Benim vebalim...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Banu7677Banu tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Banu7677Banu
  1. Banu7677Banu

Banu7677Banu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    278
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar aslında çok düşündüm derdimi içimdeki sıkıntımı buraya yazayım mı diye..hatta başka bir mail açıp oradan sıkıntımı anlatmayı düşünmedim değil..ama dedim ben şu ramazanda dürüst olayım ben olayım dedim.. Bazende insan yazarak dile getiremiyor duygularını.umarım anlarsınız...
    Ama size birşey diyim mi büyük konuşmayın ..inanın başa geliyor..hatta size öyle bir oyun yapıyor siz bile anlamıyorsunuz..kader kendini bazen kamufle ederk geliyor..ki ben o kadar ince düşünen kul hakkı olmaktan korkan ben bilmeden neye sebep oldum.paylaşmak istiyorum..
    2007 yılında antalyada amcamın orada biriylen tanışmıştım çok iyi bana karşı cinsi düşüncesi olmayan sadece konuşmaktan zevk aldığım biriylen tanımıştım..o dönemden evvel babamı kaybettiğimdn bu insan bana ilaç gibi geldi..ama adamın seytan olğunu nerden bilirdim ki..
    Neyse bu insanın ailesiylede tanıştım annesi timör hastasıydı..onun hastanelere ben götürdüm tedavisini yaptırdık.nitekim beraber ortak küçük bir mağaza açtık..herşey çok iyiydi..evlenme planları falan yapmaya başladı o..ama benim içim pek elvermiyordu..tam tanımıyordum.biraz tanıyım die zaman verdim ona..taki erkek kardeşi gelene kadar..çünkü işleri beceremiyordu..erkek kardeşi işleri aldı ..ben arada sırada giderdim..çünkü benim ayrı mesleğim vardı..paramı değerlendiriyordum aklımca..birgün bu iki kardeş kavga etti...ve kardeşi öle bir gaflette bulundu ki o gün ben ölüyordum..kelimesi şuydu:lan serfsz..burada o....larla olup dükkanın parasını yiceğine git memlekette namusuna sahip çık..memlekette d.bakr..zaten ilk yalanını öle sölemişti.bana ankaralıyım demişti..annesi gelince öğrendim.gene önemsemedim..insandır dedim..neyse kardeşine ben dönüp pardon sen bana mı dedin dedim..oda senin zaten bu adamla işin olmadı kii bu adamında seninle .yeter artık kadıkoye geldi bereber olmadığı kadın olmadı..annemin senin hakkını burda yedi..memlekette karısına para yolladı..sen uyu..sana verdiğinle idare et..benm hakkımı annemin amaliyat parasını bile yedi dedi..orda ortalık karıştı..ben neye yanayım verdiğim parayamı orda aldatıldığımamı evliliğemimi..
    Bu adi adam ben evli değilim al sana kimlik dedi..baktım gerçekten bekar..isim soyad aynı..(kızlar evli adamlar sahte kimlikte çkartabiliyor dikkat edelim.)o sırada kardeşi girdi devereye dur arıyorum dedi ve eşini aradıı...konuştu bana verdi..kadın dedi...annesiniesir etti bu pislik adam seni kandırmış..önceden hepsana kızardım ve hep ulaşmak istedim engellendim..2 yaşında kızım var ve biz burda sefil perişanız..dedim benim seninle şu anda alakam yok cinsi anlamdada olmadı..gel buradan ev aldır benim paramı versin..zaten eşin pisliklerde yapmış burada allah yardımcın olsun dedi..oda hayır artıkk istemiyorum .evimi dağıttım ailemleyim..sende uzak dur dedi..bak sen karlışın bende bir çocuk var dedi..kadın ılımlıydı aslında ılımlı kardeşi yapmış herşeyi önceden anlatmıştı.düşünün karısı 18 yaşında gencecik biz kız..için ezilmişti...
    Neyse sonra ben bu adamı sildim..ama neler yapmadı kapılarıma geldi anneme dedi kızını istiyorum kaçırcam falan ..annemi korkuttu..annesi annemi aradı korkma bir halt yiyemez dedi..daha neler neler..neyse benim paramı taksitle erkek kardeşi ödedi ..allah razı olsun ondan..bu adamı ortaklıdan çıkardı..harcadığı çektiği paralara saydı..birgün dükkanda otururken üstteki kadın geldi 37 yaşındaymış.bana kocamın peşini nie bırakmıyorsn..sen parasını yemişin falan...kardeşi girdi araya ne parası onun parası varmıydı burada..kadınla imam nikahı yapmışlar kadınla üstte yaşıyorlarmış..düşünsenize ben bu adamla beraberken bu dükkana gelir alışveriş yapardı..bizlen muhabbet ederdi..
    Ben dedim ki senin kocan mı peki memleketteki kadın kim..kadında onu boşadı be benlen evlendi..ki öyle bişey yok..inan kadını orada parçalayacaktım.zor tuttum kendimi..nyse dükkan satıldı herkes gitti.hakkıımızı aldık..bu adamda o kadınla diyarbakıra yerleşmişler...
    Ve birgün beni karısı aradı bana bir sürü laf...sen ne biçim insansın ondan uzak dur dedim sen birde utanmadan buaralara gelmişin...
    Hey allahım dedim ben istanbuldayım arayım seni bir pisliğe batmışım ama ne pislik..ordaki kadın başkası..ben değilim onu bulun...sen değilsin yani dedi..yok dedm bana çok zorda olduğunu babası ona geri dön dediğini aç susuz kaldıklarını söledi.bende para yolladım hatta çünkü istemeden ben ayırmıştım..vicdan azabı çekiyordum..bana ne olur benim aramı yap.seni eşim seviyor kendine çek o kadınla arasını boz bana dönsün dedi..bunu dün söledi yok dedim ya git kendin yap dedim...kapadım teli...

