benimde bebeğim beni bıraktı....

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve tatlixsxoxgxlum tarafından 16 Kasım 2009 başlatılmıştır.

16 Kasım 2009
    Konu Sahibi : tatlixsxoxgxlum
  1. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    geçen konu açmıştım bir haftadır süren kahverengi kanamalarım için neden uzun sürüyor neden geçmiyor hala diye endişelenmiş sizlerle dertleşmiştim bugün kontrole gittim normalde 8 haftalık olmam gerekirken bebğim 6 haftalık göründü ve doktoor gelişmediğini söyledi kendiliğinden düşmesini bekleyeckmişim cuma gününe kadar düşmezse cuma günü kürtaj ile alınacakmış çok ama çok üzgünüm kürtajdanda çok korkuyoryum hiç olmadım hayatımda nasıl olacak bilmiyorum bana çok dua edin kızlar şimdilerde buna çok ihtiyacım var...

2. 16 Kasım 2009
  3. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    canım çok üzüldüm ne denilirki böyle bir durumda...
    yanlız sadece şunu söyleyim geçen haftada benim kuzenimin başına geldi seninkiyle aynı durum:KK43:
    bebek gelişmemiş beklediler düşmesini ama düşmedi
    sonra kürtajla aldılar...
    ruhen çok yıprandı orası ayrı ama canı çok yanmamış böyle bir durumda rahatlatırmı bilemem ama söylemek istedim..
    ALLAHIM SABIRLAR VERSıN,ve en kısa zamanda sağlıklı bir hamilelik yaşatsın inşallah canım

4. 16 Kasım 2009
  5. loveli

loveli Rabbim koru yavrularımı Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    213
    ben de aynı sorunu yaşadım kanamam olmadı prorgestan kullanıyordum kürtaj oldum genel anesteziy iste hatırlama birşeyi zaten zor bi de hatırlamak

6. 16 Kasım 2009
  7. tatlixsxoxgxlum

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    doktor küçük belki kendi düşer dedi ama bilmiyorum sanki kürtaj olacakmışım gibi geliyor bayılıtıyorlarmı yoksa sadece alt tarafımı uyuşturuyorlar?

8. 16 Kasım 2009
  9. hatunsultan

hatunsultan Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım, üzülme diyemeyeceğim biliyorum çok zor ama allah kolaylığını verir bir şekilde ben ilk bebeğimi düşük yapmıştım 4 aylık hamileydim sonra kürtaj olmak zorunda kaldım... Allahtan hayırlısını isteyelim, bana o zamanlar dr nin dediği sağlıklı olmayan bebek düşer demişti, hatta dalga bile geçmişti bu imalat hatası olmuş diye sonra benimle.... Ama şimdi daha iyi anlıyorum doğruymuş, allah sana ve eşine sağlık versin ne diyelim takdir Allahtan

10. 16 Kasım 2009
  11. tatlixsxoxgxlum

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım üzülmemek elde değil gerçekten bende biliyorum aslında sağlıklı olmayan bebkelrin düştüğünü ama işte kendini bi şekilde hazırlıyorsun sonrada hayal kırıklığı işte ... hayırlısını diledim her zaman demekki bu hayırlı bilmiyorum inş bu günleride atlatacağım:KK43:((

12. 17 Kasım 2009
  13. dilemma_

dilemma_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Genel anestezi oluyorsun canım.Anında uyuşuyorsun zaten.Bişey anlamadan.Tekrar geçmiş olsun

14. 17 Kasım 2009
  15. BenPeriKizi

BenPeriKizi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok gecmis olsun.benimde ikinci bebegimi kürtajla aldilar 22 eylülde.genel anestezi yapiyolar uyuyosun 15 dklik bir islem, ayilma 50 dk falan sürdü bende hicbir aci hissetmiyorsun.Allaha emanet ol!!

16. 17 Kasım 2009
  17. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    cok gecmis olsun cok uzgunsum anliyorum ama basta olmasi cok daha iyi, kulaga tuhaf geliyor ama oyle be guzelim. Allah bir daha hicbirimize yasatmasin.
    kurtajdan hic korkma kurtajin adi cok feci ama kendisinin ne oldugunu anlamiyorsun bile hic ama hicbir sey anlamiyorsun. psikolojisi berbat ama fiziksel hicbir sey anlamayacaksin, uyuyup uyanacaksin o kadarn gerekirse genel aneztezi yaptir.

18. 17 Kasım 2009
  19. papatyanil

papatyanil yokunda yoku Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy canım benim ya bende yaşadım onları benimde öyleydi benimkide 7 haftalık olduğunda düşmüştü bende evde düşürdüm kürtajdan çok koruyordum
    birde çok sancım old u3 gün sürdü sakın korkma her sancın olduğunda bol bol dua et rabbim bana salihlerden hayırlı evlat ver diye
    rabbim yardımcın olsun....