bensiz daha mutlu olacak galiba

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve nunnu tarafından 10 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Eylül 2008
    Konu Sahibi : nunnu
  1. nunnu

nunnu Guest

bilmiorum kimse umursamayacak belki ama yazmak istedim yoksa rahatlatyamayacağım anlatabileceğim kimsemde yok şuanda öyle doluyum ki:KK43:.

Erkek arkadaşım 1 saat önce telefon ettı.İkimizde sebepsiz yere çok mutluyduk gülüorduk falan. gecen gun bana süper bi mesaj yollamıstı o kadar guzeldı ona bır kez daha asık oldum o mesajla bana olan duygularını o kadar guzel anlatmıs. ondan bahsettım çok guzel bı mesaj sımdıye kadar neden böle seyler yapmadıgını söledım. çünkü hep kavga ederdık bana hiç böle gusel seyler yollamamsı yüzünden. oda ne bileyım o an geldı yazdım birseyler dedı. bende ondan hep romantık seyler beklediğmi söledım. çünkü çok duygusalım çok romantiğim ve sevgilimden de bunu beklıyorum. çok birsey değil. ayrı sehirlerdeyız yanımdaymıs gibi şeyler yapamaz ama ne bıleyım msn gırdiğinde sadece benı sevdğini söleyen bi mal atsa. netten kalp resımlerı bıle yollasa o bıle yetr bana. ben maddı seyler beklemıorum ondan. sölüyorumda her zamn. bana beni sevdiğini söleyen bı mesajn yeter yanımdayken de illa gül demıorum bı bahceden kopardığına.s. bi dal çiçek bile olur dıorum ama her zaman hevesım kursağımda kalıo:bbo: .

bunlardan bahsedince telefonu kapatmak istediğini söledi sinirli bi sekilde benımde tepem attı ii kapat die bağırdım:bbo: ve kapattık. mesaj cektım rahatladın mı kapatınca dıe. gelen cevap bıktım senın isteklerınden oldu. her aradığımda pişman ediorsun beni dio. kendimi çok yorgun hissediorum sevgilimden bunları istemekte suç oldu artık.benneyaptımki

siz hiç bişi istemior musunuz sevgililerinizden. bu durum nasıl aşılacak bılmiorum. saçma ama ayrılıktan bıle bahsettı. yaa benm istediklerim belli de o benden ne istio:çok üzgünüm:

2. 10 Eylül 2008
  3. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    arkadasim cok mu sktin bilmiyorum yoksa normaldir yani istedigin birseyi söylemek yoksa nasil bunu ifade edeceksin ki demi yani...
    oda fevri davranmis ama diyorum ya cok mu skildi acaba yoksa bende istedigim seyleri diyorum o ara saka karisik konusuyoruz ve sonrasi olumlu oluyor onun sinirlarini zorlamdan tabiki birseyler istenir ama arkadasiniz skilmis sanirim

4. 10 Eylül 2008
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Erkek arkadasin icin sana o sevgi dolu mesaji yollamak hicte kolay degildi biliyormusun canim...

Bazi erkekler yapamiyor romantik olamiyor ellerinde degil olsalar bile ya yüzüne gözüne bulastiriyorlar yada yaptiklari jesti yapana kadar akla karayi seciyorlar...

Ne güzel iste seninki sana bir jest yapmis duygularini anlatmis daha tsk. edip insallah bundan sonrada böyle süprizler yaparsin cok hosuma gitti deseydin.... galiba fazla uzattin biraz ondan adam sinirlendi... dedigim gibi o mesaji yollamak bile onun icin hic kolay degildi...

Umarim düzelir canim sevgiyle

6. 10 Eylül 2008
  7. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Erkek arkadaşının tavrı hiç olmamış canım ama aslında elinden geliyor demekki bu tarz şeyler.
    Çocuğu sık boğaz etmesen belki her şey daha başka olacak.
    Biraz zamana bırak bazıları hiç anlamaz böyle şeylerden istediğin kadar yırt kendini bir işe yaramaz.:1no2:
    Ama erkek arkadaşın arada bir de olsa coşabiliyor demekkikaydirigubbakcemile5
    Bu konuda üzerine gitme derim ben.yerimseniben
    Ben olsam istemem. Benim söylememle yapacaksa bunları hiçbir şey yapmasın daha iyi. Kıymeti kalmıyor.:nazar:

8. 10 Eylül 2008
  9. annekuzusu

annekuzusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    böyle şeyleri yapmaktan hoşlanmadığı için ona bunları yapmasını söylediğinde ani tepkiler alırısın çünkü kendince ben bunları yapmam yapamam diyo söyleyince baskı hissediyo üstünde erkekler böyle malesef senin kadar ince düşünmezler bekliyceksinki onları canları isteyince yapsın bunları sen söyleyince inadına yapmazlar zaten.

10. 10 Eylül 2008
  11. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    ne kadar az hayal kurarsan hayal kırıklıkların o kadar az olur. buyrun yeni felsefem :lepi:

12. 10 Eylül 2008
  13. SEPTEMBER LOVE

SEPTEMBER LOVE eylül gelini Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    canım senı cok ıı anlıyorum galıba erkeklerden cok seyler beklıyoruz onları oldugu gıbı kabul etmelıyız sen onu oyle sevmıssın sımdı ona bu ısteklerın agır gelmıs olabılır eger onu kaybetmek ıstemıyorsan onu oldugu gıbı sev askını beklentıler uzerınden yasama

14. 10 Eylül 2008
  15. gams

gams Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bence biraz fazla üzerine gitmişsin

sen illede böyle yap demesen beklentilerini söylemesen

o zaten sana bişeyler yapmaya hazır gibi geldi bana

attığı msjdan çok hoşlanmışsın mesela

bırak kendi istediği gibi davransın sıkma derim ben

sen istedikçe yapmayacaktır üzerine gitme

16. 10 Eylül 2008
  17. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım erkekler bızler gıbı romantık olamıyorlar.biz en ufak bir hareketten bıle mutluluk duyyoruz.sevgılın sana guzel bir jest yapmış..keşke çok mutlu oldum çok sevindim deyıp geçseydın..gerçi oda çok ferri davranmış oda seni kırmış.. erkek işte nerde ne yapacagı belli olmaz..umarım her şey yoluna girer

18. 10 Eylül 2008
  19. EU1

EU1 Guest

iyide sen dürtüncemi yapıcak bunları
    yapacağı varsada yapmaz
    boşver sen yol yakınken ayrıl
    sen söylmeden sana romatizm yaşatacak biri çıkar karşına.
    3 günlük hayatta bi kişiye takılıp kalmayın.
    deneyin yanılın bitirin.
    terkedilmek çok romantik yapar erkekleri merak etme.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.