benm olum 2 aylk di ckaryor :((((

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve myflowers tarafından 25 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : myflowers
  1. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cok aglıyo ve cok huzursuz 15 gundurrr meger dıs cıkarıyormusss hemde ıkı tane bırden yan kesıcılerı cıkarıyomusss ucları gorunuyo cıktı cıkıcakk dr goturdummm huysuzlugu tyuzunden duıstenmıs megerrrrr yaaa cok cabuk cıkardıııı ona cok uzuluorummm sımdı 2 ay 20 gunlukkk yanı 2 ay bes gunolukken dıs yerlerı bellı oldu cıktı cıkıcakkk sımdııı

2. 25 Mayıs 2008
  3. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlum da normalde pek ağlamaz ve dün akşam çok ağladı hatta banyoyu çok sever banyo yaparken bile ağladı bi de bi kaç gündür elleri hep ağzında salyalar akıyor dün akşam bi baktım sağ alt dişinin arka tarafı kabarmış dr kuzenim vardı yanımda olabilir dedi bu erken diş çıkarması herşeyinin erken olacağını göstermez merak etme dedi peki senin oğlun o 15 gün boyunca huzursuz muydu?

4. 25 Mayıs 2008
  5. myflowers

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evt canım benım oglumunsalyası akıyo ıkı elını agzına goturuyooo bır elı agzıbdayken dıgerıyle altan destekl verıyoooo cok huzrsuz cokkk bırden aglıyooooo hırcın olmus yaaa cok cabuk dıskerını cıkarmayaa basladı neden dıyee sorudugumdaa bana cok calsium ve omega3 almıssın gebelıkte dedı dr ondan olabılıyor dedııı

6. 25 Mayıs 2008
  7. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    eeeee seninki anne sütü mü alıyor sadece?benimki sadece anne sütü alıyo bi de 2 gündür emdikten sonra diş yerlerinin arasında sıkıştırıyo mememi bi de dişleri çıkarsa ısırırsa ?

8. 25 Mayıs 2008
  9. myflowers

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    YOK CANIM VALLA BENIMKI GUNDE IKI KEZ TEK EMIYO GERISI HEP MAMA

10. 25 Mayıs 2008
  11. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar benımde ıkı aylık olmak uzere bebegım.bır kac gundur ellerı agzında ve agzının suyu akıyor cok acaba bızdede boyle bısey olabılırmı.benım oglum sureklı huysuz gazdan dolayı hep bagırıyor.

12. 25 Mayıs 2008
  13. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaşlar benim oğlum da 2 aylık oldu birkaç gündür çok huzursuz emziriyorum ağzına sokuyor elini yiyecekmiş gibi .. salyası da akıyor . uyansın da bir bakayım kabarma var mı

14. 25 Mayıs 2008
  15. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    allah allah bu bebekler nıye boyle sımdı.hepsı salyalı masallah,eller agızda.uyanınca bende bakayım gercı agzınıda actırmaz sımdı bana bıdık

16. 25 Mayıs 2008
  17. elifsevde

elifsevde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    dis olabailir bence benim kizim iki günlükken cikarmisdi dislerini hatta daha hastanedeydik bence cok da önemli degil erken cikarmasi yani zaten o disleri döküyor sonradan benim kiz hatta erken cikarmasina ragmen yasitlarindan gec döktü

18. 25 Mayıs 2008
  19. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    allah allah... benim oğlumda 2 gündür huzursuz. sürekli salyası akıyor. birde herşeyi emmeye başladı. kucakladığımda kollarımı emiyor, üzerine örttüğüm pikesini emiyor. acaba bizdemi diş çıkarıyoruz?? bende hamileliğimde sürekli bol miktarda süt ve süt ürünleri tükettim.