benimle gönül mü eğlendiriyor?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve cadolooz tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : cadolooz
  1. cadolooz

cadolooz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar ben yıllardır okuldan bir çocuğu seviyorum yıllardır bekledim bana açılsın diye açılmadı ne zaman bir arkadaş göndersem o iş olmaz ben onunla çıkmam diyordu neyse en son sorduğumda aklıma gelmeyecek şey oldu çıktığım var demiş benden uzak dursun ama yıllardır hep birbirimize bakıyorduk arkadaşlarım hep bana bakarken yakalıyordu arkadmdan bakıyordu beni ne zaman görse gülümserdi bana birgün arkadaş konuştu ikna etti ilk baş konuştuk yıllardır söylemek isteyipte söyleyemediğim çıkmaya başladık sonunda bu eski çıktığından sormaya başladım ilk günden elele tutuştunuzmu olduu dedi ama ciddiyetliği fazla yoktu ilk baş hoşlanıyorum diyrdu bide 2 yıl önce arkadaşlarına beni göstermişti arkadaşları bu mu diyrdu o bana sana yeni bişeler hissediyrum dedi 1 ay iyi gidiyorduk ilk gün elimi tutdu 2 .hafta beni öptü dudağımdanda öpmeye çalıştı bana sarıldığında belimi sımsıkı sarardı senin yerin ayrı derdi evlilikten hep bahsederdi elimi geri çektiğimde hep tutmak isterdi bunlar olurkende hep eski sevgilisinden açardım konuyu sıkardım elini tutdunmu onuda öptünmü derdim 1 ay dan sonra kaç kişiyle çıktın dedim yine ciddi bir tavırla değildi 5-6 olmuştur dedi sonra birgün 10 dedi sonra 3 -4 kişi dedi kız arkadaşarımla okul çıkışı biraz gezerdik demişti bir kere kendiliğinden ama gülüyordu kıskandığımı biliyordu bir arkadaş anlattı o kızla çıkarken kız zaten salak ve kiloluymuş hep bizimle otururlardı ayrı yerde oturmazlardı kız sevdiğime sokulmaya çalışırmış omuzuna elini atarmış sevdiğimde ters bakıp kendini çekermiş neyse bir yanda kavga bir yanda güzel sözler güzel anlar derken benden ayrıldı birden bire ogün telde çok iyiydik yorgundu işten gelmişti beni düşünmüyrmusun dedim ayrılmamızı istiyorlar , sen beni sevmiyorsun kıskandırmaya çalışıyrm derken ayrılmıştı bende 2 ay süredir ayrıyız ama birkaçkere buluştuk telde konuşuyoruz gel dediğim zaman geliyr yanıma ilk başlar ararım dediğimde ara diyordu ayrıldıktan sonra onla oraya giderim erkek arkadaşım olur dedğimde çok da meraklısın erkek arkadaş diyordu kısakanıyordu beni son olarak eski sevdiğim önümden geçti bazen benden kaçar gibi eski sevdiğim önümden geçti söyledim kızdımı sonradan başladı bende ne var ama gülerekten kız arkadaşlarınla gez en sonunda yine gülerekten arama o zamna beni dedi seni aradğımda niye geliyorsun dedim 3 haftadır okulda beni gördü hep gülüyordum bana eskisi gibi birkeresinde slm vermedim arkamdan bakmış sonraki görüşümde slm verdi başımda biraz dikildi en son yine gördü güldü tam yanından geçtim slm vermedim arkamdan yine baktı gibi yüzü düştü sizce beni seviyormu gerçekten benimle yıllardır konuşmayı başaramayan birisi bir kızı dudağından öprmi? sorduğumda olduu dedi oldu işte napayım dedi napayım demeden önce eli blimdeydi elini çekmesini söledim çekmedi ben çekmiştim arkadaşıda beni kıskandırmaya çalışıyrdu beni seviyormudur bende onu çok kıskandırdım onu kıskandırmak kıskanılmak hoşuma gidiyordu gerçekten seviyrum benimle barışmak istiyormu yengem pişmandır diyor senin peşinden çok koşucak diyor bir ablada sana aklınca ders vermek istiyor ona he ayrılıktan söz ederdim oda senin sevgin yalan bence diyordu bana güvendiğini sanırdım bana gerçekten beline dokunan oldumu elini tutan oldumu ilk kez benlemi buluşuyordun ben bunları ta en baştan demiştim ilklerimi senle yaşıyrm diye oda en son barışırsak yok onu öptünmü yok beni sevmiyorsun diceksin dedi belliki çok sıktım benimle gönülmü eğlendiriyr

Son düzenleme: 18 Ekim 2010
  2. 18 Ekim 2010
  3. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Birincisi bir daha yazarken noktalama işaretleri kullanmanı öneriyorum.

İkincisi evet gönül eğlendiriyora benziyor.Hatta bence gayet besbelli gönül eğlendiriyor. Tavsiye istiyorsan, ondan uzak durup, derslerine odaklanmalısın.

4. 18 Ekim 2010
  5. pissy

pissy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    bu yazıyı okuyasım gelmedi maalesef :eek:lmaz:

6. 19 Ekim 2010
  7. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    bence sadece dalga geçiyor sen de koşma artık peşinden sana tavsiye görmemezlikten gel ilk sen selam verme biraz ağır ol o zman bir ihtimal gelir peşinde o seni kolay lokma sanmış belli bence bu aşktan yavaş yavaş vazgeç

8. 19 Ekim 2010
  9. cadolooz

cadolooz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    geri dönerse seviyor anlamına gelmezmi , bana gönül eğlencem yoktu seninle diyor. vazgeçmek istiyorum ama vazgeçemiyorum gönül eğlendiren hergün arar buluşup istediğini alır giderdi . ayrılıktan hep ben açardım konuyu oda kapat şu konuyu derdi . ablamın sevgiliside seni sevmiyorum dedi en son ayrıldıklarında şimdi barıştılar :KK43: bilmiyorum kafam çok karışık bana biraz çekingen gelmişti. ama beni sevmeseydi derdi önceden ben seninle çıkmak istemiyorum kızım niye anlamıyorsun bıraksana peşimi derdi.

Son düzenleme: 19 Ekim 2010
  10. 19 Ekim 2010
  11. cnsuu

cnsuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    alkisalkisalkis vereliniortak Katılıorum :eek:

12. 19 Ekim 2010
  13. cadolooz

cadolooz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    acele acele yazdım kusura bakmayın :)

14. 19 Ekim 2010
  15. Grimsi_

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Çekingen insan dediğin, konunda anlattığın gibi bir çok kişiyle çıktığını söyleyen biri ... :uhm:

Nasıl bir çekingenlikmiş bu :sm_confused:

16. 19 Ekim 2010
  17. Grimsi_

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    '' Katılıorum '' ? yasakkelime 'Katılıyorum' olsa gerek şutarafagitti

Son düzenleme: 19 Ekim 2010
  18. 19 Ekim 2010