benim sorunumda bu...

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve _aysu_ tarafından 16 Aralık 2009 başlatılmıştır.

16 Aralık 2009
    Konu Sahibi : _aysu_
  1. _aysu_

_aysu_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba sevgili KK uyeleri
    ben daha 14-15 yaslarindayim.sutyen olcum 80 butun kiz arkadaslarim falan sende buyuk daha ne istiyorsun diyorlar ama ben oyle dusunmuyorum.
    onden bakildigi zaman gercektende buyuk gorunuyor ama yan profilden bakinca cok kucuk gorunuyorlar.bu da sinirlerimi bozuyor.buyukse her taraftan buyuk olsun istiyorum.eger bu sorunun cozumunu biliyorsaniz benimle de paylasin lutfen...

2. 16 Aralık 2009
  3. deu_lolita

deu_lolita Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım sıkılastırıcı ve toparlayıcı bi ürün kullan etkisi olur

4. 16 Aralık 2009
  5. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım sütyen seciminden öyle duruyodur güzel bir sütyen al benceopuyorumnanaktan

6. 17 Aralık 2009
  7. melos

melos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaşın daha küçük bence bi kaç sene bekle daha değişime uğrayacak çünkü göğüslerin bi kaç sene sonrada aynı durumdan şikayetçi olursan o zman bişiler yap..daha erken gelişiminle oynama derim canım.opuyorumnanaktan

8. 31 Mart 2010
  9. rapunzel_28

rapunzel_28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanırım dik olmadığından göğüslerin önden bakıldığında büyük ama yandan küçük görünüyor canım.dik görünmesi için egzersiz yapmalısın.
    mesela şu yöntemi dene: ellerini göğüslerinin hizasında önden birleştir.hani hintliler yapar ya dua ederken ellerini birleştirir ya öle.sonra var gücünle bastırarak göğüslerindeki sertleşmeyi hissedene kadar itmeye çalış.ellerini ayırmadan birbirine baskı yapacan yani.günde sabah akşam 10 dak.yapacan.