Benimki dert mi ? Bilmiyorum ama yardım edin

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve gamze61 tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : gamze61
  1. gamze61

gamze61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 20 yaşındayım bu yaz tatilde tanıdığım birisine aşık oldum bu çevremizden birisi ama yaşı benden büyük o 32 yaşında ve bana pekte ilgili değil açıkcası ama ben onu düşünmeden bir an bile geçiremiyorum bundan önce lisede birini sevmiştim onu ancak unuttum beş senede şimdi bundada aynı zorlukları yaşamak istemiyorum çok zor günler geçirdim ama kalbim söz dinlemiyor işte ben aslında çevremde beğenilenbiriyim yani biraz havalı göründüğüm söylenir onun için benimleilgilenmiyor benim onu istemediğimi düşünüyor olabilir mi facebooktan mesaj yazdım ama tanımıyormuş o olduğunu bilmiyormuş gibi beni onun arkadaş listesindekiler ekledi ama hiç birisini eklemedim ama o cevap vermedi
    sizce oda ilgili olup benden çekiniyormudur yoksa beni kendisine göre çocuk olarak mı görüyordur bana akıl verin lütfen
    Yazdıklarımı okuduğunuz için teşekkürler
    senağlamasenağlamakafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

2. 19 Kasım 2008
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bir Adam bir kadini isterse bunu ona belli eder!!:nazar:

Isteseydi ilgilenirdi kanimca...fisfisfis

Ayrica aranizda cok büyük yas farki var, bilmiyorum ama senin yerinde olsam kendime yasima uygun birini secerim....

Muhtemelen asik oldugun adamda böyle düsünüyordur...:nazar:

4. 19 Kasım 2008
  5. canım adam senden hoşlansaydı zaten şu anda görüşüyor olurdunuz. ben anlamadım.sen niye saplantı haline getiriyorsun byle senelerce platonik aşklar.yazık gençliğine .herşey senin elinde.okuyosunda neden okulundan yaşıtın olan insanlardan hoşlanmayı denemiyosun?
    yinede bi ümidin varsa açıkça görüşsene o şahışla. böye yazık gençliğine.bul okulundan bi sevgili gez dolaş elele keyfini çıkart öğrenci hayatının.

6. 19 Kasım 2008
  7. ezel78

ezel78 Guest

aranızda 12 yaş var be canım bu iş olmaz yasakkelime o senin geçtiğin evreleri çoktan atlatmış ve olgunlaşmış birisi ve kendi gibi ayakları yere basan olgun bir bayanı tercih edecektir yerimseniben sadece görünüşe önem veren biri değil demekki sengözlerimebaksanab

yaşına uygun birini bul ve ona aşık ol. davul bile dengi dengine a.s

sevgiyle kal.

8. 19 Kasım 2008
  9. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    1.si kendisinden çok küçük olduğun için ilgilenmiyor olabilir,yani o yaştaki bir erkek,liseliler gibi parkta bahçede elele dolaşmakla yetinmezler...senin yaşın da henüz 20 oldugu için bu isteklerini karşılayamayacağını düşündüğü için ilgilenmiyordur
    2.si ilgilenseydi kesin belli ederdi,erkekler biz kadınlar gibi dolandırmadan gösterirler ilgilerini

10. 19 Kasım 2008
  11. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada bazı insanlar melankolik yaşamayı severler
    gerçek hayatta belki 2 gün bile anlaşamayacağı bir adamı hayalinde sever,yüceltir,saplantı haline getirir
    bence sen bunu yapma

12. 19 Kasım 2008
  13. lisa simpson

lisa simpson Guest

32 yasinda bir adamla birlikte olsan ne yapacaksin ki
    yazilarindan ve davranisindan cocuk ruhlu oldugun da anlasiliyor
    o adam parklarda el ele oturmaktan
    ne bileyim hamburger yiyip kikir kikir gulusmekten hoslanmaz ki
    olgun bir birliktelige ihtiyaci vardir
    o yuzden seninle ilgilenmiyor

hep gorunusunden bahsetmissin sirf guzel veya havalisin diye seninle ciksa
    bu sefer de sevismek isteyecek koskoca adam
    bu sefer de bu adam benimle birlikte olmak istiyor diye kacacaksin
    yasina uygun birileri yok mu etrafinda?

14. 19 Kasım 2008
  15. gamze61

gamze61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle yazdıklarınız için çok teşekkürler aslında haklısınız benden çok büyük normalde bende başkaları sorduğunda okadar yaş farkı olmaz derim ama oldu işte aslında ben olgun olan insanları değilde daha çok deli dolu aklına estiğinde gece 3 te bile kalkıp dolaşmaya çıkabilecek birini istiyordum ki bu da öyle yani 32 yaşında ama aklına eseni yapar gezer tozar yani hayatı anında yaşayan bir insan ama dayımın çok yakın arkadaşı onun için bana yaklaşamaz diye düşünüyorum aslında ilk konuyu açarken dış görünüşümden bahsettim onu kendimi çok beğendiğim yada ukalalık olsın diye yazmadım daha önce hep bana daha önce açılmak isteyipte beni beğenmezsin diye söyleyemedim diyen olduğu için yazdım inşallah çabuk atlatırım yardımlarınız için çok teşekkürler birilerine anlatmak zorundaydım :KK43::KK43::KK43::KK43:

16. 19 Kasım 2008
  17. lisa simpson

lisa simpson Guest

canim dogru bu adam 32 yasinda gece 3 de gezer tozar ama
    ama gecenin ucunde bara gider dans eder icki icer ve seks yapar
    bunda tuhaf bir sey yok ok.
    ama senin bu tur seyler icin gerekli olgunlukta ve yasta oldugunu dusunmuyorum

anladigim kadariyla gezmeyi tozmayi suslenmeyi seven ucari bir kizsin
    bu cok seker bir sey ama yanlis bir yola girmeni istemem
    bir abla tavsiyesi olarak yazdiklarimi okursan cok sevinirim

dayinin arkadasi olmasi bir seyi degistirmez
    sonucta sevgili olunca seni sevgili olarak gorecek
    kız kardesi gibi degil

kendine uygun insanlarla deneyim kazan bu yasta bir erkekle bas edemezsin
    sevgili olsaniz bile o senin istedigin gibi yasamaz sen ona uymak zorundasin uyabilecek misin

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Kasım 2008
  18. 19 Kasım 2008
  19. gamze61

gamze61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doğru söylüyorsunuz aslında biz merkezde oturmuyoruz ilçedeyiz ve biliriniz ilçelerde herşey çok çabuk yayılır bende ordan yola çıkarak aslında daha önce başkasıyla birlikte olmadığını bildiğim ve ailesi ilçede herkez tarafından örnek gösterildiği için etkilendim hani belki o diyerleri gibi değildir diye ama tabiki bu benim yanlış düşüncem öyle görmek istediğim için öyle görüyorum çok teşekkürler biraz akıllanıcam sanırım sayenizde