Benim ne suçum var şimdi?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve darkwomen tarafından 14 Kasım 2009 başlatılmıştır.

14 Kasım 2009
    Konu Sahibi : darkwomen
  1. darkwomen

darkwomen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar ben işten eve servisle geliyorum.Dün akşam işyerimizin servis olarak kullandığı aracın başka bir yere gitmesi gerekiyordu o yüzden şirkete ait başka bir araçla personeli dağıttılar.Servistende en son ben iniyorum.Neyse dün eve geldim.Eşimde başka bir araçtan indiğimi görmüş.Ben eve girdim hemen arkamdan hızlıca geldi .Sen neyle geldin dedi.bende "servisin başka bir işi olduğunu ve bizi bizi başka bir araçla bıraktıklarını"söyledim.Yok efendim sen nasıl başka bir arabayla gelirsin.Etraftan ne derler.Şerefi namusu için yaşıyormuş daha bir sürü laf.Yemin et diyor bana işten geldiğine..Bende sen ne diyorsun ya dedim.Sen benim bugüne kadar hiç bişeyimi gördünmü niye böyle yapıyorsun.Yemin ederim ben herşeyin üstüne ama yeminle inanacaksan hiç inanma daha iyi dedim.Hep böyle yapıyor sürekli en ufak birşeyde kendisini aldattığımı düşünüyor ve çok ağır laflar ediyor.O gün sabahta ben evden çıkarken biraz daha güzel giyinmiştim.O gün akşama kadar kafasına takmış.Akşamda öyle görünce iyice sinirlenmiş.Ne yapacağım bilmiyor.Bana güven artık lütfen diyorum.Kadınlara güven olmaz.Hemen güzel bişey söyleyenin arkasından gider diyor.Ve buna benzer birsürü sözler.Artık çok sıkıldım.Gururum çok kırıldı...

2. 14 Kasım 2009
  3. kate_34

kate_34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    891
    Ödül Puanları:
    238
    Çok onur kırıcı bir davranış eşininki

Ne demek kadınlara güvenilmez?

Eşinin senden önce bir ilişkisinde aldatılmış mı acaba?O yüzden tüm kadınları aynı zannediyor?

Çok ciddi bir konu arkadaşım eğer kıskançlığı bu kadar hat safadaysa bir uzmandan yardım alın arkadaşım.

4. 14 Kasım 2009
  5. mina_melis

mina_melis Guest

madem inanmıyo işyerine sorsun onların aracı olup olmadığını.böyle bir güvensizlik olabilirmi yaa.
    her kadını nasıl aynı kefeye koyabilir.bu ülkede aldatan kadınlar varsa,kendisininde söylediği gibi
    sadece namusu şerefi için yaşayan kadınlarda var.bir tek kendisimiymiş namus abidesi.

6. 14 Kasım 2009
  7. darkwomen

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108

evet canım aldatılmış önceki ilişkisinde.Ama bunun acısını ben çekememki hayat boyu.
    Ben onun bana bunları söylemesi için en ufak bişey yapmadım ama bir türlü güvenmiyor..

8. 14 Kasım 2009
  9. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kendi öyle mi davranıyormuş, kadınlara.tövbe tövbe.sabah sabah sinirim bozuldu.eşin biraz paronayak olmuş canım senin.güvenmezse kendi bilir.bu şekilde davranıp seni üzmeye hakkı yok ki

10. 14 Kasım 2009
  11. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

İnsan eşine güvenmicekte kime güvenicek.
    Namusum demişsin. Yada kocam demişsin.:mymeka:

12. 14 Kasım 2009
  13. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    a a delinin zoruna bakın. Ne demek kadınlara güven olmaz. Madem öyle evlenmeseymiş:mymeka:

14. 14 Kasım 2009
  15. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Valla asla böyle bir tavıra susup oturamam...
    Onceki sevgilisi mi aldatmış. Hemen cevabımı yapıştırıveriririm.
    aaa benden önceki seni aldattı diye her kadın öyle olacak diye bir kural yoktur... Benden öncekinin kuyruk acısı geçmediyse benle niye evlendin.. Benden öncekinin günahını da cezasını da çekmek zorunda değilim....
    Güvenmiyorsan güle güle derdim...
    Asla bana bu şekilde davranamaz kocam..... Nemünasebet ne cüret....

16. 14 Kasım 2009
  17. gelincik53

gelincik53 canım kocam biricik oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kişi karşısındakini kendi gibi bilirmiş veya insanın fikri neyse zikri odur buna daha çok şey yazasım varda tutuyom kendimi.ne demek ya eşin çok büyük terbiyesizlik etmiş belkide kendi içinde vardır yada kendi yaptığı için sana da güvenemiordur.bu konu çok hassas arkadaşım tdaviye kadar gider eşinin ki.allah yardımcın olsun

18. 14 Kasım 2009
  19. darkwomen

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    bende aynen öyle söyledim ara sor işyerine dedim. Ama bunu yapınca benim işyerinde nasıl rezil bir duruma düşeceğimide düşün dedim.Düşünsene herkes bilmez ki benim bir suçum olduğunu sanar....