benim yerimde olsanız ne yapardınız?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve Fountain tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Fountain
  1. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar inanın fikrinize ihtiyacım var birini seviyoorum ben istanuldayım o doguda ama o na ılk zamanlar senle heryerde yasarım dıyodum sonra fıkrım degıstı o benı sucladı ben gıtmedım oda gelmedı burda yasamak ıcın gelmeme sebebi ise annesı babasını bırakamzmıs yaslılarmıs halbukı orda 3ablası var 2si o sehırde benımde aılem burda ve gıtmemı ıstemıyolar ayıldık ama msn konusuyoruz ısrarla aynı seyı soyluyor bende annemı babamı bırakmak ıstemıyorum erkek kız farkedermı boyle mevzularda ben dogdugumdan berı bu sehırdeyım hıc ayrılmadım boyle dusunmem yanlısmı helekı doguyu hıc bılmıyorum erzuruma hıc gıtmedım resımlerımı sıl dedım baksan bıle olmıycak madem dedım memur oldu burayı yazmadı orayı aılesın tercıh ettı gelse yıne gelır tayın olur becayıs falan soyledım cok kafam karısık bunlar yetmıyo gıbı komsu geldı gecen gun yasın olmus 26 27 evlen sevmek olmaz bu yastan sonra evllılıkm korkusu olr krıterler evlenemezsın kısmetlerını degerlendır demesınmı sızce ne yapmalıyım moralım bozuk umarı anlatabılmısımdır sızlere kendımı daha once baslık acmıstım ama hepsıını burda toplıyım dedım fıkrınızı yazarsanız sevınırım sizce ben ona ne demelıyım ne yapmalıyım

Son düzenleme: 14 Mayıs 2009
  2. 14 Mayıs 2009
  3. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ay yok artık başkasını brkere işin içine koymayın.ikicisi eğer sen çok seviyorsan gidersin arkadasım bahneye gerek yok hem bastan soyle sonra fikrim değişti gelemem birde onu düşün.
    onun gelmemesi çok normal,eğer sewiyorsan sen gideceksın
    yoksa herkez evine gidecek

4. 14 Mayıs 2009
  5. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    sevıyorsan demssın sevıyorum oda sevıyo ıllakı benım mı gıtmem gerekır onu gelmemesı nıye cok normal geldı

6. 14 Mayıs 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ay ortada bulusun madem ikinizde ortada bi yerde bulusun ikinizde ayni seyi yapmis olursunuz kimse kimseyi suclamaz
    ankaraya tayin isteyin orda yasayin cok mu zor?

8. 14 Mayıs 2009
  9. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kendimi senin yerine koyuyorum; doğma büyüme ıstanbullu biri için , Erzurum'da yaşamak zor.. Erzurum'a takılıp kalmasın kimse, bu başka bir yer de olabilir. Sen ,alıştığın ortamdan farklı bir yere

gidiyorsun önemli olan nokta bu. Hani benim gibi annen baban memur olsa , alışırdın elbet, zaten yıllarca şehir değişip durmuş olurdun.Ama sen zorluk çekersin , alışman güç olabilir..

Zaten sen de kendinde bu gücü görseydin giderdin , buraya yazmak yerine . Evlenip , orada yapamamaktansa , evlenmeden önce düşünmen en iyisi...

O da ıstanbul ' a alışamayabilir. Zaten o da kendinde o gücü görse , gelirdi...

Bilemiyorum, ama görünen şu ki zor iş...

10. 14 Mayıs 2009
  11. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    gelmez katıyen ordan ev aldı annesıne babasına onları bırakmazmıs anlıycagın

12. 14 Mayıs 2009
  13. iLk

iLk AkreP Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Sana ailesiyle birlikte yaşamayı teklif ediyorsa; gitmemen en doğrusu.

Kesinlikle aile ile birlikte yaşanmasına karşıyım. Aile üzerine aile olmuyor.

Öyle ya ya da böyle, dünya iyisi de olsan, onlar da öyle olsa, mutlaka sorunlar yaşanıyor...

Ki en önemlisi önce herşeyini kısıtlı yaşamak zorunda kalıyorsun... Eşinle koyun koyana tv. izleyebilme lüksün bile olmuyor en basiti.

Ama eğer ayrı evde yaşayacaksanız; neden gitmiyorsun ?

Memur sonuçta; ilk evlendiğinizde orada yaşarsınız, sonra tayin ister başka memlekete gidersiniz ...

İllede gitmek istemiyorsa; mutlu olduktan sonra; hangi şehirde olduğunun ne önemi var ki ??

Seni mutlu edeceğininden eminsen, ona güveniyorsan, dünyanın öbür ucu da olsa gitmelisin bence...

14. 14 Mayıs 2009
  15. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153

16. 14 Mayıs 2009
  17. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153

18. 14 Mayıs 2009
  19. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben ailemden çok uzakta yaşıyorum, Doğuda yerimseniben Ama sayılı yıllar için.. Yani dönüşüm yine memleketime olacak , o yüzden sen bana bakma ! Erzurum doğu illeri içinde en gelişmiş,

en büyük ve güzel illerden biridir , biliyorum.. Ben , ailesiyle oturmandan ve aileni çok özlemenden, üstüne üstlük uğrunda o kadar uzağa gittiğin biriyle de anlaşamamandan korkuyorum..

Çünkü fedakarlık yapacak olan sensin ve karşındaki bunu hak ediyor mu; ya da buna layık olup ileride seni mutlu etmeye çalışacak mı.. Benim tereddütlerim bunlar..