Benimgibi neden olmuyo diyip te offfff offfffffff çeken varmi.

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve YETMEZMXIX tarafından 30 Eylül 2008 başlatılmıştır.

30 Eylül 2008
    Konu Sahibi : YETMEZMXIX
  1. YETMEZMXIX

YETMEZMXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    BEN 3,5 SENELİK EVLİYİM VE OTURDUĞUMUZ YER KÜÇÜK.O KADAR SIKILDIM VE O KADAR BUNALDIMKİ NE YAPSAM UNUTAMIYORUM AKLIMDAN ÇIKMIYO HA BU AY OLUR HA ÖTEKİ AY OLUR NE KADAR ZORMUŞ SABIRLA BEKLEMEK.TABİKİ ÇEVREDE BENİ ÇOK ETKİLİYO GÖRÜMCEM VE ELTİM EVLENDİ BENDEN SORA GÖRÜMCEMİN ŞİMDİ VAR 1,5 YAŞINDA ELTİMDE HAMİLE KENDİMİ O KADAR KÖTÜ HİSSEDİYORUM Kİ VE ÇARAESİZ. BANA AKIL VERİN NE OLUR.:ecrin_bebek:

2. 30 Eylül 2008
  3. NaZo_GeLiN

NaZo_GeLiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sabret demekten başka birşey elimizden gelmez herşeyde vardır bir hayır Rabbim yar ve yardımcın olsun...

4. 30 Eylül 2008
  5. basak 35

basak 35 iki melek annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım sabırla bekliycez bende nerdeyse 2 seneye yaklaşıcak 2 bebegim olmuyor sebebi yok ama bekliycez allaha sıgınıp dua edicez ama dr gitmeyide ihmal etmiycez canım

6. 30 Eylül 2008
  7. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım seni anlıyorumm...hayırlısı ne diyim...bende senin yaşadıklarını yaşadım benzer yanii..benden sonra hamile kalmaya karar veren insanlar benden önce hamiş kalıp bebişleri oldu bile nerdeyse 1 yaşında olacaklar ve bi çoğuda hamile...çevrenin etkisi çok büyükk..insanın moreli bozuluyo gerçekten etkileniyor insan... bide işte olur merak etmeyin... e bebek istiyordunuz ne oldu...bebek sormalar falan insan etkileniyor yoksa belki aklıma bile gelmicekk...ama elden bişey gelmez allah bilir hayırlısı olsun yeter ki..herşeyin bi zamanı vardır deyip sabrediyoruz ve allah sığınıp dua ediyoruz başka çaremiz yok...mutlaka allahımın bildiği bişey vardırr..hayırlı bi sebebi vardır...olacak inşallah....umudumuzu yitirmeden her ay bekliyoruz...allah büyük ben olacağına inanıyorumm...hayırlısı olsun yeter kii.sende umudunu yitirme inan allah sığın dua et yalvar...allah dualarımızı kabul eder inşallah...çaresiz değilsin canımm...doktora gittin mi hiçç..allah gönlüne göre versinnn....

8. 1 Ekim 2008
  9. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canim 6 sene bekleyen biri olarak seni cok cok iyi anliyorum
    ama inanki sabir gerekiyor böyle seylerde
    umarim en yakin zamanda hamile oldugun haberinide aliriz insallah

10. 1 Ekim 2008
  11. EU2

EU2 Guest

elden hicbirsey gelmiyor yapacagin iki sey biri bol bol dua etmek ikincisi dr a gitmeyi aksatmiyacaksin sonrada sabretmek baska sansimiz yok allah bekleyen herkese versin sanada en kisa zamanda veriri insallah daha fazla bekletmesin

12. 1 Ekim 2008
  13. xoxzlem77

xoxzlem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım 10 yıl bekledim, bende 8 yıl sonra evlenen ve benden 10 yaş küçük olan yeğenim hamile kaldı depresyona girdim. Sonra can ciğer arkadaşım benden 9 yıl sonra evlendi 2 ay sonra hamile kaldı. Onlar adına çok sevindim ama kendi adıma çok üzüldüm. Tüp bebek yaptırdık olmadı gene depresyona girdim tedavi gördüm. 2. denemem nihayet oldu, en sonunda başardık dedim. Ama muhteşem olan evliliğim bir anda bozuldu. Daha bugün sabah eşim bana senin hamile olman bize yaramadı dedi. Evliliğimiz bitme noktasına geldi. Evliliğinin keyfini çıkart, eşini sıkı sıkı sarıl, moralini yüksek tut. Eminim Allah doğru zamanda bebeğini kucağına verecektir. Ozamana kadar herşeyin tadını çıkart. Eğlen coş, ve allahın ol demesini bekle.

14. 1 Ekim 2008
  15. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım özlem 77 hamıle olmana sevındım daha önce de görmuştum sevınmıştım bebişine ama şimdı yazdığın haber benı çok üzdü nasıl olur eşin bu güzel gunlerınde yanında olmaz böyle der nasıl anlamdım .canım bebeğinle guzel gunler dılerım sana ve inş yuvan tekrar onun geişiyle huzur bulur umudun kaybetme sen güçlüsün çunku. hayırlı bayramlar.canımmmm

16. 1 Ekim 2008
  17. serenalar

serenalar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.432
    Ödül Puanları:
    163
    benimde etrafımdakı herkes hamıle bende çok bunalıyorum çok stres edıyorum bu durumu kendime ama sabırlı olmamız gerekıyo rabbim hepimize hayırlı bebişler nasip etsin

18. 1 Ekim 2008
  19. YETMEZMXIX

YETMEZMXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    özlem77 hamile olmana çok sevindim ama eşinin böyle tepki vermesine çok üzüldüm.herşeyin hayırlısı yinede herşeyde 1 hayır var diye boşuna dememişler.