Benimle ayni durumu yasayan varmi arkadaslar...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve gulyare tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : gulyare
  1. gulyare

gulyare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :çok üzgünüm:merhaba arkadaslar forum gercekten cok güzel.benim sorunumda olan varmi merak ettim ve cözüm yolu bulan varmi.ben ilk baslardan beri düzensiz adet görüyordum ama özellikle su 5. ay olacak nerdeyse.5 aydir 1 hafta arayla adet oluyorum bu sebepten dolayi 3 kez doktora gittim ya d.kontrol hapi kullanacan dedi ki odabiliyonuz uzun süre kullanilmasi zaraarli,yada idare etceksin demisti daha önceden.ama bu aralik ayinda cok sik hasta olmaya basladim ve sag bacagimkople 3 santim sismisti. dk.gittim damarda iltihap var dedi ve 1 hafta hastanede yattim bacagimin sisini indirmisti birde kalp damara görün dedi kalp damara gittim ordada doktor cok fazla ilgilenmedi acikcasi ve bisi yok kaslar zayif dedi ve gecti.ama 5 aydir benim sag bacagimla ilgili buyuk problemim var.sag bacagimda uyusma hissi var birde kasik ve diz kapagi bölümünde sanki o bölümü skan bisi varmis gibi bir his var bende.bacagim cogu zaman güc kaybina ugruyo bazen merdiven cikmak bile bana cok zor geliyo.diger bacagimi sag bacagimin üstüne atamiyom hemen uyusuyo ve özellikle oyun falan oynadimmi bacagimin üstüne az bi agirlik bindimi biraz agri yapiyo arada birde ufakta olsa sisiyo.haftaya tekraar doktora gitcem ama hangi bölüme gitmeliyim ne yapmaliyim bilmiyom.bööle disardan bakinca problem yokmus gibi görünüyo zaten yürüyebiliyom üstünede dedigim diger sorunlari var ve ben ilerde daha kötü bisi olmasindan korkuyom.bu konuyla ilgili deneyimi yada duyumu olan arkadaslar bana yazabilirmi.ne yapmaliyim.kadin dogumami gitsem yoksa baska bir bölümemi gitsem.karar veremiyom cok yoruldum-lütfen yardim....

2. 6 Nisan 2009
  3. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Canım benim........ bir hafta arayla adet görmen normalmi yada değilmi bilemicem ama hormonlarınla ilgili bir problem olabilir.. Sen kadın has doktoruna görün.. en başta zaten gerekirse o başka bir dok yönlendirebilir... Bacağına vuran ağrını da anlat bazen yumurtalık kistleri bacakda ağrı yapabilirmiş ama tabi bunu en iyi seni muayane edecek dok bilebilir... a.s.

4. 8 Nisan 2009
  5. pelnn

pelnn aMa çOk sEvİyOrUm!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım sakın ihmal etme baştan kadın doğuma gitmen gerekti bir haftayla hasta olmak iyi değil zaten onlar adet değil bak benimde aynısı oldu sürekli kanamam vardı ve rahmimde kıst çıktı güzelim sen direk kadın doğuma git ve rahmine baksınlar kan testi falan yapılan ne varsa yaptır ok ihmal etme bak

6. 10 Nisan 2009
  7. gulyare

gulyare Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşk arkadaşlar bende haftaya gitcem bakalım doktor ne diyecek ama cidden bu iş beni baya yordu mirmirmirmir

8. 10 Nisan 2009
  9. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.087
    Ödül Puanları:
    238
    canım bende çok sık regl oluyorum adetim uzuyor,bende kist çıktı.kadın doğum doktoruna git.