benım oglumda kasımda gelıyor:)

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve oxgxluxsxum tarafından 29 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Eylül 2007
    Konu Sahibi : oxgxluxsxum
  1. oxgxluxsxum

oxgxluxsxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar ben dogum yaklastıkca korkuyorum sızdede varmı boyle bı korku baslangıcta catır catır dogururum dıyodum ama zaman daraldıkca korkuyorum allah hepımıze hayırlı dogumlar nasıp etsın

2. 29 Eylül 2007
  3. kuzeyyy

kuzeyyy kaan'ım diğer yarımsın Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım al bendende o kadar daha hamile kalmadan normal doğum diye ortalarda gezen ben hamile kaldıktan sonra soranlara tabi ki normal diyen ben şimdi yavaş yavaş korkmaya bşaladım aklıma geldikçe kötü oluyorum bir sürü olumsuz düşünce hücum ediyor beynime hemen silip atıyorum her şeyin hayırlısı umarım hepimizin kolay doğumları olur

4. 28 Ekim 2007
  5. bukus

bukus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    88
    kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıValla arkadaslar bende korkmuyor degilim dogrusu, kisiden kisiye fark var aslinda ama kimisi kolay diyor kimisi zor, Allah yardimcimiz olsun. Tam bir ay kaldi, gunleri saymaya basladik bile...

6. 28 Ekim 2007
  7. MELTEM22

MELTEM22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    zaman gectikçe bende çok korkuyorum hayırlısıyla bi dogum yapsam artıkkkk

8. 29 Ekim 2007
  9. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar daha oncede soylemiştim,ben çok fazla korkuyorum dogumdan dıye,aslında normal dogum yapmak çok guzel ama cesaretımı hıç toplayamıyorum,ne yapalım ya sezeryan oluruz,sıkarız dışımızı 1 hafta on gun toparlanırız inşaallah,yapanlar nasıl yapıyor.ben sezeryanda olsam bir problem olmadıgı surece bebegımı erken aldırmıycam,gunlerımı beklıycem,ne gerek v arkı erken alıyorlar hıç mantıklı degıl,en guzel gelışım anne karnında oluyor.aslında şu an en çok düşündüğüm şey kızımın saglıgı,umarım saglıklı sıhatlıdır.ALLAH ım hepımıze hayırlı ,saglıklı ,kolay dogumlar versın inşaallah.

10. 29 Ekim 2007
  11. EU2

EU2 Guest

cananfs`im amin insaallah cok kolay ve cok güzel bir dogum olur,ama sezeryan olunca 1 hafta 10 gün sonra iyi olurum diye düsünme,cok daha zor,hem düsünsene normal dogum yaptiginda dogum aninda az agri cekiyorsun,istersen epidural anestezi yaparlar,ama sezeryan da en az 10 gün acisi oluyor ve daha sonra da ameliyat yerini koruman gerekiyor.sen yeniden düsün,hem sezeryan da süt daha gec geliyormus.sen bilirsin,ben yine de terslik olmadikca normalden vazgecmem.Allah yardimcimiz olsun canim.umarim sIkmamisimdir seni...

12. 12 Kasım 2007
  13. esenyel

esenyel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kafamçokkarıştıvalla benimde 10 günüm kaldı kasım 24 de oğlum geliyor ama hiç bir korku hissetmiyorum sizde öle oluyomrmu çok hissizim sezeryan olucam aklıma kötü şeyler geliyo ama sonra geçiyo anlmadım gitti belki son anda heycanlanırım:bbo::1no2:

14. 14 Kasım 2007
  15. bukus

bukus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    88
    Benimde dogumuma 14 gun kaldi, korkuyorum evet ama basimiza ne gelicegine de bilemeyiz degilmi daha ilk dogum nede olsa... Allah hepimizin yardimcisi olsun, en kisa zamanda da buraya dogum hikayelerimizi yazalim insallah...

hepinize saglikli ve kolay dogumlar dilerim kizlar!!!!

16. 27 Ocak 2010
  17. MUREDA

MUREDA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.