Benim nasil bir babam var böyle

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve fadan tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Eylül 2008
    Konu Sahibi : fadan
  1. fadan

fadan Guest

ben 18 yasındayım;
    babam,evet babam kimisi kocasından yakınır kimisi kayınvalidesinden falan falan
    ama ben babamdan yakınıyorum benim nasıl bir babam var hala inanamıyorum.....
    size söyle bir örnek vereyim;
    Geçen gün babam iş dönüşü markete uğruyacağını söyledi ,bende dedimki baba bnede senle geleyim o, ii gel dedi .(Babam 50 yasında ve seker hastası)ama çabuk ol ben otobüsteyim dedi . bende tamam baba çıkcam simdi dedim .10 dakika içnde evden çıktım ,babam markette market arbasını doldurmus.....duruyo, öyle bende arkasından kostum babacımm dedim arkasını döndü ve yüzüme tükürdübenneyaptımki bende baba noldu iimisn dedim allahın belası nerdesin sen, bana markette arkadaslarımın yanında bağrıoyor öğretmenlerim fln da var market görevlileri fln (şuan yazarken bile ağlıyorum)senağlama
    bana etmediğini bırakamdı vurucaktı ama ben hızla marketen çıktımsenağlama ağlayamıyorumda arkadaslarım gelsene fidan noldu diolar ama ben hızla ilerliyorum eve gelirken bana etmediğini bırakmadı market arabasıyla bacaklarımı eziyor bazen kendi kendime soruyorum benim nasıl bir babam var diyee senağlamasenağlamasenağlamaeve kendimi nasıl attığımı bilmiyorum.......ben bir genç kızm ben bunu nasıl unuturum bikeresindede mutfaın camını yanlıslıkla kırdım diye dudağımı patlattı basıma yumrukla vurdusenağlama ben napıcam...............benneyaptımki

2. 5 Eylül 2008
  3. Gxuxlden

Gxuxlden delikafa Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım sana ne desem bilmiyorum babalar biraz zor oluyor bazen yaptıklarını heleki sen yaşlarda bir kızın anlamasıda biraz zordur ne zaman evlenirsin yeni bir hayata geçersin ozaman anlarsın babanın kıymetini.18 yaşında gencecik bir arkadaşımızsın sende ergenlik çağını yeni yeni atlatıyorsundur.Bulundugun durum biraz zor gibi ama bugünlerde geçicek zamanla babanı çok daha iyi anlayacaksın böle durumlar için lütfen üzülme:1hug::1hug:

Son düzenleme: 5 Eylül 2008
  4. 5 Eylül 2008
  5. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım seni o kadar iyi anlıyorum ki...
    ne diyeceğimi bilemiyorum....
    bu konuda yanlız olmadığını bil...
    zaman geçsede bazı yaralar içte kanamaya devam eder canım...
    bazen düşünürüm bütün babalarmı böyle...
    daha fazla bişey yazamıycam...
    affet beni....:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

6. 5 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

cnm babanın bu durumu şeker hastalığından
    kaynaklanabilir mi?
    benım babamda şeker hasatası ama çok şükür böyle bir sinirlilik hali yok
    peki babanda başka bir rahatszlık vra mı mesela guatr gb yıne benım babamda vardı
    ameliyat olmadan önce herşeye sinirlenir annemle sürekli
    kavga ederlerdi
    bir keresinde çok iyi hatırlıyorum
    pilav z olmuş diye sofrayı devirmişti daha sonra öğrendik ki guatr yapıyormuş
    ameliyat oldu ve geçti artık hiç sinirli değil acaba senin babanda da olabilir mi?
    senin adına çok üzüldüm daha sonra bu konuyu konuştunuz mu ? peki tatlım

8. 5 Eylül 2008
  9. baby nurse

baby nurse izmiri çok özlüyor.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım kıyamam ben sana...
    baban mutlaka seni seviyordur ama zannediyorum sinirlerini kontrol altına alamıyor
    yanlış anlaşılmasın ama diyabet hastaları özellikle erkekler bazıları ben şeker hastasıyım sinirliyim diye bunun arkasına saklanıyor
    sana yaptığı babanda olsa çok yanlış...
    nasıl kıyabiliyor yavrusuna ben anlamıyorum?
    kimsenin çocuğu bile olsa başkasının yanında gururunu kırmaya hakkı yok..

10. 5 Eylül 2008
  11. EU1

EU1 Guest

tatlım çok özür dilerim ama
    babasının markete geç geldiği için herkesin gözü önünde yüzüne tükürmesi hoş
    bir davranış değil
    ben senin yerinde olsam ne yapardım bilmiyorum ama hemde 18 yasında bir genç kızsın
    babanın sana anlayış göstermesi gerekir diye düşünüyorum bıryere kadar ama

12. 5 Eylül 2008
  13. meyyade

meyyade Guest

çok kötü bidurum çok üzüldüm canım:teselli: gurur kırıcı. ama malesef bu yaşında anlayamıyorlar. benimde başımda var. seninki daha da fenaymış. değişmiyorlar. eğer bişey dersen daha fena suçlu olursun.... üstelik günahada girersin. sen babanla imtihan oluyosun.... başka yolu yok.... atamazsında satamazsında. sadece dua et ALLAH ISLAH ETSİN de....

14. 5 Eylül 2008
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bebegim üzülme ne olur :çok üzgünüm:

Tabikide babanin sergiledigi davranislar cok cirkin, insan hic evladina vururmu hemde sokakta hemde arkadaslarinin yaninda helede ne demek tükürmek filan inanki cok kötü oldum okuyunca:çok üzgünüm:

Bizim toplumumuz siddete cok eylimli bir toplum aile icindede bu böyle, iste kizini dövmeyen dizini döver, dayak cenneten cikma gibi laflarla siddet uygulamayi dogru ve egitici oldugu savunlar bile var....

Yani bir bakima baban baska birsey ögrenmemiski baska türlü görmemiski cocugnuda kendi nasil egitildiyse öyle egtiyor veya egitiyor saniyor daha dogrusu, ama bilmiyorki evladi ilerde ondan nefret edecek bilmiyorki evladi yarin öbür ona öyle bir kin beseleyeceki ölse bile umurunda olmicak...Nefret eken nefret bicer

Herne olursa olsun yinede sana o asalayici ve cirkin davranislarda bulunan adam senin baban, sen yinede saygini bozma güzelim o bilmezse bile allah bilir...
    Babanla konus diyecem ama biliyorumki fayda etmez o kendini yerden göge kadar hakli saniyor ve benim cocugum hem severim hem döverim diye düsünüyordur..

Allah yardimcin olsun tatlim cok kücüksün daha bunlari yasamana cok üzüldüm:çok üzgünüm:

16. 5 Eylül 2008
  17. vera

vera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şeker hastalarının bazıları çok asabi olur..Bazen güldükleri davranışlara bazen köpürürler.. Babaları hoş görmek lazım ne kadar hatalı da olsa...
    Sakin bir zamanında konuş baba bana neden kızdın de konuş...Mutlaka açılacaktır sana..
    Üzülme 18 yaşlı devreler en alıngan olunan devrelerdir..

18. 5 Eylül 2008
  19. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    canım çok haklısın.. babanın tutumu çok yanlış bir tavır verdiğin örnekte ki ve diğeri de...ama söyler misin ? ne yapalirsin..baban o senin... yapabileceğin tek şey bunlada yazdıklarını aynen babana da söylemen tatlı bir dille...sanırım babana bunları hatırlatman gerekiyo...lütfen konuş... dertleş...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.