benımkıyle ılgılı..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU1 tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

hayat hep kader kısmet.. kızlar, benım erkek arkadasımla 2 ay cıktık,
    sonra oydu buydu şuydu dedık askere gıderken ayrıldık,
    ayrılmaya ayrıldık da evlılıgı vs yı işsizliğimizi her seyı bahane yaptık gıttı
    gıderken 1 ay daha sevdım, gıttı 1,5 ay oldu bekledım ınancla beklersem döner dedım,
    bugun bakıyorum kı uyelıklı chat sıtelerıne benım onun uye oldugunu bıldıgımı bıle bıle gırmıs dolasıyor kendıne ızmırden kız bakıyor hala, kendısı doğuda asker,
    bu ıs bu mu yahu,
    hadı dedım severek ayrıldık askerlık pıskolojısıdır dedım
    babasının pesınden annesı hep koşmuş o yüzden öle ıstedı sandım toplam 2,5ay oldu karsılıksız bekledım maıl yazdım aramasını bekledım,
    aramadı vazgecıyorum cunku benı sevmıyor buna ınanıyorum, sız sız olun kımseyı karsılıksızken sevmeyın beklemeyın, cunku haata ettıgınızı son anladıgınızda cok gec oluyor.
    sız de benı takıp etmıstınız dogru karar verdım degılmı su an.. desteklemenızı beklıyorum nedense

2. 25 Eylül 2008
  3. beachbunny

beachbunny Guest

inan çok üzüldüm,ilişkiler böyle bitmemeli ya..erkekler bazen çok düşüncesiz.sevmiyosan baştan başlama,hadi başladın karşındakini incitmeden bitir..:kızgın:

4. 25 Eylül 2008
  5. yexsxil erik

yexsxil erik Kamille Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha öncede bir konunuza yorum yapmistim,hatirliyorum..
    acikcasi erkek arkadasiniz sevgisinde samimi olsaydi askere giderken sizden ayrilmazdi yada ayrilmayi kabul etmezdi...bu durumda dogru bir karar vermisiniz gibi gözüküyor
    hakkinizda hayilisi olsun.

6. 25 Eylül 2008
  7. azucena

azucena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Seven insan sensin,dayanamıyorsun,arıyorsun,mailler yazıyorsun,üye oldugu arkadaslık sitelerindeki mesajlarını takip ediyorsun ve kimbilir anlatmadıgın daha neleri neleri dusunuyorsun onunla ilgili.Adı üstünde"sen seven insansın"çünkü...asla inanmıyorum,peşinden koşulmasını bekledigine,kıskandırmak icin o sitelerde gezindigine.Seven insan sevdigine kıyamaz.O sitelerde gezindigini bilmene,başkalarıyla iletişim halinde olduğunu fark etmene dayanamaz,sesini duymadan duramaz ( askerde ustelik ) maillerine karsılık yazmadan ici rahat etmez.Kendine güveni olmayan,karakteri oturmamıs,kararsız,ne istedigini,ne yaptıgını bilmeyen,işin eğlence kısmında yaşayan vs.erkek türü adı veriyoruz bunlara.Kısaca "delikanlı değil,adam değil"de diyebiliyoruz.Elbette ki butun bunları severken söylüyoruz.Sevip jest bekleyen,ellerini özleyen taraf olunca söylüyoruz."Gelsin,seviyorum desin,arasın,sorsun,askımız icin mucadele etsin "diyoruz,istiyoruz ama sevmeyince de işimize geliyor bu tur davranıslar sergileyen erkekler."ohhhhh sinek gibi yapışmıyormus,laftan anlıyormus,bitti gitti"diyerek seviniyoruz.İlişkinin bitmesinden erkekler ilişkinin bitmesi yorumunu cıkarıyor ve vakit kaybetmeden yenisinin peşine düşüyorlar.Erkekler imadan anlamıyorlar.Kesin bir dil kullanmak gerekiyor.Baya bir konu üzerine düşünmüşsünüz ve sonunda birlikte olmanızın doğru olmadıgına kanaat getirmişsiniz.Bu konular demek ki sevgilinin üzerinde baya bir baskı yaratan konularmıs ki su anda kendini kuş gibi özgür hissediyor.Seninde artık boş beklentiler içinde üzülmemen gerekiyor.Severken unutmak zorunda kalanlar arasına hoşgeldin demekten başka mantıklı yol göremiyorum.En yakın zamanda iş sahibi olmanı diliyorum.O zaman işinle oyalanır,yeni insanlarla tanısır,eğlenir,kukuman kuşu gibi düşünmek zorunda kalmazsın.

8. 25 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

minimor aglattın kzım benı senağlama cok guzelmıs yorumun, tesekkur ederim sana

10. 25 Eylül 2008
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hayatim anlamadigim sey vazgeciyorum diyorsunya neyden vazgeciyorsun!!!CADIARZU

Sen zaten onunla beraber degilsinki, ayrilidiniz anlattigna göre!!!:nazar:

O seni sevseydi isteseydi askerlik degil dünyanin öbür ucuna gider yine gelir senin olurdu, sen kendi kendine ümitlenmissin kendini avutmussun, bir umut beklemissin, neden??benneyaptımki

Sevdigin icin tabiki!! Sevgi ne zaman güzeldir? karsilikli oldugu zaman!a.s

Salla gitsin be güzelim SEVENE CAN FEDA SEVMEYENE EL VEDA:nazar:

12. 25 Eylül 2008
  13. xixtxixr&buse

xixtxixr&buse Sana ait bütünüm :))) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben daha önce Askerlikle ilgili olan başlıkta da yazmıştım öyle hatırlıyorum çünkü
    bence iyi yaptın bu kararı almakla
    Belirsizlikler insanı yormaktan öteye götürmez ve sonunda sende haklı olarak yoruldun
    Sana değer vereni bekle ki beklediğine deysin
    Aklında keşkeler kalmyacak emin ol çünkü sen elinden geleni yaptın geriye dönüp keşke şunu da yapsaydım da demeyeceksin şu günden sonra
    hep böyle dua ettim sana da tavsiye edeyim ;
    RABBİM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMA HAYIRLI EYLE
    HAKKIMDA HAYIRLI OLANIDA GÖLÜME RAZI EYLE
    üzülme sakın herşey gönlünce olsun

14. 25 Eylül 2008
  15. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaş, askerliği bitmeden bunları gördüğün, öğrendiğin için kendini şanslı hissetmelisin bence. ya askerliğin sonuna kadar bekleseydin habersizce? hayatına umutla devam etmeni ve bu durumdan aldığın dersi unutmamanı dilerim. bence de sevgi karşılıklıdır. (burada karşılık bekleyerek her hareketi planlamaktan bahsetmiyorum tabii ki)

16. 25 Eylül 2008
  17. EU1

EU1 Guest

tabi ki doğru karar vermişsin.. olayın içinde olunca tam göremiyosun tabi ama doğru merak etme.. hatta braz gec kalmış bi dogru bile dyebilirm :)

18. 25 Eylül 2008
  19. çok doğru yapmışsın bence canım sen isevmediği çok belli tabi...yeni hayatında cok mutlu olmanı seni deliler gibi seven yere göğe sıgdıramayan ,sana deger veren ve senin de sevecegin birini bulmanı diliyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.