Benimde eşim hala kirli sepetine kıyafetlerini atmayı öğrenemedi diyorsanız ....

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve antonyum tarafından 6 Aralık 2009 başlatılmıştır.

6 Aralık 2009
    Konu Sahibi : antonyum
  1. antonyum

antonyum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eşim hala küçük bir çocuk gibi üstünü olduğu yerde bırakıp kaçıyor. Bunu alışkanlık haline getirdi. Kirli sepetim yatak odamda yatağımın ucunda durmasına rağmen kapağını açmaya bile üşeniyor. Hatta o kadar üşeniyorki çoraplarını yere attığında söylenmeyeyim diye koltuğun altına sıkıştırıp gülüyor sevimli sevimli ona kızmıyım diye. Önerisi olan varsa her türlü fikre açığım...

2. 6 Aralık 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kaç yıldır böyle

resti çekmekten başka birşey yapılamaz koca adama

4. 6 Aralık 2009
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.422
    Ödül Puanları:
    463
    her yaptığında ellerine vurkaydirigubbakcemile3

ya da her yaptığında gözünün önünde cebinden bi onluk götür:hulya:

6. 6 Aralık 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    kirli sepeti banyomdadır ve eşim üzerini nerede çıkarttıysa oraya bırakır. oturma odası yatak odası banyo her an her yerde çorabını üstünü başını eşyalarını bualabilirim. ve üstüne üstlük köpeklerimizde çıkarılan eşyaları alıp koltuk arkasına antreye mutfağa kadar gezdirirler. en azından köpüşler toplayıp bonyaya getirse o da yetecek:) bende öğretemedim ama sorunda etmedim. hiç aklıma takılmamıştı.
    ben koyu renklilieri ortalıktan toplarken daha makinenin içinde biriktirirm. açıkrenklilier sepette.

8. 7 Aralık 2009
  9. Shaire

Shaire BE the change... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Annelerine, yani kayinvalidelerinize sikayet edin.. Cunki oyle nazli buyutmusler ogullarini :eek:klava:

once unuturdu, sonra yaparim derdi simdi iki gun lafimi dinler, sonra yine ayni tas ayni hamam

yavas yavas ilerliyoruz galiba.. ilerleyelimde yeterki

diyorum bende gun gectikce genclesmiyorum, arkandan egil egil topla

bizde insaniz :kızgın:

10. 7 Aralık 2009
  11. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    esimin kirlilerini sepete koyar ama ustunden cikardigi kiyafetleri bir zahmet dolabina yerlestirmez. ben de onlari alir ustune atarim topla sunlari diye kizarim cunku artik fenalik getirdi bu huyundan! ya toplar ya da ben esyalarini ona atiyorum diye o da yere atar toplamicam iste der kaydirigubbakcemile3...butun kiyafetler de kirli sepetine tabi...cocuk gibi hepsi yaa...ben eskiden toplardim ama artik elimi surmuyorum kiyafetlerine. hizmetci miyim herseyi ben yapicam de mi?

12. 7 Aralık 2009
  13. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    benimki de çoraplarını sepetin dışına atar deli oluyorum bu huyuna
    sepet orda sanki boşuna duruyor

14. 7 Aralık 2009
  15. FURKANCA

FURKANCA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    108
    valla anneleri hiç suçlamayın .ben ogluma diyorum yarın öbürgün gelin bana çok kızacak ama inanınki çok mücadele ediyorumne kirlisi belli ne temizi 1 gün giyip dolabın içine atar kaçdefa yıkamadım ütülemedim gecenin 1inde uyandırıpkıyafetlerini gösterip toplamasını söyledim bir keresinde kirli çoraplarıtam 9 gün kapının arkasında kaldı ben kaldırmadım.oda yetmezmiş gibiüstüne diger çorabı getirdi attı.kirlisepeti ile odasının arası 5 adım yoktur bile ,en sonunda dayanamadım ve kavga çıktı .bana haklısın dedi ama hala aynı biçimde devam ediyor.kıyafetlerini yataının üstüne koyuyorum toplayıp kaldırsın diye bu seferde hepsini kirliyide temizide kirli sepetine atıyor .ben bu konuda çok ugraştım olmadı biraz içinden gelmesi lazım.ama bu arada eşimin çorabını dahi toplamam,çok temiz ve düzenlidir

16. 7 Aralık 2009
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Benim eşimde ara ara atar,ara ara atmaz..
    Hiç sorun etmiyorum.
    Varsın atmasın..:nazar:

18. 7 Aralık 2009
  19. antonyum

antonyum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s
    cnm 3 yıldır evliyim ama öle dediğin kadar resti çekmek kolay değil. Bekara karı boşamak kolaydır a.s