıyı bak kendıne