Benim Oğlum Kopya Çekmez

Konusu 'Fıkralar' forumundadır ve italim tarafından 9 Haziran 2009 başlatılmıştır.

9 Haziran 2009
    Konu Sahibi : italim
  1. italim

italim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Tarih dersi öğretmeni okula davet ettiği bir veliye oğlunun kopya çektiğini ispat etmeye çalışıyor veli ise oğlunun kopya çekmeyeceğini iddia ediyordu. Öğretmen iki adet kağıt çıkararak:

-Bakın bu ön sırada oturan öğrencinin kağıdı bu da hemen onun arkasında oturan sizin oğlunuzun kağıdı.Şimdi sıra ile sorulara verdikleri cevaplara bakalım.

-Tabii öğretmen bey.

-Bakın ilk soru "İstanbul ne zaman feth edilmiştir?" İlk kağıtta 1453 yazıyor. İkincide de aynı cevap yazıyor.

-Öğretmen bey bu sorunun cevabını ben bile biliyorum. Benim oğlum bilemez mi?

- Devam edelim efendim. Bakın 2 . soru "İkinci Viyana kuşatması ne zaman olmuştur?" İlk kağıtta 1683 yazıyor. İkincide de aynısı yazıyor.

-Yahu öğretmen bey sinirlenmeye başlıyorum. Bizim oğlan doğru cevap veremez mi?

-Efendim sabredin. Bir soru daha devem edelim. 3. soru: "Kanuni Sultan Süleyman'ın kayınvalidesinin ismi nedir? İlk kağıtta "Bilmiyorum " yazıyor. İkinci kağıtta yazan ise şu: "Ben de bilmiyorum!"

alıntı 2de1 com

2. 9 Haziran 2009
  3. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    hahahhahhahhah güzelmiş valla akşam akşam güldürdün beni sağol paylaşım için

4. 9 Haziran 2009
  5. italim

italim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196