Benimle ilgilenenleri tersliyorum ama neden?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sanat tarafından 5 Şubat 2010 başlatılmıştır.

5 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sanat
  1. sanat

sanat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benle ilgilenen erkekelri tersleyesim geliyo. böyle bi psikoloji geliştirdiğimin farkına vardım. mesela biri bana bakıyosa ona ters ters bakıyıp gıcık gıcık tavırlar yapıyorum. veya bi sebepten biriyle işim oldu diyelim o kişi samimiyet kurmaya çalışıyo espri falan yapmaya çalışıyo ben somurtup başka yere bakıyorum işim bitince hemen uzaklaşıyorum. sonra da yalnızlıktan sıkılıyorum.
    ben kendimemi güvenmiyorum erkeklere mi güvenmiyorum hafif kız diye düşünmelerinden mi korkuyorum anlamadım gitti. ben ezelden tanışmadan önce böyle soğuk napacağını bilmez bi psikoloji geliştiriyorum hep.

2. 5 Şubat 2010
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    nedenini, bizden çok sen daha iyi bilirsin sanat.
    biz seni, senden daha çok tanıyamayız ki..

4. 5 Şubat 2010
  5. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Bu tarz terslemelerin zamanında bizlere dayatılan kendini ağırdan al piskolojisi ile ilgili olduğunu düşünüyorum.
    Mesela, biz küçükken Türk filmleri çok gösterilirdi Yeşilçamdan filân.
    Orada kızlar evden işe işten eve giderler kafalarını önüne eğerler, birisinden hoşlansalar bile belli etmezler onlarla bu tarz bir mevzuyu konuşmazlar ve utangaç çekimser kalırlardı.
    sengözlerimebaksanab
    Kızı seven bir erkek peşinden gecelerce günlerce koşmalı kız onu sokaklarda rezil rüsva etse bile peşinden gitmeli... CADIARZU Bu tarz filmler hikayeler çok duyduk dinledik... Gördük sositososito
    Sende de bu durumu sezdim psikolojinde bunlar alt yapıda oturmuş olabilir. :1rolleyes:
    Yapman gereken bu huyunu törpülemeye çalışmak. yerimseniben
    Birisinin seni beğenmesinden daha doğal ne olabilir ki? bayanssulusmile

6. 5 Şubat 2010
  7. sanat

sanat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok vallah peşimden koşmuyolar filmlerdeki gibi. o espri falan yapmaya çalışan çocuğun çalıştığı yere ikinci kez işim düştüğünde o da surat bi karış işimi halleti bitti. o filmlerdeki tarık akan ediz hun filan nerdeeee

8. 5 Şubat 2010
  9. sanat

sanat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    okypiti ben anlayamadım kendimi elimde değil. istem dışı yapıyom. görüşemedik senle de ne zamandır napıyosun?

10. 5 Şubat 2010
  11. MRMN

MRMN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence gayet normal bir drum bende de var aynı tavrılar ama ben sebeini biliyorum ,çünkü ben bana ilgisini gösteren yılışık yaklaşmaya çalışan erkeklerden değil de bana uzak duran erkeklerden daha çok hoşlanırdım da ondan ,etrafımda o kadar çok kur yapan erkek vardıki midem bulanıyordu artık onlardan ,nitekim eşime de bu yüzden aşık oldum ,onlar gibi değildi ,ben dahil hiçbir bayana kur yapmıyordu ,uzak duruyordu saygılı seviyeli idi ve bu haline aşık olmuştum ve çok da memnunum şükür iiki böyle bir seçim yapmışım ,senin de tavırlarının altında böyle bir erkekten hoşlanıyor olman yatmasın ..kaçan kovalanır durumu yani ,ben de mesela hep kaçan idim ama ben kaçmak değil kovalamak istiyordum o yüzden de beni kovalamaya çalışanlardan hiç hoşlanmıyordum

12. 5 Şubat 2010
  13. sanat

sanat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aa olabilir de kaçan kovalanır psikolojisi

14. 5 Şubat 2010
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    iyiyim canım.
    sende iyisindir umarım.

16. 5 Şubat 2010
  17. sanat

sanat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eh işte fena değil. sağol

18. 5 Şubat 2010
  19. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    sebebi basit bence. o erkeklerin herkese aynı tarz davrandığını düşünüyorsun büyük ihtimal
    herkese yüz veren erkekler kıymetsiz olur benim gözümde
    ayıp olmasın artık diye hı hı fln der geçiştiririm yüzvermem
    ama böyle saygıyla yaklaşan adam gibi adamlara da bayılırım yanlarından ayrılmak istemem
    öyle yavşak yavşak değil de adam gibi senden hoşlandığını belli edince erkek özel olduğunu anlıyorsun
    herkese yavşaklık yapar ama adam gibi senden hoşlanıyorum diye herkese konuşamaz
    gayet güzel bi psikoloji bence akıllı kız :)