Benımde fikrınıze ihtıyacım var...

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Anneciğim tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

23 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Anneciğim
  1. Anneciğim

Anneciğim Guest

Merhabalar benımde sizin fıkrınıze ıhtıyacım var,kendı saçım kestane rengı,daha once 3-4 defa rofle yaptırmıstım ama son yaptırdımda sacım mahv oldu tutam tutam dokuldu artık rofle yaptırmam dedım,ama dıplerı buyuyuncede cok kotu dyryyordu bende sarıları tamamen kapatmak ve kendı sac rengımı elde etmek ıcın koyu kumral boya yaptırdım guzel olmustu ama boya aktı daha oncekı röfleler cıktı meydana dıplerıde tabı koyu,boya yapmak ıstemıyorum ama 10 gun sonra dugunde var renklı saclarla mı olayım orda uff sızce ne yapsam

2. 24 Ekim 2009
  3. xxxwoman

xxxwoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Bence canım kahveye boya sadece kahve sonra akarsa actırma yaparsın ılerde yoksa o saÇ dÜzelmez bende yaptım rengarenk olduu ben mavı sıyah boyadım valla ve Şımdı vıyole sıyah yapcam yoksa saÇım kapanmıyorduuu kahve yap kahveden dÖnersın korkma ya acarlar ılerde akar zaten ok ama sen bılırsın bır fıkır benden sor ıstersen kuafÖre ama evde boya ya para verme ok arkadasımmmm gÖrÜŞÜrÜzzzz

4. 24 Ekim 2009
  5. Anneciğim

Anneciğim Guest

Tavsıyen ıcın teşekkkur ederım arkadasım...

6. 24 Ekim 2009
  7. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    Kahve derken kahveden kasıt nedir?Merak ettim.Bende röflemin üstüne boyuycamda.