benmi abartiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ifsumnadial tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ifsumnadial
  1. ifsumnadial

ifsumnadial Rütbem Yok:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    selam arkadaslar.
    herkes bir dertten muzdarip bende öyleyim.bilmiyorum oysaki bu dertmi degilmi zamanami ihtiyacim var benmi cok abartiyorum.acaba pskolojik baski yüzündenmi böyleyim onun öyle oldugunu ben öyle görmek istedigim icinmi görüyorum bilmiyorum.Allaha dua ediyorum ne olur esimin icine biraz olsun cocuk yapma istegi ver diye.3 senedir cocuk yapmak icin ugrasiyorum.ama ben ugrasiyorum.doktora gidiyorum kilo veriyorum adetlerimi düzenliyorum yumurtlamam tikir tikir.ama esim hic yanasmiyo.ben aglayinca üzülüncede tamam söz biradahaki ay yapicaz diyo.ama birdahaki ayda ayni sogukluk ayni isteksizlik.Allah isterse birkere iliskide bile verir diyo.yumurtlama zamanim geliyo ben ugrasamam öyle nezaman istersem ozaman girerim iliskiye diyo.sen benden cocuk istemiyorsun deyince.hayir istemiyorum diye bisey yok allah verirse olur vermezse olmaz diyo.doktora gitmiyo.söz veriyo sözünde durmuyo.ben üzülünce hemen sinir yapip üste cikiyo ben bu sekilde fazla yasamam falan diyo.hic konusamiyoruz bu konuyu.hemen sinir yapip kapatiyo konuyu.yumurtlama günlerimde yanasiyorum hemen sirtini dönüyo.oysaki beni cok seviyor biliyorum benim icin dunayi yikacagini biliyorum.ailesinin baskisi bizden sonra evlenen akrabalarin bebeklerinin olmasi hic biri umrunda degil.ama benim cok umrumda ve cok üzülüyorum.soranlara istemiyoruz diyoruz ama herkes herseyin farkinda artik cocuk haberleri bile vermiyorlar bize,Allaha gece gündüz dua ediyorum nolursun bana hayirli evlat nasip et diye insallah hayirli zamanda bana hayirli evlat verecek biliyorum Allahima inaniyorum ama esimin bu konudaki sorumsuzlugu beni deli ediyo.bir sorun oldugu icin cocugumuz olmuyo degil.esimin cocuk icin cabalamamasi yüzünden cocuk olmuyo.ne yapmam lazim.ayni dertten muzdarip olan varmi????

2. 23 Ağustos 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Belki de eşiniz baba olmak istemiyordur..:nazar:

4. 23 Ağustos 2010
  5. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Tamam da sen eşinin gerçekten bir bebeğin sorumluluğunu almak istediğinden eminmisin???
    Eğer eminsen sorun yok...
    öyle diyim kim olursa olsun, şu gün ilişkiye girmemiz gerek bebek olsun diye şeklinde bir koşllama ile ilişkiye girmek istemez.....
    Eşinle yumurtlama zamanlarını takip ettiğini paylaşma.. Adamı biraz rahat bırak....
    Yumurtlama zamanın geldiğinde de sanki bebek için o gün birlike olmanız gerektiği için değil de onu arzuladığınız için birlikte olmak istiyormuşsnuz gibi yaklaşın....

6. 23 Ağustos 2010
  7. lovelinya

lovelinya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynı durumda siz olsaydınız biz kadınlar şu yorumu yapardık;
    aaa eşin neden zorluyor, kendini hazır hissetmiyorsan yapma...

bu durumda onun için de bence aynı şey geçerli... demekki kendisini baba olmaya henüz hazır hissetmiyor, bence fazla zorlamayın...

bide erkeklerin öyle koşullanarak ilişkiye girmeyi normaldede pek istemeyeceklerini düşünüyorum...

8. 23 Ağustos 2010
  9. s3nna

s3nna Yakışıklım 2 Yaşında Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bencede kendini hazır hissetmiyordur.sizden sonra evlenenlerin çocuğu oldu diye hemen sizde yapacaksınız diye birşey yokki.Bence üstüne gitme eşinin

10. 23 Ağustos 2010
  11. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    Eşiniz bence babalığa hazır değil. Açık açık istemiyorum da diyemiyordur. Bence biraz ara verin, rahat bırakın. Siz çok istiyor olabilirsiniz ama iki tarafında çok istemesi gerekir.

12. 23 Ağustos 2010
  13. SELMAT

SELMAT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    3yıl telaşlanılcak bir yıl değil acele etmeyin ve eşinizinde istediği bir dönemde çocuk fikrine karar verin zaten eşinizinde dediği gibi belkide hiç beklemediğiniz bir zaman hamile kalıcaksınız bellimi olur yanlız şuda kafama takılmadı değil eşinizin dr. gitmemesi sorunun kendinden kaynaklandığını düşünüp çekinmesi olabilirmi..........

14. 23 Ağustos 2010
  15. samantha

samantha bkz: kara mizah ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    2.559
    Ödül Puanları:
    163
    Neden bu kadar bebek olayına takık yaşıyorsunuz. Cinsellik hadi yumurtlama dönemim geldi yapalım diyerek yapılacak birşey değil ki. Önce cinsellikten haz duymaya bakın bence. Eşiniz bile sırtını dönüyorsa sizin zerre kadar birşey hissettiğinizi zannetmiyorum. Çocuk aşkın meyvesi aşk yoksa çocuk neden olsun. Kendinize meşgale yaratmak için çocuk yapmayın. Civciv mi bu. Çocuk yapmak için sevişilir mi ya.. Eşinizi iten bence bu mantaliteniz.

16. 23 Ağustos 2010
  17. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ya cocuk istemiyordur ya da deneyip de olmamasindan korkuyordur. problemin kendinde cikma olasiligi urkutuyor olabilir... bence bu konuyu acmayin artik... bekleyin kendisi acsin. bakalim ne kadar surecek...

18. 23 Ağustos 2010
  19. jade

jade Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Sadece çocuk yapmak için ilişkiye girmekten rahatsızlık duymaya başlamış gibi geldi...
    Siz onu değil çocuğu istiyorsunuz bunu anlamış...ve içten içe kendini kötü hissediyor ...
    O yüzden istemiyor çocuk falan ..Üstüne düşmeyin bu kadar...Kıskançlıklar daha olmadan başlamışşş :)