Benimki aptallık mı aşk mı . .

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve s3m4 tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : s3m4
  1. s3m4

s3m4 Guest

arkadaslar 8 aylık bi ilişkim var ama sanki 8 ay degil yıllarımz var ortada o kadar dolu dolu yasadıkki.. basımızdan o kadar olay gectiki..türk filmi gibi bi ilişki yani.
    kendimi tanıyamıyorum artık ona öyle baglanmısımki dha dün hatalarımı tekrarlamıycam derken bugün ne halde.. kendimi dünyanın merkezinde sanarken merkezim oluverdi kimseye boyun egmem diye yeminler ederken herseye razı gelr oldum. o üniversiteye gitti dha 2.gn ayrldk( ben bitirdim) 1ay snra barıstık gibi oldu ama hicbirsey tam yerine oturmadı eskisi gibi olamadık ztn uzaktaya..
    ayrılmıstık bitmisti (konusularak alınan bir karar degildi görüşmüyorduk ).. bnde kendimi alıstırıyordmki oyun oynandıgnı ögrendik aradı konustuk vs.. haftalardırda konusuyoduk işte ama cıkıyor gibi degil buraya geldi bulustuk . bulusmamız eski günlerdeki gibiydi hc ayrılmamıs gibi..

v sonumuzun olmayacagını biliyorum..
    cok büyük bi hata yaptıgımın farkındayım..
    daha cok üzülecegimi daha zor atlatacagımı görüyorum

hrseye ragmen (bunu kendime bile itiraf edemesemde) onunla olmk icn neler feda etmemki..

bn aşıkmıyım ne bu ? yada bile bile hata yapmak aptallıktan baska birşey degilmi .?
    lütfen yardımcı olun nasıl bu hale geldm allahm ben nası büyük bi laf etmişim ..

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Aralık 2008
  2. 30 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

hicbirsey anlamadim:kahve:

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Kasım 2008
  4. 30 Kasım 2008
  5. ayfa_d

ayfa_d Aşk Sarhoşu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ne aptallık ne aşk seninkisi biraz alışkanlık birazda yalnız kalma korkusu diyelim.Bence herşeyi unut kendini yeni bir sayfa aç demesi kolay tabi ama dene bak nelerin değiştiğini kendi gözlerinle göreceksin ve en önemlisi kendine biraz güven ONSUZDA YAPABİLİRSİN...

6. 30 Kasım 2008
  7. EU1

EU1 Guest

öncelikle mesajını editleyip bildiğimiz Türkçe'yle yazar mısın tekrar..benneyaptımki
    Anlamak için kırk takla atıyorum :1closedeyes:

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Kasım 2008
  8. 30 Kasım 2008
  9. *SILA*

*SILA* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Anlamadım ki...Harfleri yutuyorsun...
    Niye ayrıldınız siz?

10. 30 Kasım 2008
  11. Daha düzgün yazmalısın Türkçeyi bu kadar bozulmaz.

12. 30 Kasım 2008
  13.  
  14. 30 Kasım 2008
  15. BarbunyaPilaki

BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşım öncelikle diğer arkadaşlarında söylediği gibi mesajını editle ve doğru düzgün türkçeyle yaz. Konuna gelince anladığım kadarıyla sende bu kişi alışkanlık yapmış gözün başkasını görmüyor ama o okula gittikten sonra sana karşı tavır ve hareketleri değişmiş. İki ihtimal var ya canı birşeylere sıkılmış, bir derdi var seninle paylaşmadığı yada seni aldatıyor

16. 30 Kasım 2008
  17. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anlattıgından anladıgım kadarıyla bu cocuk zaten senı sevmıyor
    sevseydı bu sekılde davranmazdı ve sende cok acı cekmıssın
    bundan sonrada bu askla mutlu olabılecegını dusunmuyorm ben
    ılıskınız kangıren olmus zaten sonu yok gıbı gorunuyor
    daha fazla kan kaybetmeden bıtırmen senın ıcın en hayırlısı olur

18. 30 Kasım 2008
  19. EU3

EU3 Guest

Düzgün Türkçemizi güzel bir şekilde kullanırsan seviniriz..yarısına kadar okudum ve bu Türkçenin okunmaya değer bir yazı olmadığını düşündüğüm için okumaktan vazgeçtim...lütfen daha düzgün konuşalım ve yazalım