Kızlar sizce ben napıyımm..kadın ortada kamış..o ser...z aleminde ..kadının evi arabası için bereber..zaten ailesine demiş parayı bulayım toredoyu kaçırcam salak salak laflar..kadında erkek budalası kendinden 8 yaş küçük..tek düşündüğüm o küçük çocuk...

Bakın hatam var ama inan bilinçli değil..yemin ederim evli olduğunu bilmiyordmm..aileside yanılttı beni..

şükür ki fazla bşey yaşamadım..zaten 1 ayda çıktı herşey..daha evvel hep uzaklardaydı..

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Aralık 2010
  2. 17 Ağustos 2010
  3. haticeemm

haticeemm Eşine ve Oğluna Aşık Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148

çokkkkkkkkkk geçmiş olsun canım.ucuz kurtulmuşşsun.

4. 17 Ağustos 2010
  5. melix01

melix01 'Ben' kattım sana biraz.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    :bbo:
    ayy okurken beynim döndü ha çözmekte zorlandım olayı:uhm: şimdi arkadaşım zaten yeterince batmışsın bu olaylara ve çirkinliklere başına daha fazla bela almadan bence sen bu adamdanda çevresindende uzak dur bırak ne halleri varsa görsünler...yoksa bu gidişle senin başın belaya girecek:kahve:

6. 17 Ağustos 2010
  7. yazdan

yazdan zehra'm:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Vicdanı micdanı bırak,arkana bakmadan hepsinden uzaklaş...
    Sen de mağdursun,sana acıyan kim?
    Başına çorap ördürme hiç...

8. 17 Ağustos 2010
  9. Banu7677Banu

Beğenildi:
    278
    Ödül Puanları:
    153
    tşkler canımmm.allah razı olsun..

10. 17 Ağustos 2010
  11. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    uzak durun numaralarinzi degistirin zirt pirt arayamasinlar sizi
    ve onlar icin kilinizi kiipirdatmayin bundan sonra ucuz atlatmissiniz

12. 17 Ağustos 2010
  13. Banu7677Banu

Beğenildi:
    278
    Ödül Puanları:
    153
    ama vicdanım rahat değil benim için geldi ya buralara..aslında ben sebep buldum baksanıza yuva yapmışım onaa..

14. 17 Ağustos 2010
  15. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.962
    Ödül Puanları:
    238
    Çok karışık, ayrıca adamda tam bir pislikmiş..
    Bir sizin kadına para göndermeniz kadar saçma birşey olamaz
    Herşeyi sonradan öğrenmişsiniz, belki durum dahada vahim, bunlardan herşey beklenir
    Siz bekarmısınız yani boşandınızmı çocuğunuz varmı, ailenizlemi kalıyorsunuz
    Sizide çok serbest yaşıyor gördüm, kaç yaşındasınız?
    Sizde çok hata var arkadaşım, kendi işin varken daha tam tanımadığın biriyle neden iş yaptın
    Annesini hastaneye götürmeler falan, yani baya ilerlemiş bir ilişki gördüm
    Sakın bana kırılma bu yazdıklarım için..
    Belli ki bir boşluğunuzda yakalamış bu adam

16. 17 Ağustos 2010
  17. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Evini, adresini, yerini, yurdunu herşeyini değiştir canım. Bunlardan, karısındanda uzak dur. Ne şerefsiz bir adammış ya, şuna baksana. Sende çok safmıştın, gözünün önünde olup bitenleri görememişsin. Allah böyle kişileri bizlerden uzak etsin.
    Bu arada paranı kurtardığınıda çok şanslısın, 2 kardeş ve diğeri ötekinden nasıl farklı..Allahdan yine çabuk farkedilmiş..

18. 17 Ağustos 2010
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Bencede arkanıza bakmadan kaçın siz.
    Allah korumuş..:bbo:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.