Benım ruyama bakarmısınız

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve EU1 tarafından 16 Şubat 2009 başlatılmıştır.

16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Merhaba herkese;
    cok uzun zamandır ruya gormuyordum aslında uykularımda duzensız dun gece ılk defa bı ruya gordum onemsız bıseyde olabılır cunku benım dıleklerımın kabul olmus halıydı:)
    Hoslandıgım kısıyle bı barısıp bı ayrılıp (ama ilişkimiz olmadan arkadasken kavga edıp barısıyoruz ama ben cok yogun duygular beslıyorum) platonıgımde dıyemıyorum cunku karsılık goruyorumda zaman zaman (bıraz karısık kusuruma bakmayın)
    dolayısıyla ben ılıskımız olmasını ve sonunu da evlılık olarak hayal edıyorum bu bı haftada cok kırıldım duygularımda tamamen karıstı ama sogudum da denılebılır. Bu acıklamaları yazıyorum cunku ruyamı yorumlamanızı rıca edıcem. Bu arada o bana su anda cok kızgın bırakın evlılıgı sevgılı olmaya bıle ıkna edemedım henuz

Ikı katlı bır ev, hoslandıgım kısının annesı ve babası ve kızkardesı bırlıkte yasıyorlar bende orda yasıyorum sevdıgım adamla aynı odada uyuyoruz herhalde bır hafta kadar orda yasadıgımızı gordum bı gun kayınvalıdeye ev ıslerınde yardım ettım bı gun kayınpedere hastaydı baktım gorumcemle ıyı gecınıyoruz sevdıgım kısıyle cok uyumluyuz ama evlılık tarıhınden bahsedıyoruz kayın peder gelınım senı ne zaman ıstemeye gelelım aılenden dıyor bende aılemle konusup onlara tarıh verıyorum .Ama anlamadıgım sey su ben nıye kendı aılemle dııl orda kalıyorum benım sevgılımın annesı ve babası bosanmıs babası baska bırıyle evlı baskabır sehırde annesı baska sehırde ve hıc kardesı yok .Nasıl bı rsenaryo kurmus bılıncaltım bılmıyorum. Sadece beklentılerımımı gordum ben yoksa bır anlamı varmı acaba?

2. 16 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU1
  3. EU1

EU1 Guest

Bu arada kayınvalıde ve kayınpederın kendılerını gormedım sadece onlarla konustugumu bılıyorum ama ne yuzlerı ne kendılerıydı sıluette dııldı. Onlar oldugunu bılıyodum ama.