Benim prolaktinim yüksek Eşimde de varikosel var

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve ebrar2455 tarafından 20 Aralık 2009 başlatılmıştır.

20 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ebrar2455
  1. ebrar2455

ebrar2455 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    s.a.ben yeni katıldım aranıza çok hoş bi yermiş burası.benim gibi ne kadar arkadaş varmış.bende 1.5yıldır evliyim düşünüyoruz ama bebişim yok 1yıl bekledik olmayınca doktara gittik.benim tek sorunum prolaktin hormonum yüksek çıktı eşimdede varikosel...spermleri çok etkilediği sebep ameliyat oldu ve 3 ay klomen kullanacak bende ilaç kullandım herşeyim normale döndü şuan.beklemedeyiz yani inş hepimiz için hayırlısı olur .paylaşmak istedim........

2. 21 Aralık 2009
  3. NAZLIyavrum

NAZLIyavrum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hoş geldin sitemize geçmiş olsun bende umutla bebek bekleyenlerdenim

4. 21 Aralık 2009
  5. ecemnurr

ecemnurr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    mrb bende de prolaktin hormonu yüksekliği çıkmıştı 2 ay olmayınca sabırsızlandım hemen sanki hemen çocuk oluyomuş gibi :))) ondan dr a gittim tüm hormonlarıma bakıldı prolaktin yüksek çıktı dedi dostinex verdi hapın yan etkileri yüzünden bıraktım başka dr a gittim bana güldü 27 olan prolaktinimin çok yüksek olmadığını 1 yıl olmazsa bebeğin o zaman gel dedi. Yani doktorlara da çok inanmıyorum ben. Her biri farklı konuşuyor. Sonra eşimle birlikte gittik dr a gitmişken onun da testleri yapılsın içimiz rahat olsun istedim. ıyki yaptırmışız eşimde sperm sayısı az ve de hareketsizliği ortaya çıktı. Dr eşime normal yoldan çocuk sahibi olamazsınız demiş Ben inanmadım başka dr a da gittik o vitamin verdi olabilir dedi. Şu an kürleri deniyorz ilk başta gaza gelip tüp bebek yaptıracaktık o kadar inanmıştık ki doktorlara Ama ben kürlerle yükseleceğine inanıyorum. Forumdan çok bilgi aldım okudumki doktorların çocğun olmaz dediği kişilerin doğal yoldan hamile kaldığını okudum. Bunlardan biri neden ben olmayayım Neden siz olmayasınız ki. Eşimle bu konuda konusşmuyoruz sadece bitkisel yönünü konuşuyoruz. Konuştukça stress oluyo insan ve stres etkiliyor. Allah isteyince herşey oluyor benim de olacka inş Allahın izniyle inanıyorum.

6. 23 Aralık 2009
  7. ebrar2455

ebrar2455 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürlr arkadaşlar inş hepimizinde bebişi olu bi gün hayırlısıysa tabiki

8. 27 Aralık 2009
  9. maviruya

maviruya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    ebrar ameliyatı nerede oldun,hangi doktora gittin..

10. 18 Şubat 2011
  11. htcdrn

htcdrn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    93
    merhabalar.sizin sorunlarınızın aynısı bizde de var.benim prl 58 çıktı.eşim varikosel amaliyatı oldu.sperm sayısı arttı ama hala gebelik oluşmadı.siz çok önce yazmışsınız ama durumunuzla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.