Benlerim yardım

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve axi___ tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : axi___
  1. axi___

axi___ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar nereye konu acacagımı bilemedim o yüzden buraya acıyorum yanlıs yer ise kusura bakmayın.. benim sol yüzümde kasımın üzerinde yanagımda ve göz cevremde cok büyük olmamak kaydıyla ben'ler var bunlardan kurtulmak istiyorum hep sacımla kapatmak zorunda kalıyorum ama artık bende saclarımı toplamak örmek istiyorum :KK43: ama dikiş izi kalır mı diye de korkuyorum çünkü iz benlerden daha kötü diye düşünüyorum.. bu arada resim nasıl koyulur bilmiyorum size resminide gösterebilirim :KK43: daha önce ben aldıran arkadaslar lütfen sizde fikir verin iz kalır mı memnun kaldınız mı?

2. 11 Eylül 2009
  3. Yusufcuk..

Yusufcuk.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende bu konudan açmayı düşünüyordum canım. Bi de beni keserek alma değil de lazerle alma var ben onu düşünüyordum. Tecrübesi olan birisi bilgi verebilir mi ?

4. 11 Eylül 2009
  5. tubicik

tubicik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    310
    Ödül Puanları:
    153
    vala bnde merakla bekliyorum cevaplları..

6. 12 Eylül 2009
  7. recel_06

recel_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bende gözümle burnumun tam arasında bir tane,koltuk altımda da bir tane benim vardı.Mart ayında bu benleri aldırdım.Plastik cerrahi aldı. ız çok dikkatli bakmadıkça belli olmuyor.Minicik bir çizik inanın ben daha çok belli oluyordu.
    Hani meltem cumbulda da varya işte benimkide aynı yerde ve gittikçe büyüyordu.Artık iyice rahatsız olmaya başlamıştım yalnız doktorunuzu iyi seçin,ben dermatoloğa gittim bunu ben alamam oldukça büyümüş (mercimek tanesi kadar olmuştu) dedi.Ve plastik cerrahine yönlendirdi.
    Sorularınız olursa yanıtlayabilirim.Kalın sağlıcakla.

8. 13 Eylül 2009
  9. perii_perii

perii_perii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    peki et ben olmayanlar nasıl alınıyooo

10. 13 Eylül 2009
  11. axi___

axi___ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    benim kasımın üstündeki mercimekten az küçük yanagımdaki ve göz izasında olanda mercimegin yarısı kadar öle cıkık degil derinin altında gibi.. ama yüzümde yine nokta gibi 6 7 cıkmaya basladı yeter kurtulmak istiyorum.. ama iz konusunda hala kararsızım bende dematologa giderim zaten bu benim için cok önemli.. acaba ilk bi tanesini aldırsam ona göre mi digerlerini aldırsam :S siyah ben benimkiler.. meltem cumbulun neresinde iz var ki canım ?

12. 14 Eylül 2009
  13. reddish

reddish Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bi tane belimden aldırdım, et ben gibiydi ama damar toplanması dedi doktor. devlet hastanesiydi ve hala kırmızı izi var belimde. sonra sordum yüzümdekileri aldırabilr miym die. bence aldrma dedi iz kalır dedi. ben de kalmaz diyorlar dedm aldıranlar var dedm. o da gerek yok bence gayet güzeller dedi. sinrlendm alıyo musnz almıyo musnz dedm. alırız ama şu an elmde ipek ip yok dedi kalın ipler var dedi 2 hafta sonra gel dedi. ben de güvenemedm. gittim özel hastanede aldırdım. sol yanağımdaydı biri mercimek büyüklüğünde, biri de onun hemen üzerinde mercimeğinn yarısı kadardı. doktor dedi ki sadece sivilce izi gibi bi iz kalacak o da zaman içinde hafifleyecek. aynen dediği gibi de oldu. 1 buçk ay oldu sadece mercimek kdr olanda iz kaldı. pembe duruyor orası yara izi gibi bişey var. asla pişman değilm. bu arada doktor keserk aldı aynı zamanda yarayı lazerle yaktı sanırm. 400 lira ödedim. aklıma başka bişey gelmiyor :KK70: paylaşayım dedm

14. 14 Eylül 2009
  15. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    benimde görümcemin yüzünde var benler doktor alınca ben yerlerinde kızarıklık kalacağını söylemiş ayrıca tekrar çıkarmış aldırmaktan vazgeçti bu yüzden

16. 15 Eylül 2009
  17. axi___

axi___ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    off iz kalıyor yani ben öyle yara izlerini sevmem :KK43: kurtulamayacagım yani.. şimdiden düşünüyorum evleninde sacımı topuz yaptırmam ben :gitme:

18. 16 Eylül 2009
  19. axi___

axi___ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    108
    siyah ben benimkiler ama iz kalıyormuş nasıl aldırıym yaa :KK43: