Benim sorunum Eltim...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Esra6161 tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Esra6161
  1. Esra6161

Esra6161 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar benimde bir sorunum var ne yapmam gerektigini bilmiyorum lutfen banada yardim edin..

Ben eltimle altli ustlu oturuyorum. Ama kendisinden hic memnun degilim onu tanidim taniyali bana hep yalan konusuyor bir cok kez yalaninida yakaladim. Bana sozler veriyor ama hic sozunu tutmuyo. Bugun icin uzak bir sehire gidecektik abiye almak icin akrabamizin dugunu var birlikte gideriz dedi senin esinle tamam dedim esime soyledim kabul etti. Sabah yanina gittim gidelim diye, dediki ben hafta ici gittim sen yalniz git. Cok uzuldum acikcasi. Birkerede bana dediki spora yazilalim tmm dedim oda sen yazil bende yazilicam dedi kabul ettim ikimiz gideriz diye sonra yazildiktan sonra ben gitmiyom sen gidersin diyo. Simdi ben mecburen yalniz gidiyorum 1 yillik yazildim. Hergun bana gelip herkesi kotuluyor. Mesela evime akrabalarimg eliyo diger eltilerim geliyo onlar gidince hemen dedikoduya basliyo ve ben bundan nefret ediyorum anlatma diyorum hosuma gitmedigini anlatmaya calsiiyorum ama yine devam ediyor . Benim hakkimdada cok konsuyor onlarida diger eltilerimden duyuyorum. Esimle birlikte oturunca cok kiskaniyor. Kusura bakmayin ama isten eve gelince gelip oper sarilir yanimdan ayrilmaz bu onun hicmi hic hosuna gitmiyor. Esimede agir laflarda bulunuyor ornegin kari kopegi gibi. ama bunu esim sevdiginden yapiyor ve aramiz cok sukur cok iyi.

Ben eltime nasil davranabilirim?
    Uzak duramam cunku hergun bende oturuyor mesafede koyamam aramizin bozulmasini istemiyorum.

Cok uzgunum cook..

2. 29 Kasım 2008
  3. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Madem hiç sözünde durmuyor,onunla bir şeyler yapmaya çalışma.
    Onun yanında dikkatli ol açık verme.Dedikodu yapacak birşey bulamasın.Eşinle arandakiler de sizi ilgilendirir,rahatsız oluyorsa o uzak dursun.

4. 29 Kasım 2008
  5. serenalar

serenalar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.468
    Ödül Puanları:
    163
    canım benım bende eltılerımle hıç anlaşamazdım hep dedıkodu hep dedıkodu ama araya bıraz mesafe koydum konuşmalarımızda bıle şuan çok ıyıyz 2sıylede fazla gıtmem haftada 1kere bızde aynı apartmanda oturuyoruz mesafelı ol bıraz canım

6. 29 Kasım 2008
  7. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    iyide canım sizin aranız zaten iyi değilki bozulmasından korkuyorsun
    mesafe koyamam diyorsun uzakta duramam diyorsun,
    ee ne kaldı ozaman
    ne onunla ne onsuz gibi bişey oldu bu
    seni kaç kez kandırmış daha neden mesafe koyamıyorsun anliyamadım doğrusu
    eşinede ağır konuşuyormuş ne haklan? kimki o eşine öyle bişey diyebiliyor

8. 29 Kasım 2008
  9. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    eltiniz sizi çok kıskanıyor sanırım.bu yüzden ataklarda bulunuyor..aman dolduruşa gelmeyin.
    aramız bozulsun istemiyorum demişsinizde sizin zaten aranız yokmuş ki..sizi hep yarı yolda bırakmış , millete dedikodunuzu yapmış ....ee sonuçta anlaşamıyorsunuz...bence siz iyilikle konuşmuşsunuz anlamamış ,sanırım dişlerinizi göstermeniz lazım..ha bu arada onunla plan yapmayın...gidelim , yapalım derse birşey uydurun...ne bu canım , oyunmu oynuyor cocuk mu kndırıyor..açık açık söyleyin rahatsızlıklarınızı..aslında uzak olsa idi daha iyiydi ama yakınmışta..Allah kolaylık vesin

10. 29 Kasım 2008
  11. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Eltinize güzel bi ders verme zamanı gelmiş de geçiyo bile kötükedihüso Nasıl kendinde bu hakları bulabiliyo çok yüz vermişsiniz.Bence mesafe koyun gelince soğuk davranın gerekirse yanlışlarını yüzüne vurun olur mu öyle şey canım :kızgın:

12. 29 Kasım 2008
  13. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Bu yaptıklarının karşılığında kaybetmemek için eskisi gibi olacaksan ol canım...

Ama ben senin yerinde olsam ona evime gelen bir misafir gibi davranırım, iyi niyetinden anlamamış madem....

Çık sıkı fıkı olmanın anlamı yok....

14. 29 Kasım 2008
  15. Esra6161

Esra6161 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Hayir canim aramiz iyi gorunuyor. Onun acigini ona anlatmiyorum uzulecek diye. Kendisinin esiyle arasi pek yok bunuda biliyorum o yuzden esimle aramizdaki iliskiyi kiskaniyor diye dusunuyorum yaniliyo da olabilirim

16. 29 Kasım 2008
  17. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kişinin hatasını yüzüne vurmak gerek bazen.Sen onu üzmeyeyim derken kendin üzüleceksen ne anlamı var.Haddini bilmeli insan.

18. 29 Kasım 2008
  19. Esra6161

Esra6161 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    saolun yorumlariniz icin, ben ne kadar mesafe koymaya calissamda o hep teklifte bulunuyo hayirda diyemiyorum. O 9 yillik evli ben daha 7 aylik evliyim. Yardimlarida oluyo yemek konusu olsun gunahini almim ama bu konularda beni cok uzuyo.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.